Grāmatzīmes

Avatars: vecums Chaos

Citi nosaukumi: Avatars, online spēles Avatars, laikmets haosu

Līdz šim, internets, ir daudz tiešsaistes spēles, kas uztveršanas spēlētāja viņa iekšējo pasauli, gabals un tikai spēles atmosfēra. Bet ne visas no šīm spēlēm, spēlētājiem ir rīcības brīvību, kā kustība, un, veicot kaujas.

Mēs vēlamies, lai dotu jums spēli, kas neiederas standarta tiešsaistes spēles, jūs esat saticis - ir tiešsaistes spēli "Avatar: haosa periods." Šajā spēlē zīmes ir pilnīga pārvietošanās brīvība milzīgo plašumiem pasaules Avatar, plānojot kaujas (izvēles brīvību un rīcības sitieni, kas tiks piemēroti), un cīņa pats notiek reālā laikā un kontrolē spēlētājs pilnībā.

Un tā īsumā par spēli ...

In tiešsaistes spēli "Avatar: Chaos Era" Ir septiņi spēlei sacīkstēm: cilvēku, elfu, rūķu, Orc, dēmons, troļļu un Danu. Katrā no šīm sacīkstēm uz jūsu unikālo un nevainojams. Lielākā daļa ģeneralizētas rase - cilvēks, kurš var būt karavīrs un mags. Citām rasēm ir vairāk tendētas uz noteikta veida rakstura raskachek tik dan sacensības kas vairāk atbilst tumši burvji un elfu strēlnieks. Reģistrējoties spēlē, lietotājs var izvēlēties jebkuru no esošajām sacīkstēm, un, ja ir grūti izvēlēties, jūs vienmēr varat vērsties pie palīdzības sadaļā, vai arī izvēlēties katra rase un mēģināt spēlēt ar raksturu var iztīrīt, līdz tie sasniedz 11 līmeni.

Pēc reģistrācijas raksturs izpaužas uz centrālo laukumu un lielo odu ir tests kaujas, kas liecina par iespēju, ka raksturu. Šī cīņa nav nepieciešams nobijies, un ir vēlams, lai sekojiet, ka pop up ekrānā un uz tērzēšanu. Pēc cīņas, jūs varat izpētīt pilsētu pats, tas palīdzēs jums meklējumos raksturu Elika, kas dos vienkāršus uzdevumus, par kuriem jūs saņems prēmijas formā pieredzi un sudraba (tos var aktivizēt mugursoma raksturs, uzklikšķinot uz "lietošanai"). Pati pilsēta ir četri rajoni: District Ģilde, centrālais laukums, dzīvojamo platību un kapsēta. Katrā no apgabaliem ir struktūra, kurā, lai darbu, lai iegūtu pieredzi un sudraba, kā arī, lai atjaunotu veselību un pirkt drēbes un ieroču. Centrālajā laukumā ir Arena, kur jūs varat pārbaudīt izturību jūsu raksturu kaujā, kā arī templis ārstēšanai, kā arī, kur jūs varat pieņemt reliģiju, kas dod bonusu veselībai un mannu.

Pēc tam dara visu darbu, kas dod raksturu Elika var viegli sasniegt 8 līmeni (tas prasa laiku, mazāk nekā stundu, izņemot vienu darbu.) Tad varat doties uz veikalu un kleitu jūsu raksturs pastaigas valstī, un veikt sarežģītākus uzdevumus. Izvēloties palielinājums jums ir iespēja veikt karavīrs, mags Archer vai āboliņu. Attiecībā uz katru no šiem burtiem veidiem sniedza savus ieročus - karavīriem zobenu, asu, klubi, galdiņi par burvjiem, loka, lai loki un arbaleti, un par Āboliņš - Āboliņa. Burvji, savukārt, var iedalīt četrās grupās: tumšs, gaismas, prāta un stihiyschiki var būt arī vairāki no burvju vienu rakstzīmi.

Pēc sākotnējiem līmeņiem pieejamie gaismas rakstura uzdevumus, kas palīdzēs iepazīt sitemu kaujas karti un citus smalkumus spēli. Lielāks raksturs līmenis - grūtāk uzdevums, un līdz ar to izkausē kļūst interesanti spēlēt. Katrs spēlētājs var atrast savu vietu spēlē - daži attīstīt rakstzīmes PvP cīņas un uzbrukt visu, kas kustas, citus par PVE cīņas un mierīgā pastaigā pa dabas resursu iekasēšanai un kicking roboti.

Pēc sasniedzot līmeni 51 raksturs viņam ir iespēja iet caur rituālu reinkarnācijas un iegūt augstāko formu (uzlabojot rasi): Vampire Golem, Berserk, Giant, Angel, Lich, Torre, Ghost, Efreet, Jinnah (atkarībā no varoņa rases) . Augstāko formu dot savu papildu iespējas un atklāt pasauli rakstzīmju Avatars ar jaunu, interesantu pusē.

Tātad, kas nolēmuši pārbaudīt savas spējas - pārbaudīt tiešsaistes spēli un ienirt vērā pasaulē Avatars!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more