Grāmatzīmes

BattleKnight

Citi nosaukumi: BattleKnight

BattleKnight online - ir pārlūks lomu spēle (MMORPG) ar vēsturisko stāstu, kas stāsta par bruņiniekiem un pilis, cēlu Paladin un nežēlīgs laupītāji ...

Online spēles BattleKnight nav nepieciešama klienta uzstādīšana un spēles ir pieejamas gandrīz jebkuru pārlūku. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu spēli, šis Reģistrācijas BattleKnight: galvenajā lapā, reģistrācijas veidlapā, izvēlēties (ja jūs esat iesācējs) "Es esmu jauns šeit" un ievadiet laukā, e-pastu, paroli. Tālāk, izvēlieties serveri un akceptēt atbilstību spēles noteikumiem. Pēc tam noklikšķiniet uz "play", un par šo spēli reģistrs BattleKnight pabeigta.

Dodamies uz spēli, Pūce (NPC) piedāvā iziet apmācības kursu pāris quests kuru ieviešanai tiks dota dažas atlīdzības formā spēlē valūtā un dažas lietas. BattleKnight spēles tiešsaistē ir in-spēle valūtā - sudraba un rubīniem.

Pēc pamatskolas līmenī spēlē, jūsu raksturs saņem titulu - praktikants.

Atvēršana izvēlnes cilni "raksturs", izvēlieties iemiesojumu viņa raksturu. Šeit jūs varat redzēt pazīmes:

Stūres - stiprāka par varoni, vairāk bojājumu tā var nodarīt,

Gudrība / Build - lielāku skaitli varoni, jo vairāk viņa dzīvības punktus un ātrāku atveseļošanos;

Luck - līmenis veiksmi varonis, ietekmē spēju iegūt kritisko streiku, kā arī vairākas Nolaupītais sudraba

Māksla uzbrukums - lielāks ierocis prasme varoni, jo vairāk viņš būs iespēja, lai sasniegtu ienaidnieku;

Māksla Aizsardzības - labāk raksturs jāpārvalda ar savu vairogu, mazāk kaitējumu tā saņems.

Papildus šīm īpašībām, ir vēl

  • Dzīvības punkti
  • Karma
  • Postījumiem
  • Armour
  • Rezultāts iespēja un aizsardzību

Play spēli tiešsaistē var BattleKnight veikt darbu, kā roboti, piemēram, drošības vārti, lauka darbu, nodevība. Šeit plānots tikai darbības varonis, kas tieši iesaistīti viņiem netiks pieņemti. Execution time 1-8 stundām. Maksājums - Sudraba un izpratne par karmu.

Atkarībā no tā, cik varonis būs iespēja izvēlēties ieročus un bruņas, potions un rūnas, ko var iegādāties ar nopelnīto sudraba monētas no tirgotājiem, kalēji un alķīmiķis tirgū. Dostignuv10 līmeņa, Jūs varat iegādāties zirgu.

Spēlēt spēles tiešsaistē BattleKnight var uzbrūkot laupītāji, kas palīdz labi cilvēki, vai otrādi, lai pusē ar laupītājiem. Atkarībā no šo izvēli, karma varonis kļūst pozitīva vai negatīva

Force gaisma (pozitīvs) karma : Aizsardzības senči Light Power Reģenerācijas, Angel Wings, vairogs Mystic, Mystic Citadel.

Dark spēki (negatīvu) karma : Dark Force, nolādēt, Shadow of Darkness, kick skābes Creek nāves bruņas ar tapas.

Katrs spēlētājs šajā spēlē, kas izpaužas jūsu īpašumu, kas var tikt uzlabota, atkarībā no materiālajām iespējām. Par reālu naudu, jūs varat iegādāties premium kontu, kas dod daudz priekšrocību un iespēju spēli.

Lai iegūtu pieredzi, jaunas prasmes un spēļu naudu (sudraba un rubīniem), varonis būs nepieciešams veikt dažādus uzdevumus, piedalīties cīņās ar citiem spēlētājiem.

BattleKnight online spēles turnīrs ir arēnā, kur jūs varat izvēlēties mīļāko veidu cīņas:

  • Karaļa turnīrs
  • Duelis
  • Izsaukuma
  • Turnīrs
  • Turnīrs

Spēļu imeet12 misijas, un katru misiju ir vairākas vietās. Ir grupu misijas, ka jūs varat veikt, krodziņā.

Play BattleKnight var iegādāties veikalā pati vai satelīta Skakun

Satellite - Suns, Squire, Kitija,

Balsti - Black Horse, White Unicorn, Black Unicorn, Black kara Bear.

Jo BattleKnight var būt vienoti ar rīkojumu, lai sniegtu atbalstu spēli starp spēlētājiem. Sarakste starp spēlētājiem, ir funkcija "Messages".

Šī spēle tiek uzskatīta par vienu no labākajiem savā žanrā, ir daudz interesantu iezīmes, un tas joprojām var būt garš stāsts, tāpēc ir labāk spēlēt. BattleKnight reģistrācija atvērt durvis, lai jūs par šo vēsturisko pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more