Grāmatzīmes

Battlefield hardline

Citi nosaukumi: Battlefield hardline

Battlefield cietā līnija Spēle: Nozieguma trilleris.

Izlaidei 20 tika sagatavota

Battlefield Hardline spēle. 03 2015.gadā spēles Visceral un DICE, kļūstot par divpadsmito kaujas laukumu. Un izdevējs Electronic Arts pārliecinājās, ka papildus iespējai Battlefield Hardline lejupielādēt datorā, tā bija pieejama arī citām platformām:

  • One Xbox
  • 360Xbox
  • PlayStation 3
  • PlayStation 4
Dažkārt rotaļlietas izeja tika atlikta, bet izstrādātāji to izskaidroja ar vēlmi beidzot tikt galā ar trūkumiem, lai spēlētāji būtu ērti spēles laukumā. Šāda dedzība ir slavējama, un tai ir labvēlīga ietekme uz reitingu. Visbeidzot, galvenie beta testi tika atstāti, un fani gaidīja gatavo produktu, kas ir gatavs lietošanai.

komandējumi ir izpildāmi!

Kriminālais miers un likums, jo neatņemami brāļi vienmēr ir tuvu. Bet katram ir sava loma, un neviens neatstās izvēlēto ceļu. Ja lejupielādējat Battlefield Hardline, jūs nonāksit kriminālās sadursmes, kas ir vairāk kā pilnīga mēroga karš, nevis vietējs mērogs.

policisti cīnās ar bandītiem, bet tiem tomēr izdevies pārvērst plēsonīgos plānus par realitāti. Jūs gaida laupīšanu, uzbrukumu kolekcionāriem, šaušanu, ķīlnieku glābšanu. Darbības atgādina akrobātiskos skaitļus, kad ir nepieciešams nodot virvi starp augstceltnēm un pāriet uz pretējo pusi pa to ar maisu, kas aizpildīts ar naudu. Vēlreiz parādiet klinšu kāpēju talantus, kāpjot stāvās sienās vai uzņemot „kaķi”, lai uzbrauktu virves augstumu.

Jebkura jūsu pakalpojuma puse kļūst par neprofesionālu gangsteri vai lojālu policistu, bet jebkurā gadījumā komandas darbība vienmēr ir efektīvāka, tāpēc savāc komandu no spēlētājiem. Notikumi attīstās atvērtās telpās un slēgtās teritorijās, un, ja jūs prasmīgi izmantojat vidi, tas kļūs par jūsu sabiedroto mērķa sasniegšanā.

Pasākumi vienmēr izskatās iespaidīgi, vai tie ir izjaukti auto izstāžu zālē, atverot bankas glabātuvi vai fotografējot laboratorijā. Lai sasniegtu mērķus, jūs varat izmantot jebkurus priekšmetus, atrast nestandarta risinājumus situācijas pārvarēšanai, izmantot pieejamos ieročus, kas tiek uzrādīti pārpilnībā. Jūsu rīcībā ir apdullināšanas lielgabali, bises, dažāda spektra granātas, āmuri, bumbas, šautenes, pistoles, naži un pat svina caurules.

Lai pārvietotos uz Battlefield Hardline datorā, izmantojiet pikaps, motociklus, bruņu personāla pārvadātājus un helikopterus, kā arī sīkrīkus (pirmās palīdzības aptieciņus, maskēties, virves un āķus, lāpas, satelīta tālruņus, slazdus un gāzes maskas) tikai atvieglos uzdevumu.

Ja sākas melnās krāsas un baltās krāsas, kad darbības pārsniedz likumu, kā rīkoties pareizi, ne vienmēr atbilde ir acīmredzama, bet lēmumi ir jāpieņem ātri un radikāli, lai nezaudētu galvas sākumu. Ir vērts palaist garām mirkli, un ienaidnieks noteikti to izmantos.

To nopirkt Battlefield Hardline, izvēlieties standarta, ekskluzīvo vai premium izdevumu. Galvenā spēle, pateicoties papildinājumiem, paplašinās jūsu spēļu pieredzi. Battelfield Hardline komplektos jūs saņemsiet jaunus, dažādus ieročus, aprīkojumu un piederumus galvenajām kartēm.

Sistēmas prasības

  • Operētājsistēma: Vista SP1 / 7/8
  • RAM: 4 GB RAM
  • Procesors: Intel Core i3 / i5 2. 4GHz vai Athlon II / Phenom II 2. 8 GHz
  • Skaņas karte: saderīga ar DirectX 9. 0 ierīce
  • Video karte: NVIDIA GeForce GTX 260 vai ATI Radeon HD 5770
  • Cietā diska vieta: 37 GB pieejamā vieta
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more