Grāmatzīmes

Banānu kari

Citi nosaukumi: Banānu kari

Banānu kari (Banana Wars online) - fun online spēli stilā "voynushki."

Ja jūs vēlaties kļūt par diktatoru par banānu republikas banānu kara tiešsaistes spēli - par jums! Jūs varat radīt drosmīgu joslas algotņu un slepkavas piedalīties aizraujošas cīņas un aizraujošu misiju un dažādos turnīros.

Šis tiešsaistes spēle Banana Wars neprasa iepriekš uzstādīšana, jūs varat spēlēt to uz jebkura datora, kur jums ir piekļuve internetam. Tas neaizņems daudz vietas, tāpēc spēle Banana Wars Jūs varat spēlēt pat uz lēnāku mašīnu. Lai sāktu spēli, jums ir nepieciešams tikai reģistrēties spēles Banana Wars.

Pievienojies Banana Wars ir šāds: uz spēli vietā, ar reģistrāciju, lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu (segvārdu), - vārdu, ar kuru jums tiks sauc spēli, izvēlieties savu dzimumu. Tad ievadiet E-pasta (e-pasta adresi, uz kuru jūs saņemsiet apstiprinājumu par reģistrāciju), izvēlieties nosaukumu valstī, kurā jūs dzīvojat, ievadiet paroli divas reizes un noklikšķiniet uz "Sign Up". Tagad jūs varat sākt spēlēt spēli online Banana Wars.

Sākumā spēle jums rokas par squad algotņiem, un būs jāiet cauri "School of Young diktators" - tas ir, veikt dažus vienkāršus uzdevumus, kas palīdzēs jums uzsākt spēli.

Lai noteiktu, kurš no spēlētājiem dzesētājs, jums būs nepieciešams, lai piedalītos turnīros.

Nākamā spēle - Jums ir nepieciešams labs papildinājums esošo komandā un doties kaujā ar grupu citiem spēlētājiem un iegūt uzvaru, naudu un kaut ko noderīgu. Naudu var izlietot, lai palielinātu enerģijas vienību, jaunu vienību (ti, pieņemt darbā jaunus darbiniekus, lai nopirktu jaunus transportlīdzekļus (džipi, cisternām)) iegādi, papildināt savus sīkrīkus - tie ir elementi, kas uzlabotu kaujas spējas vienības, (var būt ne vairāk kā trīs vienā DPU). Pēc tam, pēc tam, tehniku ​​un sālītas cīnītājiem var atkal iesaistīties cīņā un spēlēt uz banānu kariem.

Ir viena iezīme - banānu Wars online spēle nav paredzēta spēlētājs ietekmēt kursu kaujas, lai jūs tieši jūsu squad kaujas, un ka jūsu dalība beidzas, jūsu vienības darīt kaujas ar ienaidnieka vienībām. Tāpēc šajā spēlē, lai uzvarētu vienu, kas ir labāk sagatavotas, ātrāku un straujāku uzlabojusi savas kaujas vienības, kā arī tiem, kas ir mācījušies ienaidnieku armiju.

Spēle seko uzvaras un zaudējumus, un nopelnīt reputāciju, jūs varat pāriet uz nākamo līmeni. Lai pārietu uz katru jaunu līmeni, jums atkal tiks lūgts veikt dažādus interesantus uzdevumus. Tas var aizņemt vairākas mēģinājumi izpildīt tos. Bet katrs līmenis palielina jūsu iespējas un tuvāk galvenajam mērķim.

Ar katru jaunu līmeni palielina kaujas spējas savu komandu, ir jauna veida vienību ar uzlabotu veiktspēju, palielinot to skaitu.

Banana Wars online spēle, kur cīņas dažādos līmeņos atšķiras ar to, cik kaujinieki piedalīsies šajā cīņā, un cik reizes var nokāpt jūsu squad kaujas laukā. Piemēram, pirmajā līmenī, ierīce sastāv no 5 vienības, un tās var nosēsties uz kaujas tikai vienu reizi, un tādā līmenī, kas pārsniedz, desmitiem vienību, un jūs varat nomest tos off vairākas reizes. Starp citu, vājie un spēcīgas komandas spēlē nekrustojas, ti, pret savu komandu vienmēr stāvēt ar savu pretinieku spēku.

Jūs varat spēlēt spēli online banānu kariem un baudīt patīkamu acu grafikas, smieklīgs spēles stilu, daudz interesantu un aizraujošu darba vietas turnīros.

Ja jūs vēlaties, lai būtu jautri brīvo laiku, tad šī spēle ir priekš jums! Vienkārša, intuitīva vadība spēle, iespēja spēlēt uz jebkura datora ar interneta pieslēgumu (nepieciešams tikai vienu reizi reģistrācijas banānu karu, kas aizņem tikai dažas minūtes), kas ļauj jums spēlēt, un sazināties ar citiem spēlētājiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more