Grāmatzīmes

Assassins Creed 3

Citi nosaukumi: Assassins Creed 3

Kā jūs varētu uzminēt, izstrādātāji no leģendārās projekta Assassin s Creed uz lauriem netiek izmantoti, lai paliktu. Kā liecina ar jaunu daļu - spēles Assassins Creed 3. Galvenā iezīme projektā ir tas, ka tagad tas ir radīts speciāli izstrādāta jaunākās dzinēja Anvil Next. Jaunais dzinējs attīstības komanda gatavojas atbrīvot vairāk nekā trīs gadus. Viss ir veidota no nulles, un, protams, visi pūliņi rezultāti ir jūtama. Bezprecedenta animācija neatstās Jūs vienaldzīgus, un tagad trešajā daļā spēle jums būs apmierināti ar kustības uztveršanas tehnoloģiju un visiem priekiem mākslīgo intelektu. Animācija trešajā daļā Assassins Creed 3 pc tik reāli, ka visi spēle uztver pavisam savādāk. Un, ja jūs atceraties dinamisku maiņu laika apstākļiem un gadalaikiem, intrigued, vai ne?

Spēle Assassin Creed 3 ilgi un rūpīgi izstrādāts, un tāpēc šodien pamatoti tiek uzskatīta par vienu no visvairāk kvalitatīva un veiksmīga. Spēle notiek 1775. Šajā laikā, kopā ar galveno varoni, jums ir doties atpakaļ uz Ameriku. Vietējie kolonijas ir par draudēja sacelšanās. Jūsu raksturs - slepkava nosaukts Connor. Viņš solīja, lai saglabātu mieru un brīvību cilvēkiem, ar visiem līdzekļiem. Īstenot plānus Connor, jums ir pieteikusi karu saviem ienaidniekiem - cilvēkus no milzīgu reālo pasauli. Kopā ar Connor, jums ir jāpārvar garus maršrutus caur pa šaurajām pilsētas ielām un milzīgo kaujas. Par to, kā jūs tiksies daudz leģendāro skaitļi, kuri spēja rakstīt savus vārdus Amerikas vēsturē, ar kuru veicāt seju ienaidnieks.

Tātad, jūs varat viegli sākt spēlēt Assassin Creed 3, jums būs nepieciešams iegādāties piekļuves taustiņus. Patiešām, līdz šim piekļūt projektam ir samaksāta. Tomēr šis neapstājas miljoniem spēlētāju no visas pasaules.

Tagad Assassins Creed 3 spēle kļuva vēl bīstamāk, jo briesmas slēpjas visur. Lai jūs ar savu varoni izmantot jebkuru metodi, lai sasniegtu uzvaru pār ienaidniekiem. Jūs esat brīvi izstrādāt viltīgi militārās stratēģijas un plānus, vai dzert visus pieejamos ieročus.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams lejupielādēt Assassins Creed 3 klientu un instalējiet to savā datorā. Tavs varonis ir izstrādājis perfektu Predator ir instinkts, lai mierīgi un klusi vajāt savu laupījumu viņam vieglāk. Pēc iegādes piekļuvi spēlēt visus dalībniekus Assassin Creed 3 varēs izmantot bezmaksas plašo ieroču arsenālu. Jūs varat būt pirmā persona piemērot taktiku slepenu kara.

Šī revolūcija, par kuru mēs runājām vēstures grāmatās ir radikāli atšķiras no jūsu personīgo revolūciju, lai sāktu, ja jums ir tikai lejupielādēt Assassin Creed 3. Reālisms īstenoti spēļu valdzina un apbur. Uz kuģa, klusā ieliņā, vai par kaujas - visi varat sajust savu personīgo klātbūtni - tik reāls meklējat ainavu un rakstzīmes.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more