Grāmatzīmes

Klausīšanās 2

Citi nosaukumi: Audishn 2, audance, audishn, audens, audishion, klausīšanās

Klausīšanās 2 online - tas ir jauns bezmaksas tiešsaistes spēle, kur spēlētājs būs jādodas uz nakts klubiem un bāriem, piedaloties nakts dejas un get-togethers.

Online spēles Audition 2 ir muzikāls projekts, kurā varonis ne tikai dejot, bet arī veikt dažādus deju trikus.

Audition 2 spēle būs interesanta, protams, visi, kam patīk dejot!

Lai atskaņotu Audition 2, nav nepieciešams sarežģīta Audition 2 reģistrēšanos tiešsaistē: tiešsaistes spēles, noklikšķiniet uz "Register" un ievadiet reģistrācijas jomās

  • Spēļu login
  • E-pasts
  • Pieteikties uz forumu (sazināties ar citiem spēlētājiem)
  • Norādīt dzimumu, dzimšanas datumu
  • Norādīt paroli

Tālāk, noklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogu, tad dodieties uz lejupielādes lapā spēles klienta Audition 2 online (Šī spēle prasa uzstādīt spēles Client, stabilāku darbību un iespējām spēle). Atzīst, ka izmērs klienta - 2,5 GB.

Ir trīs veidi, lai lejupielādētu klientu:

1) standarta metode (ieteicams)

2) Iekraušanas arhīvs

3) Download Torrent

Pēc uzstādīšanas, jūs varat sākt spēli. Pie tam, reģistrācija Audition 2 ir pabeigta. Ieteicams visu mapi ar spēli pievienot sarakstam izņēmumu antivīruss!

Minimālās sistēmas prasības:

Procesors: Pentium 4 1. 8GHz

Atmiņa: 1GB

Video karte: NVIDIA GeForce FX5200 128MB / ATI Radeon 9800 128MB

Cietais disks: 3 GB brīvas vietas

Operētājsistēma: Windows XP SP3, Windows 7

DirectX: DirectX 9. 0C

Skaņas karte saderīga ar DirectX

Ieteicams:

Procesors: Pentium 4 2. 6GHz

Atmiņa: 1GB

Video karte: NVIDIA GeForce 6600 128MB / ATI Radeon X-700 128MB

Cietais disks: 3 GB brīvas vietas

Operētājsistēma: Windows XP SP3, Windows 7

DirectX: DirectX 9. 0C

Spēlēt online spēle Audition 2 sākumu, izveidojot savu raksturu: izvēlēties rakstura tipu un pielāgot savu izskatu. Pēc tam izvēlieties serveri un kanālu. Ir 3 serveri: Impulse, Sakura un šokolādes. Izvēloties kādu no serveriem, nospiediet taustiņu "Enter".

Atrodoties spēļu pilsētas veikalā Jūs varat iegādāties savu raksturu apģērbu un aksesuārus, kā arī ģērbtuvi, raksturs var mēģināt lietas nopirka. Jūs varat mainīt savu matu stilu vai krāsu ādas raksturs, nonākšana studijas stilu. Tiešsaistes spēli Audishn 2 ir tā spēle valūta ir DEN un kešatmiņu.

Online spēles Audishn 2 ir sava akadēmija, kurā spēlētājs var iemācīties vadīt spēli, un galvenie veidi dejas. Bez tam, jūs varat izvēlēties spēli mentors.

Audition 2 online spēle ir bagāta ne tikai veikali un deju grīdas, ir arī vietas, kur jūs varat tērzēt ar citiem spēlētājiem un spēlēt mini-spēles (par uzvaru dažas spēles, jūs varat saņemt labu atalgojumu).

Lai aprakstu katra režīma prasīs ilgu laiku, jā, aprakstiet tos šajā īsajā pārskatā nav iespējams. Ja šī spēle ir sparked interesi, un nevar gaidīt, lai spēlēt spēli Audishn 2 online, dodieties uz reģistrāciju spēles Audition 2, un spert pirmo soli pretī viņa sapnis dejas. Šī spēle ir diezgan daudz funkcionālu un patīkamu atmosfēru, tā, ka nebūs garlaicīgi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more