Grāmatzīmes

Baldur's Gate: Dark Alliance 2

Citi nosaukumi:

Baldur's Gate: Dark Alliance 2 ir vēl viens klasiskās 2004. gada spēles ports no izdevēja, kas zināms ikvienam RPG fanam. Tekstūras tika pārstrādātas un spēle tika pārcelta uz jauno dzinēju, taču sižeti un uzplaiksnījumi nez kāpēc tika atstāti bez uzraudzības. Cilvēki mīl šīs spēles ne jau grafikas kvalitātes dēļ, bet dažviet es gribētu redzēt attēlu mazliet labāk. Balss spēle tika atstāta no vecās versijas. Ar šo spēlē viss ir kārtībā, nav sūdzību. Bet tas vairāk ir ķibeles, sižets kompensē visus šos trūkumus. Šajā spēlē jums ir jāizpēta daudzas vietas un jāuzlabo sava varoņa prasmes, vienlaikus glābjot pasauli.

Spēles darbība notiek hronoloģiski uzreiz pēc pirmās daļas beigām. Vēlams vispirms iziet cauri pirmajai daļai, tad viss būs skaidrāks. Bet kā atsevišķs stāsts, spēle ir diezgan interesanta.

Pirms spēlējat spēli Baldur's Gate: Dark Alliance 2, lūdzu, atlasiet rakstzīmju klasi.

Šeit ir piecas klases, kas nepārprotami dod lielāku izvēles brīvību.

  • Cilvēks-barbars
  • Elfs Necromancer
  • Tumšā elfa mūks
  • Rūķis Rogue
  • Cilvēka garīdznieks

Šoreiz ar labāku līdzsvaru jebkura no klasēm ir spēlējama. Kad spēle sāksies, jūs varēsiet nosaukt izvēlētā varoņa vārdu.

Atklāšanas ainā jūs uzzināsit, ka torņa iznīcināšana spēles pirmās daļas beigās noveda pie vārtu atvēršanas, no kuriem pasaulē izplūda daudzi ļaunie gari. Tā kā draudi pasaulei draud jūsu vainas dēļ, jūsu ziņā ir to glābt.

Pēc tam jūs tiekat izmesti uz tuksneša ceļa. Pagājis garām, nedaudz uz priekšu satiek ievainotu karotāju. Viņa stāsta, ka apsargājusi karavānu, kurai uzbruka sarkanie ilkņi, brīnumainā kārtā izdzīvojusi kaujā, un viņas vārds ir Kīra.

Turklāt viņš stāsta, ka viens no uzbrucēju vienībām uz tuvējo mežu aizvedis līdzi vairākus cilvēkus. Bet viņa dzirdēja, ka karavīri no otrās vienības devās uz Wayfork ciematu un plāno šo pilsētu nodedzināt.

Jūs piekrītat viņai palīdzēt, dodieties uz mežu, lai atrastu pirmo komandu, un sarunājiet ar Kīru tikšanos netālu no Veiforkas, lai tiktu galā ar otro komandu.

Kas notika tālāk, varat uzzināt, spēlējot Baldur's Gate: Dark Alliance 2

Papildus galvenajam spēles sižetam jūs varat veikt blakus uzdevumus. Spēles dialogi ir labi uzrakstīti, spēle rada atkarību. Paaugstinot katru līmeni, jūs iegūstat iespēju uzlabot kādu no spējām vai apgūt jaunu. Laika gaitā nomainiet ieročus un apģērbu, lai iegūtu labāko no uzvarētajiem ienaidniekiem, kā arī zeltu. Pieredzes apjoms, kas nepieciešams, lai sasniegtu līmeni, uzkrājas ātrāk nekā pirmajā daļā.

Spēles saglabāšana, tāpat kā iepriekš, ir iespējama tikai uz īpašiem pjedestāliem, vai arī jums būs jāizmanto teleportēšanās ritinājumi, lai nokļūtu vietā, kur varat saglabāt un pēc tam atgriezties.

Spēlei ir mainīts diennakts laiks. Mainās arī laikapstākļi.

Ar lielāko daļu apkārtējo objektu nevar mijiedarboties, bet ir mucas vai lādes, kuras var salauzt, lai iegūtu dažādus tajos glabātos resursus.

Baldur's Gate: Dark Alliance 2 bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Spēlē jūsu varoni gaida vesela pasaule, kas ir jāsaglabā, sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more