Grāmatzīmes

Kaujas flotes gotika

Citi nosaukumi:

Battlefleet Gothic reāllaika kosmosa stratēģijas spēle. Kosmosa ainavas izskatās burvīgas, pateicoties izcilas kvalitātes grafikai. Spēli ieskaņo profesionāli aktieri, un mūzika rada neaprakstāmu atklātas telpas atmosfēru.

Spēle ir neparasta ar to, ka izstrādātāji iedvesmojās, veidojot to ar galda spēli. Visbiežāk RPG tiek veidotas, pamatojoties uz galda spēlēm, taču šajā gadījumā jums ir reāllaika stratēģija.

Spēlē četras nesamierināmu ienaidnieku rases saplūdīs neticama mēroga kosmosa kaujās.

Šīs sacīkstes sauc:

  • Haoss
  • Imperium
  • Eldar
  • Orcs

Daudzi būs ziņkārības klātbūtne sacīkšu kosmosa stratēģijā, kas būtu piemērotāka kaut kādai fantāzijai. Varbūt pirms jums ir kosmosa fantāzijas žanra dibinātājs.

Katrai no rasēm tradicionāli ir savas īpašības, stiprās un vājās puses un sava morāle.

Jūsu kontrolē būs gigantiska kosmosa flote, taču tas nenozīmē, ka katra atsevišķa šī armādas kuģa detalizēta kontrole jums nav pieejama.

Flote pati par sevi neparādīsies, vispirms tā jāizveido, šim nolūkam iestatot katra kuģa parametrus. Šie iestatījumi kaujas laikā atbloķē unikālas prasmes. Prasmes ir atkarīgas arī no kapteiņiem, kuri kontrolē kuģus, un pat no apkalpes prasmēm. Ar katru cīņu jūsu cilvēki kļūs pieredzējušāki un prasmīgāki.

Leģendārās prasmes visvairāk ietekmē flotes spēku, kuras ir visgrūtāk apgūt, taču laika gaitā to sakrājas diezgan daudz. Mau ostā iespējams pilnveidoties un apgūt prasmes.

Šajā spēlē jūs atradīsiet skaisti uzrakstītu stāstu kampaņu. Stāsts risinās divpadsmitā melnā krusta kara laikā. Tieši šajā periodā galaktikas plašumos norisinājās gotiskais karš, kas prasīja daudzas dzīvības. Konfliktā iesaistītās puses bija Imperium un Abaddon the Despoiler. Haosa spēki pēkšņi uzbruka Impērijas planētām, un tas izraisīja cīņas. Karš ilga divdesmit ilgus gadus. Jūs tiksiet paņemts karadarbības vislielākās pastiprināšanās laikā.

Kā karš beigsies, ir atkarīgs no jums. Nostājieties labā pusē vai palīdziet ļaunajam uzvarēt.

Kad jums apnicis spēlēt vienatnē, varat izmēģināt vairāku spēlētāju režīmu un spēlēt kopā ar trim citiem spēlētājiem, kas pārstāv dažādas frakcijas.

Papildus sadarbības režīmam ir arī PvP režīms, kurā iegūsiet iespēju sacensties ar drauga vai jebkura cita spēlētāja armiju internetā.

Zvaigžņu karte tiek atjaunota katru reizi, un karakuģu variāciju skaits ir simtos. Pateicoties šīm funkcijām, ir iespējams ilgstoši spēlēt Battlefleet Gothic, piedaloties dueļos atkal un atkal.

Battlefleet Gothic lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Apmeklējiet oficiālo izstrādātāja vietni, lai iegādātos spēli vai iegādātos spēli Steam.

Sāciet spēlēt jau tagad, lai tiktu pārcelts uz galda spēļu pasauli, kas ir atjaunota datorā ar nosaukumu Games Workshop!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more