Grāmatzīmes

Assassins Creed: Brotherhood

Citi nosaukumi: Assassins Creed: Brotherhood, Assassin Creed, Assassin

Game Assassin Creed Brazerhud ir fantastiska vairāku spēlētāju spēle no Francijas uzņēmuma Ubisoft Montreal, kas tika izstrādāta rīcības piedzīvojumu žanrā. Pasākumu laiks ir XVI gs. XV. Itālija. Trešās personas skats. Pilna caurskatīšana ilgst 15 stundas. Ir gan viena spēlētāja, gan vairāku spēlētāju režīmi. Spēles būtība ir daudzu misiju izpilde, karstas cīņas ar dažādiem datora rakstzīmes un reāliem pretiniekiem citu lietotāju acīs. Spēles vietās cīņa notiek starp cēlā Assassin Ezio Auditor da Firenze un Romas Templara bruņiniekiem. Jūsu galvenie pretinieki būs Borgijas klana pārstāvji. Stāsts attīstās hronoloģiskā sistēmā. Lietotājiem ir iespēja atkārtot stāstu misijas. Interesants brīdis, kas pārceļas no pagātnes mūsu dienās un pēc tam atgriežas atpakaļ. Reiz mūsu dienās jūs izpildīsiet šī perioda galveno varoni - Desmond Miles, kurš ir atradis veidu, kā izmantot Animus 2 mašīnu. 0 lasīt informāciju par saviem priekštečiem un nodot pagātnei. Bet vēsturiskās līnijas galvenais varonis ir Ezio Auditor da Firenze. Turklāt ir daudz rakstzīmju, kuru vidū ir tādas leģendārās personības kā Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli vai Caterina Sforza. Pieņemot lēmumu lejupielādēt AssassinsCreed: Brotherhood, jūs varat ienirt pagājušo gadsimtu atmosfērā un veikt reibinošu braucienu, kas tiks atcerēts, lai piedzīvotu spilgtu piedzīvojumu.

Tātad, teiksim spēle AssassinsCreed: Brotherhood ir piesaistījusi jūsu uzmanību un jūs vēlētos uzzināt vairāk par to. Tā kā šis projekts ir trešā Assassin s Creed sērijas spēle, būs lietderīgi apsvērt, kā šis produkts atšķiras no iepriekšējiem. Spēles gabals ir sākotnējās versijas notikumu turpinājums. Dažas izmaiņas cieta kaujas sistēmā. Tagad cīņas ir dinamiskākas, un agresīvi uzbrukumi ir vairāk apsveicami nekā mēģinājumi slēgt līgumu. Tā kā jūsu politika bieži vien ir aizskaroša, būs saprātīgi iesaistīties karavīru pieņemšanā un apmācībā. Jūs varēsiet novietot savus slepkavas visā pilsētā un efektīvi izturēt ienaidnieku spiedienu, starp kuriem ir parastie karavīri, virsnieki, dodgeri, Šveices aizsargi, šāvēji, atbalstītāji, slepkavas, gangsteri un hermetisti un vilku vīri. Arsenālā ir izmaiņas. No šī brīžaAssassinsCreed: Brotherhoodthe bruņas ir vēl daudzveidīgākas. Spēlētājam ir atļauts izmantot visu veidu rīkus, kas palīdz sasniegt savus mērķus. Jūsu improvizētie līdzekļi kļūst par indes šautriņām, izpletņiem, dubultām slēptām asmeņiem, slēptiem lielgabaliem, moderniem gaisa kuģiem, stacionāriem ieročiem un daudzām citām lietām. Svarīga loma ir īpašām funkcijām. Piemēram, jūs varat ieslēgt ērgļa redzējumu un ļoti ātri novērtēt situāciju kaujas laukā. AssassinsCreed: Brotherhood video, ieslēdzot ērgļa skatu, mainās šādi: nevēlami objekti saplūst ar fonu (vairs nav redzes), ienaidnieki ir parādīti sarkanā krāsā, sabiedrotie ir zili, vērtslietas un patversmes ir iezīmētas baltā krāsā, un mērķi ir dzelteni, un mērķi ir dzelteni. Tādējādi jums ir iespēja viegli atklāt neuzkrītošus objektus un novērtēt taktisko situāciju.

Veicot vienu pēc otra, jūs nopelnīt naudu un attīstiet. Ar katru soli jūs kļūstat spēcīgāki, labāk aprīkoti un tāpēc esat pašpārliecināti. Jums patiks daudzveidība spēle. Starp citu, ir vēl viens arguments, kāpēc jums vajadzētu lejupielādēt spēli AssassinsCreed: Brotherhood. Izvēlēties spēles stilu un izmantojiet režīmu, kas ir vairāk garšas, katram lietotājam ir tiesības. Jūs varat spēlēt atsevišķi vai izmēģināt multiplayer režīmus, kuru skaits ir astoņi. Tie ir meklējami, sarežģīti meklējami, alianse, sarežģīta alianse, slepkavība, medības, eskorts, medību medības. Vārdu sakot, nav garlaicīgi! Pievienojieties un skatiet sevi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more