Grāmatzīmes

Assassins Creed 2

Citi nosaukumi: Assassins Creed 2

Protams, nav tādas spēlētājs, kurš nav dzirdējis par šādu super rīcības filmu kā spēli Assassin Creed 2. Šis turpinājums acclaimed projektu. Otrā daļa no spēles veidotājs paliek kompānija «Ubisoft», un jāatzīmē, ka izstrādātāji izdevies radīt brīnumu atkal, atbrīvojot ne mazāk interesantu un aizraujošu spēli. Ja jums bija jānodarbojas ar pirmo daļu Assassin, tad jūs zināt par visiem tikumiem projekta. Nopelniem spēle ir ļoti daudz: cool grafika, lieliska spēle, lielisks stāsts. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi spēlētāji visā pasaulē ir crazy par šo projektu, un patīk spēlēt Assassin Creed 2.

Otrā daļa palīdzēs visiem faniem šajā piedzīvojumu rīcības piespēles no jau iepazinies gar un pāri Tuvajos Austrumos un Itālijā. Ap - renesanses un Crusades. Jaunu spēli varonis - jauns vīrietis Ezio Auditore da Firenze - nāk no turīgas florencietis aristokrātiskās ģimenes. Ezio tēvs un brāļi bija pievīla ģimenes draugs un pakārts kā rezultātā maksas. Par Assassins Creed 2 pc varonis, kas ir nikns, nogalināja nodevējs un spiesti slēpjas kopā ar savu māti un māsām no viņa brālēns. Ezio ir gatavs atriebties par visiem ģimenes locekļiem, kas bija zameshena nodevību, un viņš nebija gatavojas atkāpties.

Assassins Creed 2 lejuplādēt palīdzēt varonis, lai tiktos ar daudziem izciliem indivīdiem laika. Piemēram, Ezio iepazinies ar visiem četriem locekļiem Medici, redzot, Leonardo da Vinci un Nikolo Makjavelli, un vieni no sliktākajiem ienaidniekiem Man būs neviens cits kā Francesco de 'Pazzi, Girolamo Savonarola, Rodrigo Borgia un citām, mazāk pazīstamiem cilvēkiem renesanses. Ezio pētīs kanāliem Venēcijas un iepazīties ar visām pamata interesēm valdošās ģimenes laika.

Lasīt visas priekšrocības projekta var izskatījās Assassins Creed 2 video piekabi. No video, jūs varat redzēt, ka jaunā versija, spēle būs ne tikai saglabā visas galvenās īpašības spēles, mīļākie spēlētāji pirmajā daļā, bet arī pievienot pilnīgi jaunas funkcijas, kas noteikti patiks Gamers. Piemēram, jaunu spēli Assassins Creed 2 varonis dāvināt spējas nirt un peldēt, un process iesaistīšanās tiks uzlabota iespēja pakampt ieročus no ienaidnieka rokās.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams lejupielādēt Assassin Creed 2 datorā. Projekts lieliski izsaka visu varenību un elegants aprakstīto laikmetā. Spēlējot otrajā daļā acclaimed projektu, jūs varat sajust īstu brīvību. Dinamika spēle neatstās vienaldzīgu - katru notiek tādā veidā raksturs, jūs varat saņemt šos un citas iespējas.

Tomēr, lai atskaņotu Assassins Creed 2 par brīvu, un nevar braukt ar projektu, jums ir iegādāties. Un priekšā gaida likmi jauno slepkavas - jūsu varonis, lai uzzinātu, lai piedalītos cīņas un pārvietoties pa ielām klusi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more