Grāmatzīmes

Cīņas par godu 2

Citi nosaukumi: Cīņa par godu 2

Ja jūs piesaista un fascinē pasaules karu, ja jūsu dzīvē jūs nekad got piedalīties liela mēroga cīņas (un vēlas), tiešsaistes spēles Cīņas par godu 2 atvērs pirms jums pasaules karu ar tās labajām un sliktajām īpašībām.

, Lai spēlētu spēles Cīņas par godu 2 tiešsaistē, jums būs nepieciešams dators, kas atbilst šādām sistēmas prasības: Pentium 4 2. 0 Ghz, RAM 512 MB video karte: NVIDIA GeForceFX 5700 vai ATI Radeon 9600, aptuveni 9 GB cietā diska vietas, un interneta pieslēgums. Piekrītu prasības ir mazas.

Reģistrēties cīņas par godu 2 ir ļoti vienkāršs. Lūdzu, dodieties uz Quick Start izvēlnē, lejupielādēt un instalēt klienta un Patch (īpašas programmas, kas palīdzēs jums izvairīties no visu veidu kļūdas). Tālāk, izveidot savu kontu - izdomāt spēli vārdu un ievadiet to attiecīgajā ailē zemāk, ievadiet paroli un e-pasta adresi. Lai reģistrētos spēļu cīņas par godu 2 bija pabeigts, dodieties uz jūsu iesūtni un sekojiet saitei. Cīņas Glory 2 tiešsaistes reģistrācija bija veiksmīga, un tagad jūs varat sākt spēli. Palaist klients, ievadiet konta nosaukumu (vai lietotājvārdu) un paroli, izveidot jaunu raksturu un sākt baudīt spēli.

Spēļu cīņas par godu 2 Online ņem tevi pasaulē trīsdimensiju kaujas laukā, kur tavs mērķis ir pamata - tas ir sagrābšana teritorijas ieilgušas konfrontācijas starp pusēm, jo ​​ļoti liela masa resursu spēle nāk tikai no okupētajām teritorijām. Priekšrocība Cīņas par godu 2 online ir sociālā sastāvdaļa spēli. Ko tas nozīmē? Šajā spēlē jūs varat kļūt par vienu no piecām sacīkstēm, kas ir unikālas īpašības un profesijām. Rase ir tālu viena no otras un pastāvīgi karo, lai attiecības, kas ļoti spēcīgs skrējiens.

Tas ir jautri spēlēt spēles tiešsaistē Cīņas par godu 2, jūs varat palielināt ranking viņu rases, palielinot pārstāvju skaitu un paplašināšanu okupētajās teritorijās. Izmēģināt savas līderības prasmes - kā panākumus jūsu rase ir atkarīga no panākumiem tās līderiem, kas jums kļūs. Bet to, kas ir līderis bez palīgiem - jūs varat iecelt trīs asistenti (Archons), kas veiks jūsu pasūtījumus.

Cīņas par godu 2 tiešsaistes spēles ir galvenais objektiem no pilsētas, kas veidoja trīs kontrolētā mobilo Outpost iekasēt nodokļus no teritorijām. Spēles laikā jūs ielenkt pilsētu, bet atceraties, lai iznīcinātu galveno pilsētas karogu, jums ir nepieciešams, lai arī novērstu sekundāro karogiem, kas atrodas pilsētā. Take pilsēta nav tik viegli - bet jūsu izveicīgs taktiskā domāšana jums palīdzēs.

Kā veiksmīgi un viegli spēlēt cīņas par godu 2, kā uzvarēt - atbilde ir vienkārša: savākt tik daudz artefaktus, tiklīdz tie satur ievērojamu daudzumu seno spēku, kas palīdzēs palielināt savu ātrumu rasi, fizisko un burvju spēku un aizsardzību, precizitāti un veiklību, un vairāk. Ir svarīgi atcerēties, jo vairāk jums ir artefaktus, jaudīgākas to iedarbība. Artefaktus nezaudē.

Jūs varat izveidot ģilde un uztveršanas cietoksni, atklājot papildu prasmes un iemaņas. Ar savu arsenāls Fortress, jūs varat izveidot dažādas alianses ar citiem īpašniekiem cietokšņiem.

Cīņas par godu 2 ir viegli spēlēt un aizraujoša. Pilna mēroga cīņas un sieges, dažādas sacensības ar daudzfunkcionālām burtiem dos jums neparasti spilgts emocijas un sajūtas.

Spēle Kauja par godu 2 aizņem daudz jautrības!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more