Grāmatzīmes

Baldura vārti 3

Citi nosaukumi:

Baldur's Gate 3 ir ļoti augstas kvalitātes RPG. Tomēr nekas cits no šī izstrādātāja netika gaidīts. Trīs spēles nosaukumā ir diezgan vienkārši, lai to varētu atšķirt no iepriekšējiem. Stāstījums nav saistīts ar spēlēm, kas jau ir izlaistas, un ir atsevišķs stāsts pazīstamā visumā. Jūs varat spēlēt pat tad, ja esat palaidis garām iepriekšējās daļas.

Grafika spēlē ir lieliska, īpaši piestrādāts pie attēla dialogu laikā. Sejas ir animētas, varoņi izskatās ļoti jauki. Pat šķietami nepievilcīgās sacīkstes tiek izlozētas pavisam savādāk, nekā tas notiek šādās spēlēs.

Pirms spēles sākšanas jūs tiksit novirzīts uz rakstzīmju redaktoru. Ir diezgan daudz iestatījumu. Izvēlieties rasi, izskatu, vārdu un pat augumu. Rūpīgi padomājiet, izvēloties sacīkstes. Šeit tas bieži ietekmē citu attieksmi pret jūsu raksturu. Izvēloties rasi, kuras pārstāvji ir slaveni ar savu ļaunprātību un nežēlību - nebrīnieties par citu agresīvo reakciju. Tas patiešām padara spēli interesantāku, manuprāt.

Pēc tam, kad jums ir jāizlemj par klasi.

Galvenās klases:

  • Warrior
  • Priesteris
  • Vednis
  • Rogue

Katrai klasei ir vairākas apakšklases. Šajā daļā spēles līdzsvars nav ideāls. Visas klases, kuru arsenālā ir maģija, ir daudz interesantākas. Viņiem ir vairāk uzbrukuma iespēju, un attīstāmo prasmju skaits ir daudz lielāks nekā parastajiem karotājiem.

Spēle sākas ar to, ka jūsu varoni nolaupa moluskoīdi. Apdzīvojiet parazītu kāpura smadzenes, kurām galu galā jūsu varonis ir jāpārvērš par vienu no šīm murgainajām radībām. Un nekas netraucētu viņu plānam piepildīties, bet tad pūķu jātnieki uzbrūk Moluscoid lidojošajam kuģim. Cīņas laikā jūs atrodaties iemests nepazīstamā zemē. Teritorijā, kurā atrodaties, notiek karš starp diviem klaniem. Mēģinot atrast veidu, kā atbrīvoties no parazīta smadzenēs, pirms transformācijas process ir aizgājis pārāk tālu, jūs nonākat konfrontācijā un kas notiks tālāk, spēlējot Baldur's Gate 3

.

Cīņas režīms spēlē ir balstīts uz gājieniem, katra vienība darbojas vairākos posmos – kustība, uzbrukums un neliela darbība. Ir iespējams mijiedarboties ar vidi. Ienaidnieki krīt uz sasalušām peļķēm, un eļļa skaisti uzliesmo, nodarot bojājumus. Ūdens var izskalot skābi.

Jūsu varonis neceļo viens, spēles laikā jūs izveidosit cīnītāju komandu, kas jums palīdzēs. Viņu statistiku var selektīvi uzlabot, kad tie paaugstina līmeni.

Katru no cīnītājiem ir iespējams aprīkot ar dažādu ekipējumu, bruņām un ieročiem. Neatkarīgi no tā, ko jūs uzliksit kaujiniekiem, tas viņiem būs redzams. Izstrādātāji ir padomājuši pat par mazākajām detaļām.

Daudzās situācijās darbības panākumus nosaka, metot divdesmit malu kauliņus ar, gluži kā galda spēlē. Nav noslēpums, ka galda spēles bija RPG žanra priekštecis.

Galvenā sižeta līnija ir interesanta, grūti atrauties no spēles. Dialogi ir labi uzrakstīti un diezgan emocionāli. Spēlē ir pat romantika.

Baldur's Gate 3 lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Šo šedevru varat iegādāties Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt! Spēlē jūs atradīsiet interesantu stāstu un milzīgu burvju pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more