Grāmatzīmes

Cīņa par galaktiku

Citi nosaukumi:

Battle for the Galaxy ir kosmosa stratēģija mobilajām ierīcēm. Spēlei ir lieliska grafika. Mūzika un balss aktierspēle ir bez pārmetumiem.

Jūs piedalīsities cīņās par galaktikas kontroli.

Spēle apvieno vairākus žanrus:

  • Pilsētas apbūves simulatoram būs nepieciešams uzbūvēt un aprīkot bāzi
  • Torņu aizsardzība Izveidojiet aizsardzības līnijas, lai ienaidniekiem būtu pēc iespējas grūtāk iekļūt jūsu teritorijā
  • Reāllaika stratēģijas karaspēka vadība uzbrukuma ienaidnieka bāzēm laikā

Šis saraksts pilnībā neaptver dažādus spēles uzdevumus. Spēlējot Battle for the Galaxy, jums būs iespēja to uzzināt. Bet, pirms sākat spēli, jums noteikti nenāks par ļaunu iziet īsu pamācību. Pēc tam izdomājiet sev nosaukumu un sāciet.

Šajā gadījumā jums ir jāveido nevis pilsēta, bet gan bāze, taču tas nevienkāršo uzdevumu. Ir ārkārtīgi svarīgi katrai ēkai atrast pareizo atrašanās vietu. Tas apvienojumā ar aizsardzības struktūrām var ļoti apgrūtināt uzbrukšanu jums. Ja pretinieki nesasniegs visus mērķus, resursi necietīs.

Atriebjot reidus, jādomā, kurā pusē un ar kādiem spēkiem labāk uzbrukt. Būs vajadzīgs laiks, lai izdomātu uzbrukuma stratēģiju, ja sākumā jums neizdodas, nekautrējieties.

Ēkas, piemēram, ieroču torņi, ir jāuzlabo, tiklīdz jums ir pietiekami daudz resursu. Turklāt izpētiet jaunas tehnoloģijas, tas uzlabos jūsu mazo armiju.

Parametru uzlabošana ir ļoti svarīga veiksmes sastāvdaļa, bet vēl svarīgāka ir pareiza pilsētas plānojuma, sienu un ieroču torņu plānošana. Uzbrūkot ir svarīgi izdarīt pareizo uzbrukuma komandas sastāva izvēli. Atkarībā no situācijas dažreiz nav nepieciešams uzbrukt visiem karaspēkiem uzreiz, bet dažreiz, gluži pretēji, visefektīvākais ir uzbrukums ar visiem spēkiem no dažādiem virzieniem.

Sekojiet līdzi brīvdienām kalendārā. Šādās dienās spēlē tiek rīkoti īpaši konkursi ar unikālām balvām.

Spēļu veikalā bieži ir atlaides. Var iegādāties dekorācijas vai dažāda veida resursus. Jūs varat iegādāties gan par spēles valūtu, gan par īstu naudu. Sortiments mainās katru dienu, ir svētku atlaides.

Dāvanas tiek nodrošinātas ikdienas uzdevumu veikšanai un spēles apmeklējumam. Centieties nepalaist garām nevienu dienu.

Jums nav pastāvīgi jāatvaira uzbrukumi vienam, jāpievienojas aliansei vai jāveido savs, jo kopā spēlēties ir daudz vieglāk un jautrāk.

Neatsakieties palīdzēt saviem sabiedrotajiem, un viņi noteikti darīs to pašu ar jums. Varat tērzēt ar draugiem, izmantojot iebūvēto tērzēšanu.

spēļu režīmu ir daudz, sākot no turnīriem līdz spēlētāju dueļiem. Nevienam nebūs garlaicīgi. Cīņu starplaikos vislabāk ir parūpēties par savu bāzi.

Varat bez maksas lejupielādēt

Battle for the Galaxy operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt, nepalaidiet garām iespēju iekarot galaktiku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more