Grāmatzīmes

Assassins Creed: Revelations

Citi nosaukumi: Assassins Creed: Revelations

Spēle Assassins Creed: Revelations - pēdējā daļa no sērijas spēles, kas stāsta par Ezio Auditore. Kamēr vēl otrajā daļā spēles spēlēja pie mums un karstā jauniešu Ezio ir brālība varonis ir nobriedis un noplūktas gudrību, šajā projektā, viņš izskatās ievērojami vecs. Šīs daļas Spēles mērķis - dot «i», kur saņemt atbildes uz visiem visintīmākās jautājumiem. Ar šo mērķi un nosūtīja Ezio uz Konstantinopoli, kur galvenais stāsts risinās spēle.

Assassins Creed: Revelations pc ir daudzlietotāju projekts, tāpēc ne tikai aizraujošu stāstu piedāvā daudz jaunus draugus, ar tiem pašiem entuziasmu Gamers, piemēram, sevi. Saskaņā ar tradīciju, šī daļa ir koriģēta daudz kļūdu, aizraujošu spēlētāji, un pievienot daudzas jaunas funkcijas, kas uzlabo un padara spēli vēl interesantāku.

Endpoint ceļojumiem - Konstantinopole - pilsēta, kurā jūs pavadīt lielāko daļu spēles laika Assassin Creed Revel. Tas ir sadalīts vairākās galvenajās jomās:

Constantine.

Beyazid.

Imperial.

Galata.

Tomēr neliela daļa no spēles, kas palīdzēs jums iet atpakaļ uz seno ciemu - Cappadocia. Tas ir leģendārais apvidū, kas pazīstams visā pasaulē ar savu apbrīnojamo rock klosteros.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams iegādāties piekļuves taustiņus, lejupielādēt Assassins Creed: Revelations un instalēt spēli savā datorā. Šajā jaunajā projektā, veidotāji ir nolēmuši mainīt koncepciju par vairāku nav pamata un sānu quests izplatīšanu. Tagad tie tiks izsniegti spēlētājiem nejauši. Bez tam projekta Assassins Creed: Revelations ir mainījies, vai drīzāk vairāki modernizēti kaujas sistēma. Tā, piemēram, ir vienkāršotas rakstzīmes veikta pretuzbrukumi pievienots zādzību funkciju tieši kaujas laikā, iespēju ātri nogalināt. Ir nedaudz pārveidots un paplašināts klāstu spējām raksturs.

Pamatojoties uz dažiem apgalvojumiem projektu izstrādātājiem, mēs varam secināt, ka pēc tam, kad izdodas Assassin Creed uzdzīvot lejupielādi, jūs zināt, ka viens no svarīgākajiem spēle personu - Desmond, būs komā. Un pats William, kura balss var dzirdēt fani projekta intro uz "izzušanu Leonardo" cīnīsies par savu atgriešanos dzīvē. Būtu arī jāatzīmē, ka izskats Desmond ir notikušas dažas izmaiņas.

Ir mainījies maksimālo pieļaujamo līmeni Assassins, un tagad līmenis 15 spēlētāji var iegūt titulu "meistars slepkavu." Šī sadaļa turētājam dod vairākas privilēģijas. Piemēram, ja meistars slepkava ir bāzes komandieris, uzbrukuma ienaidnieka spēkiem laikā viņa saņem imunitāti.

Runājot par šo projektu, var būt daudz, bet tas ir labākais, lai lejupielādētu spēles Assassins Creed: Revelations, un pārliecinieties, ka visas tās priekšrocības personīgi. Ticiet man, spēle tiešām ir tā vērts!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more