Grāmatzīmes

Asura Online

Citi nosaukumi: Asura Online

Spēle Asura Online , ir masveidā multiplayer lomu spēle šajā žanrā MMO , dodot spēlētājam iespēju iznīcināt hordes no monstriem tajā viens no iesniegtajiem klasēm. Sākot ar Asura O nline spēlēt daudzi no jums atceras veco un labi pazīstams līnija spēles Blizzard - Diablo . Bet tur vēl aizspriedumiem uz Āzijas motīvs, un tas ir no Ķīnas spēļu izstrādātājiem skaidrs.

Lai sāktu spēlēt spēli Asura online Datoram jābūt šādas sistēmas prasības:

 • CPU frekvenci - 2. 8 Hz vai lielāks
 • RAM - vismaz 1 GB
 • Cietā diska - 5 GB
 • Savienojums ar internetu;
 • Keyboard;
 • Mouse.

Asura Online reģistrācija pirmais solis ceļā uz spēli, jo tas jums ir nepieciešams:

  1. Apmeklējiet Spēle oficiālajā tīmekļa vietnē Asura Online ,
  2. Apcirpta reģistrācija;
  3. Ievadiet e-pasta adresi;
  4. Izveidot paroli (ieteicams apdegums)
  5. Pieņemt licences līgumus;
  6. Izpildiet šo saiti Lejupielādēt (download)
  7. Instalēt un konfigurēt klientu, un jūs esat gatavi iznīcināt hordes no monstriem.

Spēle Asura O nline bezmaksas visiem lietotājiem visās valstīs. Gaidīsim neaizmirstamā piedzīvojumā pa pasauli Asura Online , veselas hordes no monstriem dažādu veidu no undead fantastisku pūķi. Lai izlīdzinātu ienaidnieku armiju spēlētājs tiek piedāvāta brīdī sešas spēlei klases:

 • Monkey ,
 • Goristro ,
 • Raksa ,
 • Trimdas Dievu ,
 • Fox Gars ,
 • Dragonette.

Apdullināšanu grafikas, dzīva un reāla pasaule viss Jūs gaida. Wonderful atveide laika apstākļu ietekmes, dawn, lietus, migla, saulriets, saules atspulgu un draudošs tumsa nakts dod spēli Asura Online brīnišķīgu atmosfēru.

Aizraujoša PVP (spēlētājs pret spēlētāju) cīņas dirižabli formātā 2 vs 2. Milzīgs kopums viļņus un spējas, katrai klasei. Katras klases unikalitāte ir, lai varētu cīnīties savā veidā, uzklupt par ienaidniekiem no aizmugures vāciņu vai tieši veikt galvu ar cirvi vai burvestību no attāluma, kas varētu hit nabaga puisis. Dungeons, reidi, komunikācija ar spēlētājiem reālā laikā visi šie piekariņi ir sapulcējušies šeit, mēs varam tikai tos paceltu.

Leģendārais iekārtas, ieroči, bruņas fantastisks atvieglot savu dzīvi, ceļojot pa pasauli Asura online , kas ir balstīta uz slaveno Ceļojums uz Rietumiem, bet, tāpat kā daudzas spēles no Ķīnas, pasaules patiesi aizrauj un iedvesmo interesi. Mītisks radības, golems throws pie jums ar milzīgu akmens akmeņi peld hippogriffs un neizpētītās stūriem burvju sagaidīt jūs šajā fantastisku pasauli. Tātad, ja jums patīk spēles, piemēram, Diablo vai Titan Quest , tad jūs vienkārši nevajadzētu nodot šo šedevru ķīniešu izstrādātājiem.

, Lai dzirksteles interesi iesaka pārskatīt piekabe spēli.

Vai ir Asura Online ir brīvi spēlēt, bet priekšmetus, kuru vēlaties iegādāties vairāk par naudu.

Domāju, ka jūs jau saprotat, ka spēlēt spēli online Asura Online diezgan interesants, un tā vērts. Tātad, šeit jūs gaida.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more