Grāmatzīmes

Athanaton

Citi nosaukumi: Athanaton Immortal Warriors

Pirms jūs Athanaton online - pasaulē neredzētas cīņas nemirstīgas warriors! Nav šaubu: Šis bezmaksas pārlūka spēle nevajadzētu iet ārpus jūsu uzmanību.

Athanaton online spēles neprasa tās atklāšanas neko nepieejamas: Jums tikai nepieciešams, ir interneta pieslēgums un modernu pārlūkprogrammu (Google Chrome versija 5. 0, FireFox 6. 0, Opera 11. 10, utt ), Atbalsta Flash Player versiju 10. 0 vai lielāks.

Pievienoties spēlē Athanaton var pārsteigt tos, kas ir viņu kontus sociālajos tīklos (Facebook, Facebook, Twitter, uc ), Kā viņi varēs iekļūt spēli tieši no viņiem. Ja jums nepieder pie iepriekš minētajiem tīkla resursu lietotājiem, Jums ir jāaizpilda tikai divi lauki:

1) derīga e-pasta adrese;

2) parole, kas ir paredzēti, lai aizsargātu savu spēļu kontu no hakeriem. Tādēļ ir vēlams, ka tas nebija pārāk vienkāršs un sastāv gan burti, gan cipari.

Nākamā Athanaton online reģistrācija liek jums lasīt un pieņemt noteikumus un nosacījumus. Jūs varat arī pieteikties, lai saņemtu spēļu jaunumus (vienkārši atstāt vai noņemiet atzīmi atbilstošo lodziņu). Uzklikšķinot uz "Iesniegt", jūs pabeigt procesu, ko sauc Reģistrācijas Athanaton.

Lai sāktu īsti spēlēt spēli online Athanaton, būs nepieciešams vispirms izlemt, uz servera (ja Jums nav jārūpējas, apstāties pie ieteicams), un pēc tam - lai atvērtu lapu - norādiet savu vārdu (nosaukumu atzīšanas no spēles līdzekļiem) . Nekavējoties Athanaton tiešsaistes spēle piedāvā izvēlēties vienu no burtiem, uzzināt par to, kur jūs varat detalizēti, noklikšķinot uz grupām karaspēka izvietoti priekšā:

1) Conan - vadīja armijas Phoenix (teicama aizsardzība nepielūdzams uzbrukums +)

2) Witch Atelanta - Flame Kavalērija (ātrums uzbrukumu un burvju jauda)

3) Kratos - Falanga āmurs (plus postoša uzbrukums burvju vienotība)

4) augustā - Zelta jātnieki (galvenais ierocis - bultas, piepilda dvēseli)

5) Richard I - kavalērija ar arbaleti (bruņu maksas)

6) Robin Hood - Soul Hunters (+ savītums dvēsele izlices spiedienu uz morāli ienaidnieks);

7) Beowulf - Sniega Warriors (ātrums + magic, samazinot pretinieka morāli)

8) Orianthi - Archers ar sniega vairogu (pastiprināta aizsardzība + "apkārtrakstā slazds" piepilda priekšējās rindās ienaidnieka sajukumu).

Apmācīt savu varoni, jums ir nepieciešams, lai spēlēt spēli online Athanaton diezgan ilgu laiku, lai jūs labāk savu spēli katru dienu viņi uzzinātu, kā sākt ar mācībām. Visi no rakstura un karavīru īpašību izmaiņas, var atrast, dodoties uz savu profilu. Starp citu, šeit ir funkcija, jo iemiesošanās varonis. Tā kļūst pieejama tās sasniegumu līmeni 51. Tas norāda uz iespēju iegūt jums atpakaļ spēlējot Athanaton pašu varoni, bet pirmā līmeņa, tikai viņa armija būs daudz spēcīgāka, un individuālie statistika - nemainīsies.

Ievērojiet šos padomus, ja jūs vēlaties spēlēt Athanaton pasūtījums ir veiksmīgi

Upgrade vairākas ēkas. Uzziniet, kā uzlabot tās no paša sākuma, bet ne vēlāk, protams, žēl palaist garām brīžus.

Veikt uzdevumu, kas jums spēlēt online Athanaton sniegs pastāvīgi. Par katru sekmīgi pabeigto uzdevumu, jums nav nelielu atlīdzību par savu attīstību.

Īre tik daudz varoņu, kā jaunām iespējām.

Par oficiālo spēli vietā ir palīdzības sadaļa ar nosaukumu rokasgrāmata, ko var atrast jebkurā brīdī jūs interesē informācija par spēli.

Viena pēdējā tip: nepalaid garām iespēju Fab laiku! Pievienojies tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more