Grāmatzīmes

Arto

Citi nosaukumi:

Arto RPG spēle, kas nav līdzīga jebkam, ko esat spēlējis iepriekš. Pikseļu grafika, ar roku zīmēta, izskatās ļoti neparasti un spilgti. Mūzika labi papildina uz ekrāna notiekošo, pasaule tiek izklausīta reālistiski.

Spēlei ir neparasts sižets. Maģiskajā pasaulē, kurā dzīvo galvenais varonis, ir notikusi traģēdija. Hromaklizma pārņēma teritoriju un izmainīja visu savā ceļā. Pasaules iedzīvotāji bija dezorientēti no notikušajām pārmaiņām un nespēja tikt galā ar šo nelaimi bez palīdzības no malas. Dievības, kas iepriekš piešķīra pasaulei krāsu, ir izsmeltas. Tikai jūsu rīcība noteiks haosā iegrimušās izbalušās pasaules likteni.

Jūs varēsiet atgriezt pasaulē krāsas ar savu klātbūtni pēc īsas apmācības misijas.

Spēļu telpa ir sadalīta vairākās zonās. Galvenā varoņa uzdevums ir viņus visus apmeklēt un atgriezt kosmosā krāsu.

Bet nedomājiet, ka viss būs viegli, misija ir svarīga:

  • Apmeklējiet katru stūri un ieelpojiet krāsu sev apkārt esošajos objektos
  • Attīstiet galvenā varoņa spējas rīkoties ātrāk un efektīvāk
  • Apgūstiet jaunas burvju burvestības
  • Neļaujiet naidīgām būtnēm apturēt jūsu progresu

Šis ir tikai neliels saraksts, kas nevar pilnībā atspoguļot visus spēles uzdevumus.

Spēle jūs iepriecinās ar krāsu un krāsu pārpilnību. Izpētot pasaku pasauli, jūs satiksiet jaunus draugus un būsiet spiesti cīnīties ar daudziem ienaidniekiem. Nodarbiniet bojājumus ar tuvcīņas uzbrukumiem un izmantojiet maģiju. Ar iegūtās pieredzes palīdzību var ievērojami paplašināt kaujas iemaņu un burvju burvestību arsenālu. Izvēlieties visnoderīgākās prasmes, apgūstiet un pilnveidojiet tās. Katra varones kustība kaujas laikā rada krāsainu staru virpuļus, kas atdzīvina visu apkārtējo.

Katram jūsu apmeklētajam rajonam ir savi unikālie iedzīvotāji. Daba, arhitektūra un krāsas ir tikpat atšķirīgas no citām pasaules daļām.

Izpētiet visattālākās zemes, lai saprastu, kādas darbības noveda gaišo un skaistu valsti uz hromaklizmu, kas gandrīz iznīcināja visu apkārtējo.

Tas, kā sižets attīstīsies, ir pilnībā atkarīgs no jūsu darbībām. Izdarot izvēli dažādos spēles punktos, jūs vienlaikus maināt notikumus, kas notiks nākotnē. Pateicoties šai funkcijai, jūs varēsiet spēlēt Arto ilgāk, katru reizi izejot cauri šim stāstam savādāk un tādējādi mainot spēles beigas. Spēle nav lineāra un tajā var būt vairāki fināli.

Mūzika seko ekrānā notiekošo izmaiņu ritmam. Tāpēc, lai pilnībā izbaudītu procesu, vislabāk ir spēlēt ar augstas kvalitātes skaļruņiem vai austiņām.

Esiet uzmanīgi. Ja jums ir slimība, kuras dēļ gaismas zibšņi un mirgojošs attēls ekrānā jums ir kontrindicēti, šī spēle jums ir kontrindicēta.

Arto lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli, apmeklējot Steam portālu vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Instalējiet spēli un sāciet spēlēt jau tūlīt, lai atgrieztu krāsas pasaulē, kuru ir izbalējis briesmīgais hromaklisms.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more