Grāmatzīmes

Assassins Creed 4: Black Flag

Citi nosaukumi: Assassins Creed 4: Black Flag

Assassins Creed 4: Black Flag - vispievilcīgākā spēli atbilstoši pat kārie kritiķi mūsdienīguma. Uzlabota visu specifikācijas projektu. Tagad grafiks kļūs vēl intensīvāka, reālāks animāciju, un zemes gabala ir vēl vairāk aizraujošu un interesantu. Jaunais projekts tiks īstenots pilnībā atvērta pasaule, kurā būs aptuveni 50 lielākie vietās. Tagad spēlētāji būs pieejami lielākajās pilsētās un mazos ciematos jūs varat apmeklēt Mayan drupas, ir paskatīties uz cukura plantācijās un apmeklēt džungļus, apmeklējiet pazīstamu ostas un neizpētītās alas.

Spēle Assassin Creed 4 liek jums dienās pirātismu. Visas spēles notiek 1715 Karību jūras reģionā. Tagad pirāti - reālo meistaru ne tikai ūdeni, bet arī uz zemes. Šie cilvēki ir veicināt savu politiku, kas balstīta uz alkatību un nežēlību. Uz zemes, visatļautības. Šajā daļā spēli galvenais uzsvars ir uz reisos, pirātu kuģi, ūdens kaujas. Assassin Creed 4 iestatījumu datorā, jūs varat izvēlēties starp dažādiem kuģiem. Uzreiz pēc ieiešanas projekta jebkurai personai tas būs pieejams personīgo kuģi, ko sauc Galka. Viņiem un jums būs pirmā reize, lai atskaņotu Assassins Creed 4 pc, tā, jūs varat mainīt un attīstīties atbilstoši savām vajadzībām un prasībām.

Jaunais daļa Assassin Creed būs pieejami trīs galvenie lielās pilsētās

1. Havana.

2. Kingston.

3. Nessau.

Jūsu raksturs būs iespēja izvēlēties savu komandu. Lieliska iespēja spēli Assassins Creed 4 ļauj izmantot īpašu Skafandrs, kas ļauj detalizētu pētījumu par jūras gultnes, lai izpētītu vraku. Jūsu kuģis būs iespēja uzbrukt citiem kuģiem un laupīt viņiem.

Kā atzīt sevi izstrādātājiem, Assassin Creed 4 Black Flag - vispilnīgāko versiju spēli. Galvenais varonis projekta būs jābūt drosmīgiem Edward Kenva. Tas ir jaunais pirātu kapteinis, kurš ar savu kaujas prasmes un drosme ir izdevies iegūt cieņu citu jūrnieki un pirāti. Ir grūti noticēt, bet pat Blackbeard pauda cieņu pret jauno drosmīgs cilvēks ... un velk uz seno konfliktu, kas draudēja pazušana visu būvēts pirāti.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams iegādāties piekļuves atslēgas un lejupielādēt Assassins Creed 4 ar datoru. Visi projekta dalībnieki ir daudz jaunu misiju un uzdevumiem, lai pārvarētu kas būs vairāk jautrības. Atšķirībā no iepriekšējiem projektiem, ceturtā daļa vēl nav tulkoti krievu valodā, bet šis fakts nedrīkst apgrūtināt jums - kontrole ir viegli mācīties intuitīvā līmenī.

Tiklīdz jūs varat lejupielādēt Assassin Creed 4, jūs redzēsiet, cik daudz kontroles spēle uzlabojās un atvieglota. Piemēram, galvenais varonis var piederēt pārsegs neredzama, kad viņš uzskata, ka viņš varētu būt apdraudēta, un tikai ņemt to off automātiski, kad briesmas ir beigusies.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more