Grāmatzīmes

Avenas kolonija

Citi nosaukumi:

Aven Colony izdzīvošanas simulators ar pilsētas veidošanas un militārās stratēģijas elementiem. Spēlei ir lieliska grafika, lai gan tas nav raksturīgi šim žanram. Skaņu dizains nav zemāks, viss ir ļoti augstā līmenī.

Tālā nākotnē, kad kļuva pieejami lidojumi kosmosā ievērojamos attālumos un Zemes resursi bija izsmelti, Zemes vadība nolēma kolonizēt planētu ar nosaukumu Awen.

Kā jūs, iespējams, uzminējāt, jūs esat tas, kurš būs šīs programmas vadītājs.

Spēlē jums būs daudz uzdevumu:

  • Pārvaldīt resursu ieguvi
  • Uzcelt jaunas apmetnes dažādās planētas vietās
  • Attīstīt tehnoloģiju
  • Uzturiet kārtību un noziedzības līmeni
  • Apkarojiet laikapstākļu ietekmi un aizsargājiet ēkas no vietējās savvaļas dzīvniekiem

Spēle ir aizraujoša, izstrādātāji ir centušies, lai jums nebūtu iespēja garlaikoties.

Tāpat kā daudzas līdzīgas spēles, arī šeit panākumu atslēga ir līdzsvars. Pārliecinieties, vai visi resursi, kas nepieciešami kolonijas dzīvei, ir pietiekami, bet neaizmirstiet par attīstību.

Spēlei ir sezonas maiņa. Ziema šeit ir ļoti barga. Papildus temperatūras pazemināšanai neērtības rada zibens, kas šajā periodā ir ļoti aktīvs.

Ir kataklizmas, kas nav saistītas ar laika apstākļiem un gadalaikiem. Piemēram, smacējošu gāzu mākoņi, kas izplūst no planētas zarnām, nebūt nav retums.

Ir bīstamu slimību epidēmijas, lai cīnītos pret tām paātrinātā tempā būs jābūvē slimnīcas un jāstrādā pie vakcīnas.

Klimats dažādās planētas vietās ir atšķirīgs. Turklāt ir atšķirības florā un faunā.

Fauna nepavisam nav nekaitīga un var uzbrukt ēkām. Jums būs jābūvē aizsargājoši torņi, un pat tie ne vienmēr var aizsargāt ēkas no gigantiskiem pazemes tārpiem, kas dzīvo dažās vietās uz planētas.

Spēlēt Aven Colony nav viegli, taču tas padara spēli tik interesantu.

Galvenais ēkas resurss šeit ir metāls. To izmanto, lai uzbūvētu gandrīz visas spēles ēkas.

A resurss, ko iegūt ir grūtāk nekā citu pārtiku. No labības radīšanas līdz gatavās produkcijas saņemšanai, diezgan gara ražošanas ķēde.

Turklāt jums ir nepieciešams liels skaits noliktavu, lai uzglabātu krājumus. Sākumā pastāvīgi trūkst uzglabāšanas telpu.

Darba droni nav autonomi. Netālu no vietas, kur viņi strādā, jābūt personālam, kas apkalpo iekārtas.

Jūs tieši ietekmējat kolonistu dzīvi. Jūs pat varat mainīt darba dienas ilgumu.

uzdevumi palīdzēs jūsu kolonijai augt ātrāk. Tie var būt uzdevumi noteikta resursu apjoma iegūšanai. Vai arī nepieciešamo ēku celtniecība.

Ja jūsu noliktavās ir sakrājies daudz nevajadzīgu produktu, tas nav svarīgi. Pārpalikumu varat apmainīt pret trūkstošajiem resursiem.

Aven Colony bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nav iespējams. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Vai vēlaties izmēģināt sevi kā izaicinošas kosmosa kolonizācijas misijas vadītāju? Instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more