Grāmatzīmes

Avatars: vecums Chaos

Citi nosaukumi: Avatars, Avatar

Avatars Game Review: Age of Chaos.

Pasaules Avatars: Age of Chaos online ir klasisks fantāzijas lomu spēlē ar visiem iezīmes spēli. Periods haosa spēle dos jums interesantus piedzīvojumus, aizraujošus turnīrus, mini spēles un mīklas, kas prasa loģisko domāšanu. Šis bezmaksas pārlūka spēle ir multiplayer, jo tas ir neierobežota piekļuve sistēmas prasības ir pārāk augstas. Spēlēt Avatars: Age of Chaos būs nepieciešams interneta pieslēgums, sistēma Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP, Pentium 300 MHz, 128 MB RAM un video karte ir saderīga ar DirectX. Kļūt par personas spēle palīdzība Avatars: vecums haosu reģistrēšanās tiešsaistē. Spēle Klients nav nepieciešams lejupielādēt. Pievienoties spēles Avatars: Age of Chaos prasa šādus pasākumus:

1) ieviešana spēles raksturs nosaukumu;

2) Reģistrē paroli un atkārtotu ievešanu nākamajā rindā;

3) E-pasts (e-pasts);

4) Jāņem vērā savu īsto dzimšanas datumu;

5) Jāņem vērā, grīdu,

6) no attēlota skaitļiem atbilstošajā jomā ieviešana;

7) no lietotāja līgumu pieņemšana;

8) Apstiprinājums par atbilstību likumiem spēles;

9) Nospiežot reģistru.

Reģistrēties Avatars: vecums Chaos ir pagājis, un jums bija uz slēgtās telpās pasaulē. Šo biotopu bijušie dievi, tagad Avatar, vietu kļuva pēdējais cietoksnis mirst Visumu. Ievadāt spēli, jo to pašu, lai izveidotu unikālu raksturu. Vēlāk spēle Avatars: vecums Chaos online dod iespēju iemiesots uz augstāku formā. Pieejams katram sacensību tās augstāko formu. Piemēram, elf var atdzimt eņģeli vai vampīru, dēmonu vai Efreet džina un tā tālāk.

Pieņemsim ņemt tuvāk apskatīt iekšpusē spēli skrējiens. Kopā 7

- Cilvēki;

- Elfi,

- Orcs;

- Rūķi,

- Troļļi;

- Dana;

- Demons.

Cilvēki spēle ir visbiežāk skrējiens. Ierobežojumi viņiem zināms. Šī universāls rase ir liels attīstības potenciāls. Turklāt cilvēki viegli mācīties.

Elfi - majestātisko radības ar tievs struktūrvienībām, kam ārkārtas veiklību. Daba precizitāte ļauj pārstāvji šajā sacensībā tiek uzskatītas par vislabāk loka. Tomēr, izmantojot asu un Dubins viņiem ir ierobežota.

Orki - neticami spēcīgi karavīri, par kuriem cīņas māksla ir iedzimts kvalitāte. Lepni radījumi prasmīgi izmantot savu spēku un ierobežošanu, izmantojot lokus un maģijas prāta nav viņus apturēt.

Rūķi - Pjemonta sacīkšu meistari, kuri ir slaveni spēks bruņas. Pieeja lokus un burvju gaismas viņiem ir ierobežota, bet pārējie ieroči viņi ir ļoti gudri.

Troļļi pārsteigt ar savu milzīgo izmēru. Legendarily sīksts radības ar īpašu prasmi - dzīšana. Attiecībā uz ieroču izmantošanas, šķēpi, zobeni, lokus un visas burvju troļļiem ierobežots.

Dana būtības apgrūtināti ar tumšo burvju un vampirism. Visi iedzīvotāji pasaulē Avatars pret viņiem skeptiski, var pat teikt ar īpašu naidu. Šie uvorotlivye būtnes izmanto dažādus ieročus. Tikai uz tiem tikai klubiem.

Izraisīts ugunsgrēks elementu ugunīgs dēmoni piemīt ādu un gan fizisko un burvju bojājumus, ir samazināts. Loki, arbaleti, maģija un gaisma iemesls šajā skrējienā ir ierobežots, bet šķiet, ka viņi nav uztraukties par to.

Avatars: vecums Chaos var spēlēt, iegūstot pieredzi un attīstīt prasmes, lai atdzimšanu. Šī iespēja tiek sasniegta pēc veiksmīgas rosinošiem uzdevumiem un tiek uzskatīts augstākais gods.

Kolektīva rīcība online spēle nav arī pēdējā. Pievienoties klanu - tas nozīmē kļūt locekli kopienas dalībnieku, ar kuru ir vieglāk veikt slogu garos ceļojumos un uzvarēt asiņainu cīņas.

Vēl viena spēle iezīme ir klātbūtni reliģiju. Avatars: vecums haosu tiešsaistes spēli ļauj ikvienam, kurš vēlas izmēģināt sevi kā dievs. Organizējot savu reliģiju, vajadzētu savākt sekotāji no reāliem spēlētājiem. Vairāk viņi ir, jo vairāk spēcīgu dievu.

Pamats spēle - dinamiska reālā laika kaujas. Bet jums nav tērēt visu savu laiku tikai par šo profesiju. Galu galā, jums ir nepieciešams domāt par to, kā izpeļņas. Ir divu veidu valūta: sudrabs (spēlē valūtā) un zelta (nopirka tiešsaistes spēles par reālu). Pelnīt spēlēt naudu var likt uz ceļa testu, kas piedalās turnīros un kaujās, piesaistot jaunus spēlētājus uz spēli, tā atšifrējums ruļļus un darot amatniecību. Karjeras izvēle ir jūsu rokās! Izlemt, kādas ir jūsu dvēsele. Spēle piedāvā septiņas iespējas:

- Pathfinder (labi piedzīvojis atklātā laukos, tādējādi efektīvi savākt sastāvdaļas potions un eliksīru)

- Killer (algotņiem, kas slēpjas ēnā un uzbrukumiem nogalināt)

- Healer (var atjaunot savu veselību, un, lai palīdzētu sabiedrotajiem)

- Witcher (spētu pretoties burvju, kas īpaši liek jūsu ķermeņa izmaiņas)

- Algotņu (veids, kā pelnīt naudu - burvju un zobenu)

- Hunter (specializējas retu sugu nozvejas monstriem)

- Raider (meklē dārgumus).

Play Game Avatars: Age of Chaos Online ir nepieciešams, kas pārvietojas pa līmeņiem. Starp citu, kad līmenis jūs arī saņemt ienākumus. Ar katru jaunu līmeni, jūs rakņāties vairāk uz gameplay. Aizraujoša spēle notikumi uzņemt pat visprasīgāko Gamers.

Sākt spēlēt spēli online Avatars: Age of Chaos un spēj pārbaudīt neparastums šo projektu. Būt pārliecināti, ka nav vīlušies! Var veiksmi jums veikt lielāko ambiciozos plānus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more