Grāmatzīmes

Batman: Arkham Asylum

Citi nosaukumi: Batman: Arkham Asylum

Spēle Batman: Arkham Asylum bija viens no svarīgākajiem projektiem mūsdienīguma. Komiksu varoņiem mīl visā pasaulē. Par tiem pazīstama visās pasaules malās. Diezgan saprātīgi un racionāli vadīt vairākas spēles līnijas ar komiksu varoņiem starring šaut vairākas populāras filmas. Batman - slavenā "varonis savu laiku", tāpēc daudzi spēlētāji, nebija šaubu, ka neilgi pēc tam, kad stāsti par Votchmena Spiderman un izstrādātājiem uzņemties Dark Knight.

Pirmā lieta, kas lec ārā pie jums, kad jūs ievadiet ABatman: Arkham Asylum pc - milzīgs skaits parādās katrā stūrī insultus-jailers. Šīs spēcīgs rastatuirovannye puiši ir iespaidīgs muskuļus un milzīgas dūres, kas nav par sevis necienīgu iznīcināt tautas mīļākie - varonis Betmens. Rokās drosmīgajiem un pēc tam izrādīties milzīgs gabalos vārstu, transformatoru un citas gizmos, kas var izraisīt nopietnu kaitējumu.

Pirms sākat spēli, jums tomēr ir Batman: Arkham Asylum lejupielādēt, kas līdz šim nav problēmu. Galvenais, lai īpašnieks laba ātruma internetu un atrast torrentu - visiem, izmantojot 10-15 minūtēm spēle, lai jūs varētu uzskatīt par atklātu. Jums priekšā ir neaprakstāms skaistums cīņas un cīņas. Nostrum Slow-Motion izskatās spēlē var būt ļoti noderīga un sniedz unikāli iespaidīgu un krāsains spēli.

Un šeit tas var likties, ka Batman: Arkham Asylum nebūs spēlēt tik daudz jautrības, kā es vēlētos - beigās to visu cīņas un cīņas var redzēt jebkurā citā datorspēle, bet no Batman vēlētos, lai saņemtu to, ko kaut ko nopietnāku. Jūs brīdināt, kad, raugoties nākotnē, visas jūsu vēlmes piepildīsies, bet nedaudz vēlāk.

Dažas minūtes pēc sākuma spēle jūs sapratīsiet, ka spēle Batman Arkham Asylum ir gatavi jums daudz pārsteigumu. Vietā prognozējamu turpinājums krāsains, bet garlaicīgi cīņas, spēlētāji saskaras ar krāšņs zemes gabala attīstību. Notikumi mainās šeit ar apskaužamu ātrumu. Spēle tiksies elementus daudzu žanru, bet tas viss izskatās ļoti interesanti un svarīgi. Spēlētāji, kuri jau ir izdevies, lai pārbaudītu projekta apgalvojumu, ka kaut kas vairāk organisko viņi pat sapņot nebija vajadzīgs.

Jums vienkārši nepieciešams, lai lejupielādētu Batman Arkham patvērumu, lai redzētu, cik cilvēku mīļākā varonis kāpj sienas ventilācijas šahtu un tikko manāms ienaidnieka creeps no muguras. Tajā pašā laikā ideja par cilvēces nogādā pilnībā - Batman, pirmkārt, godīgs karavīrs. Lielisku grafikas un atdzist skaņas tikai pievienot eļļu ugunī, tas ir, izveidot noskaņu. Sniegs jums labu gameplay un dizains - viss līdzsvarotu un interesantu.

Ja jūs vēlaties redzēt sev visu tikumiem projektu, pārliecinieties, lai pārskatītu Batman: Arkham patvērumu video piekabi, kurā ir sīki aprakstīti visas priekšrocības spēlē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more