Grāmatzīmes

Asterix & Friends

Citi nosaukumi: Asterix & Friends

Spēļu Asterix & Friends - tas ir jautri spēle par aizraujošu ceļojumu Asterix un viņa draugiem. Asterix & Friends tiešsaistē dos jums daudz pozitīvu iespaidu par savu mīļāko spēles ir devis varoņiem šajā stāstā.

Spēļu Asterix & Friends reģistrācija nerada nekādas grūtības, protams, ja jums ir zināšanas angļu valodā. Reģistrēties tiešsaistē, jums būs nepieciešams:

1. Ievadiet oficiālā mājas spēli.

2. Aizpildiet galvenajā lapā vietā nepieciešamo informāciju par sevi.

3. Uzrakstiet savu e-pasta adresi. Šis lauks ir obligāti jāaizpilda.

4. Ievadīt īpašu paroli savam kontam.

5. Apstiprināt paroli, jums nepieciešams ievadīt vēlreiz.

6. Tad zem jums tiks informēti par spēli. Ja Jums ir interese par kaut ko, likt zīmi blakus šiem posteņiem.

7. Pēc tam nospiediet pogu « Play tagad bezmaksas » .

Otrs veids, kā pievienoties šajā spēlē -, ir jāreģistrējas, izmantojot Facebook.

Spēle Asterix un draugi ir online spēle, tāpēc jo īpaši jaudīgu personālo datoru iestatījumi šo spēli nav vajadzīgi. Jums, vissvarīgākais - tas ir jāuztraucas par ātrgaitas internets.

Play Asterix & Friends jums būs radīt savu ciematu ar savu kolēģi Galli Asterix, Obelix, Dogmatiksu un citiem pazīstamiem varoņiem, ko vēlaties.

Jo Asterix un draugiem, jūs spēlēt pret vareno Romas.

Jo Asterix un draugiem tiešsaistē, jums būs iespēja sadraudzēties, sarunāties ar viņiem par to forumu par dažādām stratēģijām, kas gallu dieviem un daudzām citām lietām.

Būvējot māju, jūs redzēsiet, ka ir dažādi elementi, piemēram, dzīvojamo māju celtniecībā ir nepieciešams neliels laika nišas, un ražošanas jums vajadzētu izmantot tikai lielas spraugas.

Šajā spēlē nozīmi resursu strauji var mainīties, vispirms jums būs nepieciešams, koka, akmens, pārtikas, un tad pēkšņi, iespējams, vajadzēs citus resursus.

Spēļu Asterix & Friends piedāvāt jums pat medības. Jūs medības mežacūkas uz garšīgu maltīti.

Lai uzzinātu, kā iegūt vēlamo vietu, jums tikai nepieciešams, lai pārvietotu rādītāju.

Tā kā Galli nepatīk gulēt zem klajas debess jums būs "gaidīt", lai izveidotu mājas viņiem.

Dažas Galli var būt armijas, un, ja jūs veidot tos māju, un būvēt šķēpu vai citu ieroci, viņi pat var uzbrukt romieši.

Cīņa pret romiešiem nav tik vienkārši. Viņi nopietni uztver savu pretestību. Pēc tam, kad viņi uzzina, ka jūs nevēlaties, lai paklausīt viņiem, vienkārši nosūtiet leģions savā teritorijā. Jums būs nepieciešams, lai pierastu pie romieši būs teritorijā savā pagalmā, kur viņi izveidoja īpašu patruļas.

Jums būs unikāla iespēja apmācīt savu ciema, lai tie kļūtu spēcīgāks.

Asterix & ses Amis - tas ir datorspēle, kas atgādinās jums par jūsu bērnības, un pavadīja laiku meklē TV mīļākie karikatūra Asterix un OBELIX.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more