Grāmatzīmes

Kūts dzija

Citi nosaukumi:

Barn Yarn ir spēle, kas apvieno divus žanrus, fermas simulatoru un slēptu objektu. Rezultātā varat spēlēt, izmantojot datoru. Grafika ir klasiskā stilā, karikatūra, šķiet vienkārša, bet izskatās ļoti skaista. Viņi paveica labu darbu ar balss aktiermākslu un mūzikas atlasi. Visus varoņus iebalso aktieri, un mūzika ir izvēlēta tā, lai to varētu klausīties ilgi bez pārtraukuma.

Projekts no izdevēja, kas sevi ļoti labi pierādījis un tas ir jūtams, lai gan no pirmā acu uzmetiena var šķist, ka šī ir indie spēle.

Žanrs ir diezgan neparasts, no vienas puses, jūsu priekšā ir klasiska ferma ar parastajiem uzdevumiem.

  • Audzējiet dārzeņus un augļus laukos un zālienos ap jūsu māju
  • Sakārtot māju un iekārtot to ar jaunām mēbelēm
  • Adoptēt un rūpēties par dzīvniekiem
  • Uzcelt ražošanas ēkas un šķūņus produkcijas uzglabāšanai
  • Tirdzniecības preces, kas ražotas saimniecībā

Tāpat kā parasta lauku sēta, taču dažām aktivitātēm būs jāatrisina slēpto objektu mīklas.

Piemēram, jums būs jāiztīra māja no vecajām atkritumiem tiešā nozīmē. Izņemiet atkritumus un kārtojiet lietas. Pārdodot to, kas jums nav nepieciešams, jūs ienesīsit naudu, ko varēsit izmantot savas saimniecības veidošanai.

Jo ilgāk spēlējat un jo tālāk spēlējat progresu, jo grūtākas kļūs mīklas. Spēlējot vienā no 6 pieejamajiem režīmiem, jāmeklē vairāk nekā 3000 dažādu formu un izmēru objektu. Meklēšanas laikā jūs iegūsit neticamus interjera priekšmetus, kuru spēlē ir vairāk nekā 60, tiem ir trīs dažādi stili. Izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk.

Spēles varoņi, kurus jūs, iespējams, pazīstat ar, ja jau esat spēlējis Plarix produktus. Vecie draugi to nevar izdarīt bez jūsu palīdzības. Pārvērtiet pamestu šķūni par mājīgu un siltu lauku māju, kas zem jumta pajumti gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

Playing Barn Yarn galvenokārt interesēs tos, kuri ir pazīstami ar šī izdevēja projektiem, taču, tā kā šis ir atsevišķs stāsts, tas var interesēt visus spēlētājus. Pateicoties vienkāršai apmācībai, pat iesācējs var saprast spēles un vadības mehānismus.

Izstrādātāji mēģināja dažādot notiekošo. Īstenoja ne tikai diennakts laika, bet arī gadalaiku maiņu. Tas ļauj mainīt darbības jomas atkarībā no sezonas un neļaus garlaikoties.

Brīvdienās būs jāgatavojas svinībām. Šādās dienās var iegūt neparastus dekoru elementus.

Papildus priekšmetu meklēšanai jūs gaida vēl daudzas mini spēles, ko tieši jūs uzzināsiet, spēlējot Barn Yarn.

Spēlē tavs uzdevums ir īstenot Džo sapni, viņš sapņo par labāko fermu šajā reģionā. Pirms tas notiks, jums būs smagi jāstrādā kopā un pareizi jāplāno, kam tērēt nopelnīto naudu.

Jūs varat bez maksas lejupielādēt

Barn Yarn uz PC, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt, lai jautru palīgu kompānijā izveidotu visā reģionā slavenu fermu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more