Grāmatzīmes

Kaujas dawn

Citi nosaukumi: Kaujas dawn

Spēle BattleDawn - ir spēle, pamatojoties uz sabiedrisko kārtību un meistarību. Tavs mērķis - kļūt visspēcīgākais līderis un kļūt par daļu no lielākajiem un visvairāk aliansi. Jums ir iemācīties izmantot diplomātijas, militāros resursus, lai attaisnotu savu vēlmi pēc absolūtas varas BattleDawn online . Jūs drīz atklāsiet, ka diženumu var sasniegt tikai ar komandas darbu. Jūs varat spēlēt spēli BattleDawn un kļūt augstākais valdnieks?

Pirms spēles BattleDawn , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst minimālajām sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, Video kartes - 128 MB.

Pievienoties spēlē BattleDawn nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu "Start spēle", tad "jauno spēlētāju";

2. Izvēlēties mieru: Mars, Zemes vai fantāzija, un BattleDawn reģistrācija ir pabeigta.

No pirmā acu uzmetiena, šī spēle ir līdzīga MMORTS . Šī spēle ir Gājienu stratēģijas. Jūs varat darīt, ko vien vēlaties ar savu gab struktūru, ja vēlaties, bet, lai jūs esat progresējusi BattleDawn online , ir nepieciešams, lai virzītos uz priekšu. Šī sistēma dod jums telpas manevriem, nosakot bāzes aizsardzības un pretuzbrukums.

Varat BattleDawn spēlē un novietojiet vienu galveno cietoksni, un pēc tam veidot mazāku priekšpostenis ap modernizācijas un transportēšanai. Vārti var arī izmantot, lai radītu lietas, piemēram, skābbarības un radaru torņiem. Katrai no šīm struktūrām BattleDawn online sniedz savu unikālo spējas un stratēģiskās priekšrocības. Spēlētājiem ir iespēja uzlabot un veidot lielāku un labāku struktūru, lai atbalstītu savu galveno pilsētu. Šīs struktūras BattleDawn online var sniegt Jums ar lietām, zelta, un novest jūs enerģijas uzlabojumiem. Ir nepieciešams ar attiecīgo struktūru, lai izveidotu spēcīgu armiju.

Ja jums ir bāze BattleDawn online , tad tas ir labs , lai būtu stiprāki un spēcīgs ienaidnieks. Attiecībā uz vienībām pieejami būvlaukumā spēles BattleDawn lepojas, ka ir pavisam 27 vienības pieejams lietošanai. Šajā spēle jums ir iespēja izveidot karavīrs, auto vai kādu citu transportlīdzekli. Ir 27 iespējamās kombinācijas ieročiem un iespējām, kas spēlē BattleDawn .

Spēle BattleDawn nedod daudzveidību pieejamo spēku spēli. Stratēģijā nav interesanti vienības, kas faktiski attīstīties no citām spēlēm. Jā, jūs varat veidot raķešu novietnes un izmantot tos kā ieroci varas BattleDawn online , bet tas būtu jauki redzēt nedaudz vairāk šķirnes visbiežāk vienībām. Spēle ir labi sabalansēts, sistēma dod spēlētājam kādu laiku, lai sagatavotos uzbrukumu. Vēl viens svarīgs aspekts spēli BattleDawn ir spiegu. Spy ir ļoti svarīgi, kad jums līdzekļus un struktūras, lai radītu kaut ko. Spy spēj iekļūt ienaidnieka bāzi un noteikt, kādi aizsardzības viņi varētu būt vietā spēlē BattleDawn . Tas ļauj jums izveidot efektīvu darba grupu, kas varētu viegli iznīcināt ienaidnieku, proti, k viņš nevar tikt sagatavots.

Kopumā spēle BattleDawn - ir gadījuma spēle. Tas nav pietiekami gabalu iekārtu un faktisko pavadīto spēlē laiku. Tas dod spēlētājs BattleDawn online mērens daudzums vienības iestatījumus (žurnāla spēle vienības), kā arī strukturālās uzlabojumus attiecībā uz savu pilsētu un galvenajiem priekšposteņiem. Diemžēl, spēle BattleDawn nebūs Jums piedāvāt daudz vizuālo aspektu lietas. Šī spēle ir piemērota spēlētājiem ar brīvā laika un asu prātu, lai izveidotu stratēģiju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more