Grāmatzīmes

Batman Arkham Knight

Citi nosaukumi: Batman: Arkham Knight

Game Batman Arkham Knight ( Batman: Arkham Knight ): noslēguma daļa no cilvēka - nūja.

Vienspēlētāja spēli Batman Arkham Knight ( piedzīvojumu ) noslēdz ciklu rotaļlietu par Man- nūja no Arkham. Jautājums sākotnēji tika plānots vidū 2014. gada oktobrī Tomēr komanda spēles veidotāji ar Rocksteady Studios Studios Dzelzs Galaxy ( PC) ar izdevēja Warner Bros Izklaide Interactive cieta šī nozīmīgā notikuma līdz 23. 06. 2015. gadā un pēc tam atkārtoti jautājumu par 28. oktobra nebija, ko groza un pārskatīta.

Uzreiz superhero.

Ne ilgi apsīkšana ilga Gotham pēc nāves Joker. Novietojiet galveno nelietis nevar palikt brīvs uz visiem laikiem, un tas aizņem putnubiedēkli, kafejnīca, izmantojot jaunu toksīnu, kas liek cilvēkiem nonākt dusmas. Situācija ir apkures augšu, un ir pienācis laiks evakuēt pilsētu. Sākās tikai iejaukšanās Batman var apturēt haosu.

Lai izpētītu katra stūra Gotham Undercover, jums ir lejupielādēt Betmena Arkham Knight. Ar varoņiem un anti- varoņiem attīstīt vēl vienu stāstu, pārpilna ar intrigu un piedzīvojumu.

Tas nav visu dalībnieku saraksts stāsts, bet pat viņš sniedz ieskatu par notikumiem bagāts stāsts. Un, lai palīdzētu iedzīvotājiem bijušās Batman atzveltni, izstrādātāji ir paplašinājušas klāstu savas spējas. Piemēram, viņš var izvēlēties no vairākiem uzvalki, un kļūst neredzams uz laiku, iznīcinot kā šis pieciem ienaidniekiem.

Bet pats galvenais, tas ir Batmobile, kas ir kļuvis vēl labāks. Batman var zvanīt viņam jebkurā brīdī. Šis transporta neiekļūst lodes un viņš auni nekādus šķēršļus: Trees, žogi, barikādes, atlieku vai iet yuloy & ndash; zavertitsya vietā, bet ielejot ienaidnieka raķetes. Tas ir reāls cietoksnis, un efektīvs pārvietošanās līdzeklis, kas ir vieglāk orientēties pilsētā, un pat atrisināt mīklas. Un, kad Batmobile nav nepieciešams, jūs varat atstāt to un iet ar kājām.

Apkarot sistēma Batman Arkham Knight uz datora & ndash; lepnums izstrādātājiem. Batman atrisina dažas problēmas vienatnē, bet par nopietnu misiju viņam vajag palīgus, un tā ir apvienota ar sabiedrotajiem, un tad kopā viņi nosūtīja dubultu triecienu pret ienaidniekiem. Padomi un viltības, kas apmācīti atskaņotājs rakstzīmes Batman Arkham City, autori ir aizņēmies cīņas mākslas filmas, tāpēc tie izskatās ļoti reāli.^^8 OS: 64 bit; Windows Vista SP 1/7 / 8 ( 8.^^8 Procesors: Intel Core i5-750, 2. 67 GHz / AMD fēns un X4 965, 3.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more