Grāmatzīmes

Bārkhans

Citi nosaukumi:

Barkhan ir stratēģijas spēle, kas noteikti jutīsies pazīstama, ja kādreiz būsi spēlējusi slaveno Dune. Grafika klasiskā stilā, bet labi uzzīmēta un izskatās diezgan pievilcīga. Liek atcerēties vecos laikus. Arī balss spēle un mūzika ir līdzīga kāpu laikmeta spēlēm.

Lai gan spēle ir izstrādāta, lai izraisītu nostalģiju starp spēlētājiem, kuri ir pazīstami ar Dune, interesanti būs spēlēt arī tiem, kuriem nav bijusi iespēja spēlēt klasisko versiju.

Šajā spēlē jums būs:

  • Veidojiet no paša sākuma un pārvaldiet savu bāzi
  • Izveidojiet kaujas gatavu armiju un vadiet karaspēku kauju laikā
  • Iegūstiet resursus, aizsargājoties pret planētas agresīvo faunu
  • Veikt uzdevumus, kas nepieciešami, lai pabeigtu misijas

Pirms sākat spēlēt Barkhan, izlemiet, kurš no trim klaniem, kas sacenšas par pasaules kundzību, jums ir vispiemērotākais.

  1. Spēka klana rīcībā ir visspēcīgākie transportlīdzekļi, kas aprīkoti ar spēcīgām bruņām
  2. Will Clan ir ātrākā armija, kas bruņota ar īpaši precīziem ieročiem
  3. Trickster Clan paļaujas uz jaunākajiem eksperimentālajiem sasniegumiem, kaujas droniem, plazmas ieročiem un spēcīgām lidmašīnām

Izvēlieties, kurš no klaniem ir tuvāks jūsu spēles stilam, vai arī varat pārmaiņus iziet kampaņu ar visiem tiem, uzzinot trīs dažādus stāstus.

Panākumi spēlē lielā mērā ir atkarīgi no tā, cik veiksmīgi jūs varat pārvaldīt visdārgākā resursa, reta minerāla, ieguvi, kas dos jums bagātību, kas nepieciešama spēcīgas armijas uzturēšanai.

Spēles laikā jums būs jāiegūst teritorijas, jātur tās un jāuzrauga savas bāzes aizsardzība. Jo vairāk resursu jūs iegūsit, jo vairāk ienaidnieks vēlēsies tos jums atņemt.

Spēlei ir sižets, kas sastāv no vairākām misijām, kuru laikā jūs saņemsiet dažādus uzdevumus, kuru sarežģītība kļūs arvien augstāka.

Papildus naidīgajiem klaniem jums pretī stāsies planētas naidīgā fauna, kurai nav viegli izdzīvot. Bīstamākie šīs faunas pārstāvji ir smilšu čūskas, kas var viegli iznīcināt pat smago aprīkojumu. Lai gan šos milzīgos rāpuļus ir iespējams nogalināt, to izdarīt ir neticami grūti, tāpēc labāk censties izvairīties no viņu uzbrukumiem.

Plašie planētas tuksneši slēpj daudzus noslēpumus. Pārņemot dažus no tiem savā īpašumā, jūs varat iegūt ievērojamas priekšrocības pār konkurējošiem klaniem. Apkārtējo teritoriju izpēte, lai arī bīstama, ir jāveic, ja vēlaties gūt panākumus.

Projektu izstrādā neliela komanda, tāpēc attīstība nevirzās pārāk strauji, bet spēle jau ir ievērības vērta. Spēle ir interesanta, aizraujoša, un laiks spēles laikā paskrien garām.

Spēlei pašlaik ir agrīna piekļuve, taču tajā gandrīz nav lielu kļūdu, un stāsts ir ļoti labs.

Līdz izlaišanas brīdim viss, iespējams, kļūs vēl labāks.

Barkhan bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un izbaudiet klasisko reāllaika stratēģijas spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more