Grāmatzīmes

Izraidīts

Citi nosaukumi:

Banished ekonomiskā stratēģija ar pilsētas veidošanas simulatora elementiem. Spēlei ir laba reālistiska grafika un augstas kvalitātes balss darbība.

Playing Banished būs interesanta galvenokārt tiem, kam patīk pilsētas veidošanas simulatori, taču šī spēle var patikt citiem.

Tavs uzdevums spēlē ir palīdzēt kolonistu grupai izdzīvot. Lai to izdarītu, izvēlieties piemērotu vietu apmetnes dibināšanai. Ir svarīgi, lai tuvumā būtu resursu avoti.

Spēle ir vairāk vērsta uz sociālās sfēras attīstību, nevis uz tehnoloģisko progresu. Jums ir jāpārliecinās, ka visi iedzīvotāji ir laimīgi un iedzīvotāju skaits palielinās.

Lai sasniegtu mērķus, jums būs nepieciešams:

  • Apstrādes lauki
  • Uzlabot dzīves apstākļus, laicīgi būvēt jaunas mājas
  • Uzglabājiet malku apkurei
  • Tirdzniecība
  • Noķer zivis un savāc augļus

Spēlei ir ļoti bargas ziemas. Labāk sāc gatavoties ziemas periodam pavasarī, pretējā gadījumā var nebūt laika uzkrāt visu nepieciešamo.

Uzbūvējot tirdzniecības vietu, jūs varēsiet pārdot lieko produkciju un iegādāties resursus, ar kuriem jums nepietiks.

Jūsu lauki nedod vienādu ražu visos gados. To ietekmē laika apstākļi. Dažos gados jūs saņemat bagātīgu ražu, un viss notiek labi. Bet dažkārt tik tikko izdodas apmierināt iedzīvotāju vajadzības.

Iedzīvotāju skaita pieaugums ir tieši atkarīgs no tā, cik labi cilvēki šobrīd dzīvo. Vai ir pietiekami daudz dzīves telpas, pārtikas un apģērba.

Turklāt spēlē visiem iedzīvotājiem ir tieksme uz noteiktām profesijām. Jaunāko paaudžu vidū vairāk ir zemnieku, vai otrādi, mežstrādnieku vai zvejnieku. Tas būs jāņem vērā. Šādos apstākļos būs ļoti grūti izveidot sabalansētu ražošanu.

Tas ir līdzsvars visā, kas ir ceļš uz panākumiem šajā spēlē. Līdzsvarot ir ļoti grūti. Pietiek neapdomīgi tērēt resursus nevis tam, kas nepieciešams, un jūsu apdzīvotai vietai turpmākajos gados būs ļoti grūti izdzīvot. Tāpēc jums ļoti rūpīgi jāpārdomā katrs solis šajā spēlē.

Neesiet sarūgtināts, ja ciemats vairākus gadus pēc kārtas nav guvis nekādu progresu. Tāpat kā ikdienā, arī šeit ne vienmēr viss norit pēc plāna un neko nevar darīt. Vienkārši jācenšas nepieļaut kļūdas un gaidīt paplašināšanai un attīstībai labvēlīgākus laikus.

Spēlē jūs nevarēsit pārvērst ciematu par modernu pilsētu pat pēc tam, kad būs pagājis daudz laika. Izstrādātāji neapzinājās tehnoloģiskā progresa iespēju. Apdzīvotā vieta šajā spēlē attīstās nedaudz savādāk, palielinās ciema lielums un iedzīvotāju skaits. Varbūt turpmākajos atjauninājumos būs iespējams attīstīt tehnoloģijas un uzlabot ēkas.

Banished lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai izstrādātāju oficiālajā vietnē.

Sāciet spēli tūlīt, bez jums kolonisti saskarsies ar nenovēršamu nāvi, palīdzēs viņiem izdzīvot skarbajā pasaulē un uzlabot savu dzīvi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more