Grāmatzīmes

Battlefield: Bad Company 2

Citi nosaukumi: Battlefield: Bad Company 2, Battlefield Bad Company, battlfild

Spēle Battlefield : Bad Sabiedrība 2 - pirmās personas šāvēja, kas ir devītā spēle sērijā Battlefield . Tas nekas, jo p ryamoy turpinājums , kas publicēts 2008 " [ _20_] Battlefield: Bad Company ». Izdevējs projekta - Electronic Arts . Un strādāja par bērnu attīstībai EA Digital Illusions CE . Funkcijas, kas piesaista daudzus lietotājus augstas kvalitātes grafikas, dzinēja apsaldējumus, kas nodrošina destructible vidi, dažādas spēles režīmi, interesantu sižetu, dinamisku cīņas un spēja piemērot taktiku. Viens ir tikai download Battlefield : Bad Sabiedrība 2 kā uzreiz pārved uz teritorijā karadarbības. Tu piedalīsies konfliktā ASV un Krievija. Šie notikumi ir izdomāti, bet tas nekļūst mene iespaidīgs. Stāv labāku priekšstatu par to, kas notiek. Krievija, neskatoties uz sakāvi cietis beidzot izdevās panākt pienācīgu pretuzbrukums. Austrumeiropa, ziemeļu daļa Ķīnā un Japānā drīz atrast sev pie žēlsirdība Krievijas bruņotie spēki . Krievija sekoja arestu Kubu un ziemeļu Meksiku. Tagad un Dienvidamerikas valstis sāk strādāt ar šo lielu spēku. Krievijas zinātnieki ir sākuši veidot spēcīgu ieroču, ar kuru iekarot ASV sagaida. Bet četri izmisuma puiši no Amerikas kājnieku nolēma par katru cenu, lai novērstu arestu viņu dzimteni. Tā tas viss sākās. Un piedalīties šo konfrontāciju, jums ir Bad Sabiedrība 2 download.

Tiklīdz jūsu monitora atdzīvojas video Battlefield : Bad Sabiedrība 2, jūs aizmirst, kāda garlaicība. Jūs gaida neticami piedzīvojumu un karstākie kaujas. Jūs varēsiet izvēlēties piemērotāko režīmu, un rīkoties.

Vajadzētu sākt spēlēt Battlefield : Bad Sabiedrība 2 , un jūs varat izpētīt drosmīgie rakstzīmes. Tāpēc šis Seržants Preston Marlowe - snaiperis šāvēja, kas ir galvenais varonis. No komandieris BRAVO-2 uzdevums pieder seržants Samuel ("Serge" Radford). Private Terrance "Sweet" Sweetwater tiek uzskatīts lielisks eksperts komunikācijas un tehnoloģijas. Un arī tur ir eksperts par sprāgstvielām, sapieris - Private George Gordon Haggard (Jr). Šis galants uzņēmums spēj daudzām lietām! Spēle jums darīt laikā, ir pārliecināties.

Attiecībā uz klasēm, Bad Sabiedrība 2 spēle piedāvā šādas iespējas: uz priekšu, medic, inženieris, skautu. Protams, katram ir savi īpaši mērķi. Attiecīgi un ieroči Battlefield : Bad Sabiedrība 2 paļaujas misc. Multiplayer, tas ir sadalīts starp klasēm un atveras kā sūkņu. Lai ikviena ieročus ietver pistoles, bises, Thompson automāts, autoloading šautenes (izņemot snaiperis) un automātisko šautene G3. Salīdzinot ar vienu spēlētāju spēle ir nedaudz atšķirīgs. Šajā gadījumā piekļūt visu veidu ieročus no multiplayer, bet ne aptieciņa, defibrilatora, kastes ar munīciju un nostiprinot instrumentus. Piekļuve jauniem ieročiem, tad atver iet uzņēmumi. Būtībā asiņošana rodas sakarā ar to, ka jums punktus. Un nopelnīt punktus par visām darbībām, kas ietekmē gaitu kaujas. Pakāpeniski, jums iet no viena līmeņa uz nākamo. Un attiecīgi virsraksts (ir 50). Katrs solis - jaunas iespējas! Lai iet par to! Veiksmi jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more