Grāmatzīmes

Avatar paaudzes

Citi nosaukumi:

Avatar Generations MOBA RPG spēle mobilajām ierīcēm. Grafika ir zīmēta ar roku, tā ir kā animācijas karikatūra jūsu priekšā. Varoņus ierunāja aktieri, un mūzika atbilst kopējam spēles stilam.

Tāpat kā citās šī žanra spēlēs, panākumu atslēga ir komanda, kurā visi dalībnieki papildina viens otra stiprās puses un kompensē vājās puses.

Pirms sākat spēlēt Avatar Generations, izdomājiet sev nosaukumu, izvēlieties iemiesojumu un izejiet īsu pamācību, kuras laikā uzzināsiet, kā vadīt spēli un iegūt pirmos cīnītājus.

Citi piedzīvojumi jūs gaida nākamreiz:

  • Pabeigts līmenis pēc līmeņa, iegūstot pieredzi un iegūstot varoņu karšu un aprīkojuma fragmentus
  • Izpētiet jaunas prasmes, attīstības kokā izvēloties jūsuprāt noderīgākos talantus
  • Izveidojiet un uzlabojiet ieročus un bruņas karotājiem
  • Sabiedrojieties ar citiem spēlētājiem un pabeidziet misijas kopā
  • Uzziniet, kura komanda ir spēcīgāka PvP Arena režīmā

Tie ir tikai daži no uzdevumiem, kas sagaida spēlētājus. Tā kā projekts nepārtraukti attīstās, periodiski parādās jauni spēles režīmi. Varoņu kolekcija tiek papildināta, un ir vēl interesantākas vietas, kur jūs gaida piedzīvojumi.

Izstrādātājus, kas veidoja spēli, iedvesmoja Austrumu kultūra. Šeit jūs redzēsiet tipiskus apģērbus, ēku stilus un dzirdēsiet austrumu mūziku.

Tas viss nes mieru, bet nevajag atslābināties. Daudzi skarbi austrumu karotāji vēlas uzvarēt jūsu mazo komandu.

Nebaidieties eksperimentēt, pakāpeniski jūsu varoņu kolekcija kļūs diezgan liela. Izmēģiniet tos visus cīņā un izvēlieties spēcīgāko komandas sastāvu.

Visi varoņi ir sadalīti vairākās klasēs, no parastās līdz retākajai, episkā klasei. Pat ja jūsu cīnītāji ir visvienkāršākā klase, neuztraucieties, savācot vairāk kāršu, jūs varēsit tās uzlabot. Jaunināšana nodrošina vislielāko visu īpašību pieaugumu un paver jaunus talantus. Ja jums nav vēlēšanās pašiem eksperimentēt, izmantojot meklēšanu internetā, varat viegli atrast veiksmīgākās iespējas. Bet pašam izmēģināt vienmēr ir interesantāk, pēkšņi tieši tev izdodas izveidot neuzvaramu karotāju grupu.

Ik dienu ieejot spēlē un veicot ikdienas uzdevumus, saņemsi jaukas dāvanas.

Lielajos svētkos būs iespēja piedalīties īpašos konkursos ar tematiskām balvām. Tie var būt vienkārši rotājumi, lai mainītu karotāju izskatu, vai vērtīgi artefakti, kurus citreiz ir ļoti grūti iegūt.

Spēļu veikals katru dienu atjaunina savu sortimentu. Tur jūs varat iegādāties varoņu kartes un citas noderīgas lietas. Pirkumus var veikt ar spēles valūtu vai reālu naudu.

Pārdošana veikalā ir vienīgā peļņa izstrādātājiem. Ja jums patika spēle, iztērējiet nelielu summu un izsakiet savu pateicību šādā veidā.

Varat lejupielādēt

Avatar Generations bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, lai ātri savāktu spēcīgāko karotāju komandu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more