Grāmatzīmes

Uzbrukums Fire

Citi nosaukumi: Uzbrukums Fire

Uzbrukums Fire internetā - bezmaksas multiplayer fantastiska spēle militāro priekšmetu, notikumiem, kas attīstīsies nākotnē. Projekts tika izveidots ar Tencent spēles. Izstrādātāji ir mēģinājuši, lai pārliecinātos, ka lietotāji ir vienkārši stulbi no neticami piedzīvojumiem. Spēlētāji tiks transportētas 2018 un piedalīties karā starp divām frakcijām. Pretestība un GSDU tiekas apsildāmās cīņas Midwest. Tieši šajā jomā ir attīstības vēsturi. Pateicoties modernu un augstas kvalitātes grafikas dzinēju Unreal 3 Engine, viss, kas notiek ap uztver savu reālismu un dinamiku. Lai sāktu jums tiks dotas divas rakstzīmes, no kurām katrai pieder dažādām frakcijām. Laika gaitā, jūs varat iegādāties sev un citiem karavīriem attiecīgajā veikalā. Kopā ar saviem varoņiem, jūs varat piedzīvot daudz šokējošu notikumu, pieredze ar bezprecedenta uzliesmojumi emocijām un tiešām pavada savu brīvo laiku patīkamākajām veidā!

Lielākā daļa parasto uzbrukumu Uguns reģistrācija jūs aizvedīs uz krāsains vietās spēli. Skatos, tu vari pievienoties kaujas, vispirms izvēloties vienu, lai atrastu vispiemērotāko. Uzbrukumu Uguns var būt tādos veidos kā PVE (cīņa pret datoru botu un darbības aktuālie uzdevumi), PVP (episkām cīņām par lielu kaujas, kas var ietvert vairākus tūkstošus dalībnieku vienlaicīgi) un PVP-X (unikāls cīņas ar dažādiem noteikumiem un negaidītas situācijās). Pieņemsim ņemt tuvāk apskatīt, kāda veida burtiem parādās visās šajās cīņās. Kā jau teicu, tie ir sadalīti divās nometnē. GSDU izturība - militārā kontingenta karavīru, lai aizstāvību. Šādi elites varoņi, piemēram, Max, Jason un Ivans spēj daudz, tie ir viegli aptverami jebkuru sacelšanos. Otra puse - pretestību. Šī nemiernieki, kuri nepiekrīt noteikumiem mega-korporāciju. Pa vējam, Cartman un Dell ir viens no labākajiem cīnītājiem. Cilvēki pulcējās visu spēku, lai aizstāvētu savas tiesības, un, lai uzbruktu valdībai par šādām lietām kārtībā. Pat ieroči un tehnoloģijas tie ir nozagts. Un ko? Galu galā, viņiem ir nepieciešams, lai izdzīvotu, un, kā jūs cīnīties pret patvaļu megacorporations. No šīm divām grupām opozīcija - tas ir kaut kas nedzirdēts!

Attiecībā uz attīstības varoņi, var teikt, ka viņi visi ir iespēja apgūt un attīstīt prasmes. Jo vairāk prasmes - šie materiālie pabalsti laikā nākamo spēli. Lūk, daži piemēri. Ātri mainīt, reģenerācija, Adrenaline, neredzamība, Magic dzīšana - šie ir tikai daži no prasmes garu sarakstu ar iespējām. Jums vajadzētu sekot līdzi saviem varoņiem, lai tiktu galā ar visiem uzdevumiem, kas, pirms tu spēlē uzbrukums Fire. Missy ir šādi: ikdienas quests, klanu misijas, misija klasifikāciju. Starp citu, lai būtu vieglāk tikt galā ar turpmākajiem pētījumiem, jūs varat pievienoties klanam. Sadarbojoties ar sabiedrotajiem, lai spēlēt šo spēli vēl interesantāku uzbrukums Fire!

Un visbeidzot es gribētu minēt par vietām, kur tas ir visu iepriekš minēto. Spēle pasaule sastāv no kopuma kartes, kas būs pieejami, lai jūs, lai uzzinātu, kā jūs progress caur spēle. Piejūras pilsēta, USS, Plant 13, Quiet DOCK, dzelzceļa stacija, Stacijas materiāls, Black kanalizācija, Freighter, ICE cietoksnis Storm Canyon, šausmu City - katram no tiem ir savas kārtis stratēģiskajiem punktiem un sagatavo jums par dažādiem pārsteigumiem. Doties tagad spēlēt uzbrukumu Uguns brīvu, un jūs nenožēlosiet lēmumu. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more