Grāmatzīmes

Banānu karalis

Citi nosaukumi: Bananaking

Banana King online - ekskluzīvs bezmaksas tiešsaistes spēle, kas prasa tikai pārlūkprogrammu. Banānu King online spēle ir oriģināls pasaule apdzīvo plantāciju īpašniekiem, kas to audzē populārs visā pasaulē, un ļoti garšīgs produkts - Banāni. Pievienoties viņiem un sākt šo aizraujošo darbu savā jomā, jums ir nepieciešams reģistrēties tiešsaistes Banana King.

Pievienoties spēlē Banana King neprasa nekādas saistības, jums ir jāievada šādi dati: varoņa vārdu, paroli, e-pasta adresi, segvārda no drauga, kas jūs uzaicināja uz spēli (protams, ja jums nav nākt, un šāds draugs pieejami). Tad jūs piekrītat noteikumiem spēli un nospiediet pogu Reģistrēt jaunu kontu. Pēc šiem soļiem, jums uz lapu spēles raksturs statusu. Šajā lapā jūs varat izlasīt informāciju par savu spēli raksturu.

Arī šeit ir saite uz nodarbinātību. Atsauce darbā palīdzēt atrast plašajā interneta un jauno stādījumu īpašnieki noma viņiem strādāt. Ja jūsu ielūgumu reģistrē jaunu spēlētāju, naudu un banāni ir likumīga, lai jūs atalgot. Nelietojiet ignorēt šo iespēju. Patiešām, katram jaunam lietotājam var ne tikai iegūt vienreizēju prēmiju, bet par labu nākotnē. Kad spēlētājs sasniedz trešo līmeni, jums ir tiesības uz 50 $ un 1 pieredzes punktu. Spēlēt spēli online Banana King ir vieglāk, ja jūsu draugi jūs uzaicināt daudz.

Tātad, ja jūs sāktu, un to, ko jums vajadzētu pievērst uzmanību? Pievienoties Banana King pagājis, un jums savā valdījumā vienā jomā un stādus, kas būtu pietiekami diviem. Vai nav atkritumi citā minūti! Sēt savā jomā, un sagaida, lai novāktu. Attēlus jūs redzat uz stādījumiem, vienmēr saglabātu jums atjaunināta par to posmā nogatavināšanas banānu, vai var būt, lauks ir tukšs un gatavs sējai. Bez tam apakšā ir skaitītājs, kas parāda, cik daudz laika ir atlicis līdz brīdim, kad tas būs iespējams novākt. Vākšana nogatavojušies augļi, jūs varat doties uz tirgu. Bet nav jāsteidzas pārsteidzīgi atpakaļ, lai steigā, lai pārdotu savas preces. Paturiet prātā, ka cenas svārstās. Tāpēc ir labāk sekot šīs vibrācijas izvēlēties sev brīdis pārdošanai. Tomēr visi tieši jūsu pe ne vienmēr ir vienādi. Vytorg atkarīgs no daudzuma banānu pārdoto, un raža ir atšķirīgs.

Ieņēmumi no naudas pārdošanas, kā arī tie, kas tiek piešķirti par uzaicinātajiem dalībniekiem var pavadīt dažādos veidos. Pirmkārt, plantācija prasa investīcijas. Pastāvīgi nepieciešams iegādāties stādus nākamajam sējai. Tās var iegādāties tajā pašā tirgū. Apstrāde viens lauks, nepieciešams 36 stādus. Kad tie sasniedz 2.līmeņa, jums piekļūt, lai iegādāties otru lauku. Paplašināt savu īpašumā, tad tas būs lielāka iespēja kļūt par īstu banānu karalis. Otrkārt, naudu var īrēt aģentiem un spiegiem. Ar to palīdzību ir viegli sabotāža. Tie var nosūtīt teritorijā konkurences izpētei vai pat likt viņiem zagt citu banānu un dolāru. Bet neaizmirstiet, ka jūs neesat vieni, un pastāv risks, inteliģents laupīšana savu stādījumu. Tāpēc, izmantojot to pašu naudu, rūpēties par uzticamu aizsardzību savās jomās. Treškārt, nauda būs noderīga, lai mācīties un uzlabot raksturu.

Deal, kādas īpašības ir jāievēro, pirms sākat spēlēt Banana King. Jo tas ietekmē panākumus jūsu spēli. Tiešsaistes spēli Banana King ietver tādus jēdzienus kā laika pieaugumu, ražas novākšanas banānus, pārdodot banānu plantāciju aizsardzību, uzbrukumu plantāciju un pieredzi. Uzlabot reaģēšanas laika likmes, jūs panāksiet to, ka nogaidīšanas perioda ražas samazinājumu. Vintage banāni - ir summa, novāktu augļu. Pārdod banānus tieši ietekmē tirgus cenas. Aizsargājot plantācijas - raksturīgās kas atbild par aizsargiem kvalitāti un to īres izmaksas. Uzbrukums plantācijā ir nozīme rezultātu komandējumu ieņemts uzbrukumiem un noteikt nepieciešamo summu darbā aģentiem. Pieredze, kas iegūs turēšanas spēlēt Banana King, būs pāriet uz jauniem līmeņiem.

Banānu karalis tiešsaistes spēli piedāvā vēl vienu izklaidi. Ja esat jau tika galā ar nepieciešamo darbu, nav sēdēt slinki ar. Kāpēc garlaicīgi, ja jūs varat iet uz dārgumu medības? Tas ir ne tikai interesanti, bet arī noderīgi. Pastāv iespēja atrast vērtīgu dārgumu. Jūs varat sastapties stādus, banāni, naudu un pat pirātu dārgumu.

Nepalaidiet garām arī iespēju sazināties ar ziņojumiem ar citiem spēlētājiem. Lai jūs būtu informēti par dažādiem jaunumiem un, iespējams, brīdina par plānoto sabotāžu.

Spēle ir saraksts no labākajiem spēlētājiem. Paaugstināt savu reitingu, jūs varat izmantot punktus. Tas ir nepieciešams, lai uzraudzītu summu no jūsu banāniem. Ja jums izdodas kļūt pirmais sarakstā, tad jums ir īsta banānu karalis! Censties atstāt konkurenci aiz muguras, uzskata, ka tas ir jūsu spēkos!

Play spēli online Banana karalis, jūs varat ar apmaksātu kontu. To iegāde palīdzēs atbrīvoties no in-spēle reklāmas sniedz iespēju augšupielādēt iemiesojumu rakstzīmi, lai saņemtu kredītu dolāros par katru jaunu līmeni. Spēle var sēt jomā 6 reizes dienā. Maksā konts ļauj jums darīt to 8 reizes. Es domāju, ka mums ir jādomā par to rentabilitāti tās iegādes. Tomēr jautājums ir taupīgs, un katrs to tāpat kā jūs vēlaties. Mēs varam ieteikt, bet, protams, ne piespiest kaut ko darīt!

Centies spēlēt šo atkarību spēle un sevi novērtēt tā pamatotību. Vilšanās neapdraud jūs tieši! Mēs varam tikai vēlēties, ka laime uzsmaidīja visiem jūsu centienus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more