Grāmatzīmes

Asheron s Call

Citi nosaukumi: Asheron s Call

Spēle Asheron s Call slaveno multiplayer online rotaļlieta žanrā varoņa fantāzijas. Spēles veidotāji sveikt Jūs uz pasaules aizraujošu ceļojumu ar pavadoņiem nav standarta izskatu. Šādā formā tas iekaro pasaulē ir vairāk nekā divpadsmit gadus. Un nezaudē savu kontingentu.

Pirms sākat spēlēt Asheron aicinājumu, par spēles kvalitāti, mēs iesakām jums pārbaudīt ar jūsu datoru ar sistēmas prasībām spēli. Un tie ir:

· RAM - 2 GB

· Video karte - 256 MB

· Procesora takts frekvence - 2 GHz

· Savienojums ar internetu;

· Klaviatūras;

· Mouse.

Tātad patīk viss. Bet būtu joprojām diezgan vienkāršs veids, kā veidot jūsu spēle, kas ir dots nosaukums - Asheron s Zvanu arhīvs. Ieteicams pārbaudīt savu informāciju:

 1. Apmeklējiet oficiālo mājas lapu par spēli Asheron aicinājumu;
 2. , Izvēlieties reģistrāciju;
 3. Jūsu vārds, uzvārds;
 4. Izveidot paroles, kas sastāv no ne mazāk kā seši rakstzīmes, un padomus par drošību jūsu kontā, nelietojiet šo paroli citos tīklos;
 5. Izgudrot un pierakstīt savu paroli,
 6. Atkārtojiet iepriekš norādīto paroli;
 7. Ievadiet savu e-pasta adresi;
 8. Izvēlieties - reģistrs.

Paredzams, ka turpmāk jums būs vieglāk iekļūt, tikai norādiet vārdu un paroli, un tu esi spēlē. In Asheron aicinājumu spēlēt ļoti interesanti. Pasaules daiļliteratūras, nevis reālas būtnes, kas var ietvert jums.

Sākumā spēle jums ir nepieciešams rūpīgi jādomā par attēla izskatu savu raksturu. Katra detaļa, kas jums ir nepieciešams saprast, ka mazs pieaugums būs lēns, lai palaistu, bet ļoti gudrs, un liela - izskats un ātri pazūd no redzesloka, bet, lai iegūtu ienaidniekam tas būs viegli.

Jo spēle pasaulē Asheron ' s Izsaukuma online ir izvēle no trim rasēm: cilvēkiem, un Lyudzhiany Tumeroki. Lūk, arī ir jābūt uzmanīgiem. Jo nākotnē, jums būs nepieciešams izvēlēties profesiju, un visas rases ir ierobežojumi profesijās.

Arī veidotāji saviem faniem spēlē spēļu trīs kontinentos procesiem

 • Osteth;
 • Omishan;
 • Linvak masīvā.

Iesācējiem ieteicis kontinenta vieglāk, ja jūs pats zarekomenduete - Osteth.

Osteth - apdzīvo savu rasi cilvēku. Spilgti, uzkrītošā daļa planētas kā ziedēšanas botāniskais dārzs - oāzes.

Omishan - mājokļu tumerokov. Ideāla vieta medībām, kā aptuveni viens džungļu necaurejams biezokņi. Un monstriem ir atrasts.

Linvak masīvā - mājvietu lyudzhianov. Visbriesmīgākais kontinents apdzīvo grupu, un vientuļš, critters. Kalnu reģions ar nelielu skaitu augiem.

Jums ir dota iespēja apvienoties atsevišķās grupās, tad tos sauc šādi: partiju aliansi un valstību. Tas viss ir atkarīgs no mēroga cīņām. Vai jūs palīgi viens otru, veicot uzdevumus, neatkarīgi no tā, liela mēroga kariem un iekarot teritoriju - tas ir Lielbritānija.

Šķiet, ka nekas nepareizs ar spēli nav paredzēts, lai jūs varētu izmēģināt savu roku.

AC spēle ir waiting for you. Kā jūs varat turēt, kad spēle pasaule gaida, lai jūs ar lielisku grafiku, lai atbalsts, kas attiecīgajā vidē, un mūziku.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more