Grāmatzīmes

Baldur's Gate: Dark Alliance

Citi nosaukumi:

Baldur's Gate: Dark Alliance vecas konsoles spēles atkārtots izdevums. Kopumā tas nav gluži atkārtots izdevums, spēle tika izveidota no jauna, izmantojot jaunu dzinēju ar jaunām tekstūrām. No oriģināla viņi atstāja tēlu vizuālo noformējumu ar minimālām atšķirībām, mūziku un balss spēli, ko savulaik izpildīja profesionāli aktieri. Dabiski, ka sižets palika nemainīgs.

Pirms spēles sākšanas ir jāizvēlas kāds no trim pieejamajiem tēliem.

  • Cilvēka strēlnieks
  • Rūķu cīnītājs
  • Elf Mage

Izstrādātāji mazliet nedomāja par līdzsvara sistēmu, jo cīnītājs izrādījās spēcīgākā vienība un vājākais elfs ar maģiskām spējām. Viņai ir daudzas spēcīgas uzbrukuma iespējas vēlākos līmeņos, taču tās padarīja viņu ļoti trauslu. Jums būs pastāvīgi jāpārvietojas, lai izvairītos no bojājumiem, un pat tas negarantē izdzīvošanu.

Nevienā brīdī nebūs iespējams ietaupīt. Tam nepieciešami īpaši pieminekļi, kas atrodas atrašanās vietas sākumā un dažreiz vēl vairākās vietās. Esiet gatavi tam, ka jums būs regulāri jāstaigā pa līmeni uz priekšu un atpakaļ, lai pasargātu sevi pirms nākamās kaujas. Alternatīvi, jūs varat uzglabāt ievērojamu daudzumu teleportācijas rituļu pilsētā un saglabāt tur. Bet šī iespēja nav pieejama visās vietās.

Spēle sākas ar to, ka jūsu varonis vai varone atkarībā no izvēles dodas naksnīgā pastaigā, līdzi ņemot pamatīgu daudzumu zelta monētu. Nevis gudrākās rīcības dēļ viņš kļūst par laupītāju bandas upuri, dabū pa galvu un pazaudē visas vērtīgās mantas. Viņš varēja zaudēt dzīvību, bet tad iejaucas apsargs, pārbiedētie laupītāji aizbēg. Un patruļa pavada jūs uz tuvāko krodziņu ar nosaukumu Elfu Song. Tur varonim palīdz.

Varonis nevar piedot ļaundariem viņu nežēlīgo uzbrukumu un nolemj atrast likumpārkāpējus, lai atriebtos un atgrieztu nozagto īpašumu. Izrādās, ka šim nolūkam būs jāizpēta kanalizācija zem pilsētas un vēl dziļāki dungeoni. Periodiski, izbraucot cauri nākamajai vietai, jūs atkal atgriežaties krodziņā. Pirmajos līmeņos šī iestāde kļūst par kaut ko līdzīgu pagaidu štābam.

Izmeklēšanas gaitā varonis iesaistās vēl nopietnākā lietā, par kuru vairāk uzzināsiet, spēlējot Baldur's Gate: Dark Alliance.

Lai izturētu, jums būs nepieciešami jaudīgāki ieroči un bruņas, ko varat iegādāties no tirgotājiem. Bet pirmajos līmeņos jūs nesaņemat daudz vērtslietu, lai uzvarētu ienaidniekus. Mēģiniet ietaupīt.

Paaugstinot līmeni, jūs izvēlaties, kuras prasmes uzlabot.

Līmeņi nav pārāk sarežģīti, būtībā jums ir jāiznīcina visi ienaidnieki un jātiek galā ar priekšnieku. Nemēģiniet tieši uzbrukt priekšniekam. Labākā taktika ir izvairīties no viņa uzbrukumiem un, kamēr viņa prasmes ir atdzisušas, sitiet sev.

Baldur's Gate: Dark Alliance bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nedarbosies. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai palīdzētu varonim pašam izkļūt no nepatikšanām un glābtu pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more