Grāmatzīmes

Assassin's Creed Valhalla

Citi nosaukumi:

Assassin's Creed Valhalla ir vēl viena spēle no pasaulslavenās RPG sērijas. Grafika, kā vienmēr, ir visaugstākajā līmenī, balss aktierspēle kvalitatīva, mūzika rada nepieciešamo atmosfēru dažādās ainās.

Šoreiz Animus aizvedīs spēlētāju uz vikingu laikmetu.

Galveno varoni sauc Eivors. Viņš ir viens no iekarotāju karotājiem, kas šausmināja to laiku piekrastes apmetnes.

Bet tavs uzdevums ir daudz grūtāks nekā tikai ceļojums pēc materiālajām vērtībām. Tāpat kā iepriekšējās daļās, jums būs jāievēro Assassins ticības apliecība, un jums pretoties, tāpat kā iepriekš, būs sen pazīstams ienaidnieks Templiešu ordenis.

Jums būs sekmīgi jāizpilda vairāku veidu uzdevumi vienlaikus:

  • Izstrādājiet sava klana izlīgumu
  • Uzlabojiet sava varoņa spējas, iegūstot pieredzi
  • Uzziniet, kā vienlaikus izmantot vairākus ieročus
  • Apgūsti vikingu kaujas tehnikas arsenālu
  • Svina reidi Saksijas zemēs
  • Savervēt karavīrus ordenim

Šīs ir galvenās aktivitātes, taču viss neaprobežojas ar to. Visu informāciju varat uzzināt, spēlējot Assassin's Creed Valhalla.

Spēle ir slavenā Assassin's Creed cikla turpinājums, kas sastāv no daudzām daļām. Bet pat tad, ja neesat spēlējis iepriekšējās daļas, pateicoties ne pārāk ilgam treniņam, jūs varat viegli apgūt vadības ierīces. Sižets, lai gan tajā ir vairākas atsauces uz iepriekšējām daļām, būtībā ir neatkarīgs atsevišķs stāsts, ko būs interesanti uzzināt pat tad, ja esat iesācējs spēlē. Kas zina, varbūt pēc spēles nokārtošanas tā iepatiksies tik ļoti, ka gribēsies iziet cauri iepriekšējām daļām.

Jums ir jānovērš milzīgs skaits ordeņa ienaidnieku. Daži uzdevumi ir viegli izpildāmi, citi prasa rūpīgu plānošanu. Pietuvoties katram mērķim var nemanot, taču ar katru reizi to izdarīt būs arvien grūtāk, pretējā gadījumā spēlējot ātri apniktu. Ne visi uzdevumi tiek samazināti tikai līdz ienaidnieka likvidēšanai. Ir arī citi uzdevumi, piemēram, sekot kādam vai nodrošināt teritoriju.

Cīņas notiek reāllaikā. Kustību arsenāls ir ļoti liels un atkarīgs no izvēlētā ieroča. Pat ja jums apkārt ir ienaidnieku grupa, jūs varat uzvarēt, ja rīkojaties ātri. Cīņas izskatās ļoti iespaidīgas, un mūzika ļoti precīzi atbilst tam, kas šādos brīžos notiek uz ekrāna.

Spēlē ir daudz veidu tuvcīņas ieroči, un ir pat metamie ieroči. Ir arī slēpti asmeņi, kas ir tradicionāli spēlei, un tos ir tik ļoti iemīļojuši daudzi regulāri spēlētāji.

Tas viss mijas ar akrobātiku un kustībām parkour stilā. Pateicoties tam, spēle ir ļoti ātra un dinamiska, kad darbība sākas.

Assassin's Creed Valhalla lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl, nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē. Izstrādātāji nav mantkārīgi, un tāpēc spēli bieži var redzēt izpārdošanā par ievērojami samazinātu cenu.

Instalējiet spēli tūlīt un uzziniet, kā ir būt slepkavam vikingu pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more