Grāmatzīmes

Avatar zvaigzne

Citi nosaukumi: Avatar zvaigzne

Avatar Star ir trešās personas šāvēja stila datorspēle. Šī spēle ir multiplayer spēle ar anime stila grafiku.

Patērētā Avatar Star reģistrācija ir vienkārša un skaidra visiem lietotājiem, ir nepieciešama šāda informācija:

 • Jūsu vārds. Dažos gadījumos vidējais vārds un uzvārds
 • Jūsu dzimšanas gads
 • E-pasta adrese
 • Playword for game
 • Tā valsts, kurā jūs dzīvojat

Lejupielādējiet Avatar Star no oficiālās vietnes, kā arī no vietnēm, kas nodrošina piekļuvi šai funkcijai. Jums būs jānoklikšķina uz pogas "Lejupielādēt spēli" vai "Lejupielādēt spēli" (katra vietne tiek attēlota atšķirīgi). Tad jūs redzēsiet peldošu logu, kur nepieciešams noklikšķināt uz "Saglabāt failu". Kad fails ielādējas, instalējiet to.

В Avatar Star tiešsaistē ir trīs interesantas rakstzīmju klases:

 1. Guardian (Medic) - šī klase nodarbojas ar citu rakstzīmju dzīšanu.
 2. Gunner (smagais kājnieks) ir spēcīgākā klase, kas pareizi rīkojas ar ieročiem.
 3. Assassin (snaiperis) - šī klase ir visprecīzākā. Viņi var nogalināt jebkurā attālumā, lai viņi būtu piesardzīgi.

B Avatar Star ar dažādiem dārgakmeņiem jūs varat uzlabot rakstzīmju prasmes. To spējas no tā palielināsies. Ja pieslēdzat monotonus akmeņus, jūs varat palielināt to efektivitāti, kas ir ļoti noderīga jūsu raksturs. Šeit ir trīs klasiskie spēļu režīmi:

 1. Kalna karalis - šis režīms ir populārākais.
 2. Dominance - šeit jums ir jāparāda visas savas spējas dominēt spēlē.
 3. Komandas desmatch ir komandu režīms.

Avatar Star tiešsaistē sniedza plašas iespējas katram rakstzīmei. Jūs varēsiet mainīt savus tērpus, jo spēlē ir liels to skaits. Arī ne mazāk atšķirīgs ieroču klāsts.

Avatar Star ir pilnīgi bez maksas. Spēlei ir īpašs iekšējais spēļu veikals, kurā varat iegādāties dažādus nepieciešamos objektus virtuālajai naudai.

Avatar Star ir jauna interesanta spēle, kas ir pilna ar daudziem aizraujošiem specefektiem, rakstzīmēm un pārsteidzošiem piedzīvojumiem. Reģistrējieties ar saviem draugiem, lejupielādējiet spēli un sāciet ienirt šajā aizraujošajā anime rakstzīmju pasaulē. Pēc tam, kad esat ienācis šajā pasaulē, jūs neapšaubāmi nebūs nožēlu par pavadīto laiku.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more