Grāmatzīmes

Vanguard Online

Citi nosaukumi: Avangard Online

Play spēli Vanguard Online būs apmierināti gandrīz visi fani sarežģītu tiešsaistes spēles žanrā MMORPG. In-Game Vanguard tiešsaistē būs viegli saprast cilvēku, kurš pirmo reizi piedalīties tiešsaistes cīņas. Bet masterovityh bizonu tiešsaistes spēles, tas nav ieskaidrot, jo tās pārliecinošu atmosfēra.

Mūsu strauji laikā labu spēli arī saka, ka Vanguard Online spēle absolūti nav nepieciešama papildu uzstādīšana spēli klientu. Viss, kas jums ir nepieciešams, lai spēlētu, ir stabils interneta pieslēgums, internetu - un tas Vanguard Online spēle.

Vanguard Reģistrācija neaizņems jums daudz laika. Attiecīgā sadaļā spēli vietā, ievadiet savu e-pasta adresi, dzimuma, rases un nosaukt savu raksturu. Pēc iepazīšanās ar noteikumiem apstiprinātu savu līgumu ar viņiem. Pievienoties spēlē Vanguard veiksmīgi pabeigta, un jūs varat viegli spēlēt spēli online Vanguard.

Pirms spēles, jums ir nepieciešams, izvēlēties vienu no frakcijas spēli. Ir tikai divi - Haoss un kārtība. Chaos vienības spēlē, ir iezīmētas sarkanā krāsā, un karavīri Pasūtīt - zila. Spēlē Chaos spēku pakļautībā savu karaspēku pārvietoties Orcs, Goblins, Black Knights un citu fantāzijas kaitēkļi. Sānu kārtībā izvēloties, jūs konfrontēt tos ar palīdzību bruņinieki, elfi un dwarves.

Vanguard Online spēle ir kontrolēt bruņinieku spēku, ar kuras palīdzību jums ir uztveršanas pilis un pierāda savu drosmi cīņās ar citiem spēlētājiem online. Vairāk laika, tiešsaistes spēles Vanguard jums tiks izdevumu ar aizraujošu taktiskās cīņas reālajā laikā. Notverti pils, jūs varat turpināt attīstīt un pārvērst savu dzīvesvietu ar aizsarggrāvi un aizsardzības torņiem.

Katrai vienībai šajā spēlē ir sava šaura specializācija. Vienmēr laikā cīņas online, paturiet prātā, ka jātnieki tiks galā ar jebkuru kāju vienībām, izņemot gadījumus, Lancers, kurš burtiski uzbūvēti izturēt jātnieki. Archers vienmēr jābūt tuvu tuvcīņa aiz jaudīgākas kolēģiem.

Turpinot spēlēt spēli, tas uzlabos sniegumu rakstzīmes, apmeklējot mācību zālē. Tāpēc spēle būs apmierināt faniem un sūkņu rakstzīmes. Jūs varat saņemt specializētu, pētot burvju gudrību, izmantojot rūnas. Vai mācīties triku izmantošanas uzlabojumus ieroču un munīcijas. Vai kļūt eksperts aplenkuma pilsētu, izmantojot mašīnu attiecīgās specializācijas. Arī papildināt savu bagātību, izlaupīt ienaidnieka dzīvojamās piekabes.

Neskatoties uz acīmredzamo sarežģītību, šo spēļu mācīties spēlēt Vanguard nebūs grūti iesācējiem un žanra MMORPG. Spēlētāji ātri pieraduši draudzīgu interfeisu spēle, un var iegūt daudz interesantu informāciju bibliotēkā Vanguard.

Apceļoja pasauli, spēlējot Vanguard, un nekad nav bijis par tiešsaistes tirgus, tas nav iespējams, jo tā ir svarīga daļa no spēles. Spēlētājiem, tirgus ir Vanguard apmaiņa, kur valūtas maiņas kurss tiek noteikts paši spēlētāji. Jūs varat arī piedalīties šajā tiešsaistes izsolē. Izsolē pēdējā nakts, kuras laikā jūs varat bet, lai nogalinātu pretinieku.

Ja jums ir apnicis cīnīties tā teikt "āra" Miers Vanguard tiešsaistē, jums vajadzētu izmēģināt savu roku kazemātos. Tie ir paredzēti grupas iet un pabraucot garām panākt labus ienākumus.

Avangard Online spēle ir ne tikai spēle par vienu nakti. Atšķirībā no citām MMORPG spilgti dizaina un spēlē saskarne nodrošina tādas pašas spilgtas emocijas, lai jūs un jūsu draugiem. Avangards - online spēle, kas būs beidzot atbildēt draugu grupu: "Kas uz zemes visu viltīgs un spēcīgāku un prātīgāk? . " Avangards reģistrācija uzzināt, kas jums vislabāk kopumā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more