Grāmatzīmes

Kosmosa cīņas

Citi nosaukumi: Battlespace

Battle Space online - ir bezmaksas militāro stratēģiju pārlūkprogrammu balstīta tiešsaistes spēli, kas aizvedīs Jūs uz svešzemju pasaulēm un nebeidzamu plašumi galaktiku.
... Virkne neveiksmīgu eksperimentu, ko mūsu planētu ar katastrofālu zaudētajām dzīvībām un 2240 bija gads, kad cilvēce bija par draudēja izmiršana. Laiks glābt situāciju, bija ļoti maz, un visi kaut kā apdzīvojamas planētas devās kuģi ar rīkotājiem ...

Reģistrēties kosmosa cīņas spēlē ir vienkārša un ietver aizpildot tādas jomas kā:
• Login
• Password
• E-pasts

Nākamais būs iespēja izvēlēties kādu planētu sistēmu un faktiski planēta pati, kas būs jūsu cilvēku dzīvesvietu. Šobrīd pieejama spēle divās Visumu, tas ir Beta un Gamma, esam priecīgi tevi savās rokās.

Play spēli online kosmosa cīņas tik aizraujoši, ka pāriet uz citu rotaļlietu nevēlas.
Jums ir veidot saules elektrostacijas, metāla raktuves, kristāla un deitērijs, kas būtu nepieciešams, lai lidot spaceships un telpu augiem. Būvējot lab, jums būs mācīties jaunas kosmosa tehnoloģijas, kas ļauj jums turpināt, lai izveidotu spēcīgu dzinēju kuģi un attīstīt infrastruktūru jūsu planētas. Bez tam, jums būs nepieciešams, lai izveidotu dažādu veikalu un rūpnīcu ražošanai robotiem. Ar šo visu, jūs varat veidot kuģu būvētavā, kur tas būs iespējams veidot spaceships un dažādus aizsardzības struktūras.

Online spēles kosmosa cīņas dos iespēju ne tikai attīstīt savu infrastruktūru, bet arī nodarboties ar spiegošanu, un uzbrukumi saviem kaimiņiem un uzturēt kosmosa cīņas.

Play kosmosa cīņas mentori palīdzēs jums, ja jums ir nepieciešama šāda palīdzība. Kāda ir jēga no šādas palīdzības, fakts ir tas, ka spēle pie jaunajiem spēlētājiem laikā var piedzīvot dažādus jautājumus, kas var noteikt, dodoties uz spēli tērzēšanu. Ja kāds piekrīt darboties kā savu mentoru un palīdzību jau agrīnā posmā, lai risinātu ar visām jaunajām problēmām, no jūsu puses, jūsu alga mentors par šādu palīdzību varētu spēlēt prēmijas. Tādējādi abas puses ar šo sadarbību jālieto katru savu.

Kosmosa cīņas tiešsaistes spēles, izņemot mentoru, kas piedāvā lielāku palīdzību ts "amatpersonām". Nedrīkst jaukt ar mentoriem! Virsnieki palīdzēs jums ātri sasniegt attīstības līmeni, uzlabojot dažas īpašības (piemēram, palielināt dzinēja jaudu kuģa vai palielināt produktivitāti raktuvēs). Par šāda palīdzība būs jāmaksā kuidami (tas in-spēle valūtā).
Kuidy var nopirkt par īstu naudu (WebMoney, SMS, tiešo maksājumu), vai arī piesaistot jaunus spēlētājus. Par kuidy var nopirkt dažas lietas, un spēļu priekšrocības.

Jo kuidov tiešsaistes spēli kaujas Kosmoss citu valūtu - kredīti. Jūs varat nopelnīt kredītus piedaloties ekspedīcijās, kas nodarbojas ar tirdzniecību vai pabeigt quests. Šī valūta ir galvenokārt izmanto, lai aprēķinātu starp spēlētājiem.

Play spēli online kosmosa cīņas, veidot savu impēriju, jūs visi viens pats, un jūs varat izveidot savu aliansi un vadīt to. Ja vēlaties, jūs varat pievienoties esošo aliansei, bet ir jāzina, kādi alianses nav statiski, tie ir pastāvīgi karo ar kādu un padarīt mieru, uzbrukumu un aizstāvēt.

Es vēlos teikt dažus vārdus par to, kā cīņas šajā spēlē: pati kaujas, kā, piemēram, nē, viņš ir ziņojuma veidā par spēļu operācijām (ti, kas darīja, ko).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more