Grāmatzīmes

Avatarika

Citi nosaukumi: Avatarika, avatarika

Spēle Avatarika liek spēlētājam virtuālajā pasaulē bezrūpīgu fun. Izveidot savu, unikālu raksturu, spēlētājs atver jebkuru iespēju elites klubus, luksusa automašīnas, dārgu veikalu un visu, kas reālajā dzīvē nav iespējams, jūs varat darīt Avatarika tiešsaistē.

Minimālās sistēmas prasības ir šādas:

· Procesors - Intel Pentium 3 1,5 GHz / AMD Athlon 1,5 GHz.

· Operētājsistēma [_22_ ] Windows 2000 / XP / 7.

· Memory [_22_ ] 512 MB .

· Video 32 MB / GeForce 2.

· DirectX 9. 0C.

· Skaņas kartes.

· Interneta pieslēgums.

Ieteicamās sistēmas prasības

· Procesors - Intel Pentium aprīlis 2 GHz / AMD Athlon 2 GHz.

· Operētājsistēma [_22_ ] Windows 2000 / XP / 7.

· Memory [_22_ ] 1024 MB .

· Video 32 MB / GeForce 3 / Radeon 8500.

· DirectX 9. 0C.

· Skaņas kartes.

· Interneta pieslēgums.

Pievienoties spēlē Avatarika sastāv no regulāras reģistrācijas un lejupielādēt spēles

1. Ievadīšana vietu, noklikšķiniet uz vārda "Reģistrēties".

2. Aizpildiet lai atvērtu tabulu personas datu:

· E-pasta adrese [ _7_]

· Parole.

Ja vēlaties, jūs varat aizpildīt papildu laukus, pilnu nosaukumu un jautājumu 2, lai atjaunotu kontu, ja jūs zaudējat savu paroli.

3. Avatarika Pēc reģistrācijas, ar saiti klienta lejupielādes izsniegta. Lejupielādēt programmu, lai instalētu un izveidot.

Pirms sākat spēlēt spēli Avatarika, spēlētājs ir "veidot" savu raksturu, izvēlēties savu dzimumu un ārējos datus.

Viss kamēr spēlētājs spēlē Avatarika savā spēļu kontā nāks algu, ko jūs varat iegādāties lietas, dzīvokli un automašīnu.

Kartē jūs vienmēr varat atrast pilsētas iedzīvotājiem, kam nepieciešama palīdzība. Pēc tam veic uzdevumus, kas viņiem dod, veicot dažādus, interesantus piedzīvojumus, spēlētājs saņem punktus prestižu. Augstāks prestižs, vairāk algas raksturs.

Play Avatarika jautri, arī tāpēc, ka rakstura apmierinātu visas vajadzības, cilvēka pamatvajadzību

· Sāta

· Courage

· Higiēna [_7_ ]

· Paziņojumā

· Brīvais laiks

Lai saglabātu veselīgu un laimīgu raksturu, viņam vajag pārtiku, socializing, sporta un piedalīties sacensībās ar citiem spēlētājiem.

Piedalās deju konkurenci starp spēlētājiem, jūs varat saņemt vienu no divdesmit viena nosaukumiem. Poborovshis labs spēlētājs saņems augstāko titulu - ". Divine Dance"

Internetā - veikalā vai vienā no izsoļu organizētāju Avatarika spēlē jūs varat iegādāties cute kucēnu vai kaķēnu, kas kaut kā. Virtuālā pets ir nepieciešama aprūpe, uzmanības un izglītības tāpat kā reālu. Viņi arī var apvainoties un sabojāt interjeru jūsu virtuālo māju.

Lai pārvietotos pa milzīgu pilsētu Avatarika, jūs varat nolīgt taksometru vai veikt braukt uz metro. Ja Jums ir vadītāja apliecība, pietiekami daudz laika un naudas, jūs varat iegādāties auto, bet tad ir jāsaprot sevi kartē, kur un kā tur nokļūt.

Ja izskats iemiesojumu sāk apnikt, to var viegli mainīt, neizmantojot nekādus ķirurģiskas metodes. Jums vienkārši nepieciešams, lai pieteiktos, lai pielāgotu savu raksturu un tos mainīt pēc vēlēšanās.

Avatarika online spēle, kurā spēlētāji var darīt, ko vien viņi vēlas. Par desmitiem dažādu ielām ar simtiem veikalos un restorānos, ir pilnīgi bez maksas, ir jautri spēlēt boulingu - centrā, iet iepirkties, spēlē mini spēles vai kaujas stratēģiju Quasar, deju savu iecienītāko mūziku ar draugiem un konkurēt ar dzīviem pretiniekiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more