Grāmatzīmes

Assassin's Creed Odiseja

Citi nosaukumi:

Assassins Creed Odyssey ir nedaudz neparasta spēle šai sērijai, patiesībā tā ir pirmā īstā RPG ciklā. Grafika spēlē tradicionāli ir augšpusē. Viņi labi pastrādāja arī pie audio dizaina, mūzika atbilst tam, kas notiek šajā brīdī un ļauj radīt pareizo atmosfēru.

Stāsts sākas ar kaujas ainu, kurā karalis Leonīds sagrauj persiešu armiju. Pēc tam, pirms spēlējat Assassins Creed Odyssey, izvēlieties galvenā varoņa dzimumu. Šī ir pirmā spēle sērijā, kurā pastāv šāds risinājums, taču tas to nebojā, kā daudzi baidījās, lai gan Animus leģendā ir neliela neatbilstība, taču šādu sīkumu var piedot. Jūsu priekšā ir milzīga atvērta pasaule, kas galvenajam varonim ir jāizpēta. To izdarīt nebūs tik vienkārši, atšķirībā no iepriekšējām spēlēm šajā rindā, šeit jums būs jāvelta daudz laika kaujas prasmju attīstīšanai un aprīkojuma un ieroču sūknēšanai, pretējā gadījumā jūs bieži tiksiet nogalināti. Spēlē ir daudz ieroču, lai gan nav daudz iemīļotu slēptu asmeņu, taču jūs tos ilgi nepalaidīsit garām.

Pieejams pēc jūsu izvēles:

  • Zobeni
  • Spears
  • dunči
  • Āmuri
  • Ases
  • kaujas štābi

Ieroči var piederēt dažādām klasēm, būt vienkāršākajiem vai leģendārākajiem. Ieročus var uzlabot un dekorēt ar dažādām gravējumiem.

Spēles kartē ir diezgan daudz ūdens, tā nav nejaušība. Navigācija un cīņas uz ūdens papildina spēli. Jums būs jāuzlabo savs kuģis, sagatavojot to neskaitāmām uzkāpēm un sadursmēm jūrā, jo jau toreiz bija grieķu uguns - tā laika artilērija. Turklāt atlasiet komandu un uzlabojiet savu cīnītāju prasmes.

Jūs spēlējat Peloponēsas kara laikā senās Grieķijas zemēs. Teritorijas, ko kontrolē viena vai otra puse. Jūs ievērosiet principu "skaldi un valdi". Pirmkārt, destabilizējiet reģionu, veicot sabotāžu. Pēc tam būs iespējams piedalīties vispārējā cīņā uzbrucēju vai aizsargu pusē. Bet tam ir labi jāsagatavojas, sitieni līs no visām pusēm, un, ja ilgi to nedarīsi, neizturēsi.

Jūs varat saņemt blakus uzdevumus no ziņojumu dēļiem. Pārbaudiet tos bieži, gandrīz vienmēr tur ir kaut kas jauns. Daži no šiem uzdevumiem ir diezgan vienkārši, bet ir arī citi, kas noved pie diezgan interesantiem uzdevumiem.

Cīņas sistēma spēlē ir ļoti attīstīta. Katram ieroču veidam ir vairāki triki un kaujas paņēmieni, kurus vislabāk saprast pēc iespējas ātrāk.

Ienaidnieka izlūkošana ir uzlabota salīdzinājumā ar iepriekšējām sērijas spēlēm. Uzbrūkot, piemēram, noteiktam valdniekam ar loku, sargi centīsies viņu nosegt, aplencot no visām pusēm. Tāpat nebūs iespējams paslēpties un gaidīt trauksmi, ienaidnieki turpinās jūs meklēt kartē. Spēlēt šādu jauninājumu dēļ ir daudz interesantāk.

Kampaņa ir aizraujošāka nekā iepriekšējās daļās. Dialogi ir emocionālāki. Jūsu pieņemtajiem lēmumiem ir tieša ietekme uz to, kas notiks tālāk.

Assassins Creed Odyssey bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nedarbosies. Bet spēli var iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē, kur izpārdošanas un atlaides ir diezgan izplatītas.

Sāciet spēlēt tūlīt! Spēle noteikti ir apskates vērta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more