Grāmatzīmes

Alliance of Valiant Arms

Citi nosaukumi: Alliance of Valiant Arms, AVA

Alliance of Valiant Arms достаточноновыйММОшутер. Atšķirīgās iezīmes spēli - augstas kvalitātes grafikas un detalizētu zīmējumu. Apakšējā līnija ir tas pats, un kādi citi shooters - Jūs bieži var ātri skriet un šaut spēle AVA dos Jums iespēju. Spēle ir grafikas dzinējs atbalsta uzlabošanu, kas ļauj uzlabotas grafikas iespējas. Šī dinamiskā spēle neatstās vienaldzīgu, ja jums patīk shooters un neizskatās par spēli, ja jums ir nepieciešams kaut ko ilgi un rūpīgi pārdomāt.

Spēles gabals tiek pieņemts, ka jūs pievienoties cīņā par pasaules kundzību. In sacensība dominance pār planētas nāk divas karojošās puses, klans, no kuriem viens jums ir, lai sāktu. Karalauks kļūst milzu pilsētas metropoli, kur uz ielām notiek episkā cīņa.

Munīcija ļoti daudzveidīga, kā arī sava veida cīņas, kurā jūs varat piedalīties. Dēļ uzmanīgiem un domīgs attēla detaļa cīņa spēle izskatās iespaidīgs, un skatīties cīņas interesantu ne tikai dalībniekiem, bet arī līdzjutējiem. Spēle būs interesanta gan atsevišķiem karavīriem, un komandas spēlētāja, sakarā ar to, ka šajā spēlē, jo komandas cīņas un personīgo uzdevumus spēlētājiem. Izvēloties atbilstošu režīmu, jūs varat iekļūt pasaules kolektīvo cīņas, vai nu lai izpildītu uzdevumu atsevišķi.

Rakstzīmju klases AVA online [ _7_] sauc snaiperis, uzbrukumu vai komandu komandu. Specialty snaiperis saprotams pats uzbrukums ir meistars kaujas nelielos attālumos.

Ieroču šajā spēlē var ne tikai pelnīt naudu, bet arī iegādāties in-spēle valūtā. Arī spēlē jūs varat pilnībā mainīt munīciju. Game AllianceOfValiantArmsпредоставляет iespēja pilnībā mainīt ieročus spēlē: spēlētāji pieejami izsmēķi, mucām un citiem priekšmetiem, kas nepieciešami šajā spēlē. Šīs ieroci iezīme ir tā, ka to var modificēt un ērti izdarīt paši.

Lai sāktu spēli, varat tiklīdz pagājis AVA reģistrācijas. Kad esat iemācīties spēlēt, būs pieejams jums daudz prēmijas. Tā kā mums ir darīšana ar šāvēja, galvenās prēmijas jūs varat iegūt šaušana ienaidniekiem. Bez tam spēlē, jums sūknē raksturs iegūsiet jaunas zināšanas un prasmes, un pēc tam nosaukumu. Pakāpeniski, spēles laikā, spēle A. A. Iespējo spēlēt labāk: ātrāk, pārkraušana, tas kļūst ērtāk, ņemot vērā samazinot peļņu. Tā rezultātā, raksturs iet ātrāk un labāk fotografēšanu.

Ja jūs vēlaties, lai spēlē AVA , šī spēle ir vairākas priekšrocības. Tas ir bez maksas, tāpēc tas var būt jebkurš. Šāvēja ir ļoti populāra versija, spēle, kas ir mīlēja daudzi lietotāji. Spēle cienīgs izstrādāta grafika, ir dažādi veidi kaujas, un kopējais diapazons ieroču ir vairāk nekā 70 vienības. In AVA spēlēt ir par šāvējiem un iesācējiem profesionāli spēlētāji, un visi saņems savu daļu prieka.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more