Grāmatzīmes

Armored Warfare Project Armata

Citi nosaukumi: projekta Armata
^^1

Armored Warfare stratēģiskā simulācija tvertnes kara3^^

atbrīvošanu attīstītājs gatavo jaunu spēli Armored Warfare, ir multiplayer online simulators tvertne cīņas. Fani kara ar palīdzību militārā aprīkojuma būs radījuši lieliska spēle grafiks tiek izstrādāts līdz vissīkākajai detaļai, un skaits iekārtu pārsniedz visu līdzīgus projektus.

Armored Warfare ir simulators, kurā spēlētājs var būt:

^^8 ^^9 atšķiras militāro aprīkojumu un artilērijas, ^^9 apvienotas klanu ar draugiem, lai labāk kaujas spējas, * 9 * vilciens un sūknē apkarotu transportlīdzekļa apkalpes, ^^9 temperaments kaujas apkalpes komandieri un transplantācijas tos no mašīnas uz mašīnu.

Turklāt, spēlētājiem ir iespēja veidot un aizstāvēt savu bāzi. Katra ēka uz militāro bāzi nes bonusus, paātrina procesu sūkņu iekārtas, ieročus vai apkalpi. Spēlētāji var koordinēt savas darbības, spēlējot kopā ar teksta tērzēšana tiešsaistē, lai izstrādātu kopīgu stratēģiju un taktiku karadarbības.

nolīdzināšana tehnoloģiju notiek angārā un karte cīnoties atklātu ainavu, var cīnīties visos gadalaikos, ziemā, vasarā, rudenī un pavasarī. Gandrīz visas dekorācijas, tilti un būves kartē militārās konfrontācijas var uzspridzināts un iznīcina. Tikai vietas tiek sadalītas cīņām atklātā lauku un pilsētvides kaujas.

Spēle nenozīmē sadalījumu valstu kaujas transportlīdzekļu izstrādātājiem, spēlētājam tiek dota dažus piegādātājus, no kuras viņš var iegādāties dažāda veida iekārtu, ražotāji no dažādām valstīm, lai viens datu bāzi var atrast un T - 90 un Leopard 2.

spēlētāji tiek aicināti, lai lejupielādētu Armored Warfare iegūt neaizmirstamu pieredzi un skaistu laiku, sajūta kā īsts uzvarētājs mūsdienu kara.

1^^Pārskats par militārā aprīkojuma Armored Warfare^^2.3

izstrādātāji dod spēlētājiem plašu izvēli tehnoloģijas mērķi un lomu uz kaujas:

^^8 ^^9 Kaujas tanki - ir visdrošākais un noderīgs paņēmiens, tie ir labi bruņots ar lielisku bruņas. Pāris, trīs līmeņu kaujas pieredzi un, pēc atbilstošas ​​sūknēšana viņiem ir tehnoloģiskās iekārtas, raķetes kontrolēt ar kuru var iznīcināt ienaidnieku, pat ja viņš slēpjas patversmē. Lai aizsargātu efektīvu izmantošanu dūmu aizsardzības, kas ātri pāriet prom drošā attālumā pēc atklāšanas. ^^9 bruņoti kaujas transportlīdzekļi, kas spēlē galvenokārt izmanto izlūkošana. Tie ietver ļoti dažādas militāro aprīkojumu. Riteņu skautu vāji aizsargāti un smagi bruņotu, bet tie attīsta lielāku ātrumu, tās kontrolēt grūti, bet ar atbilstošām prasmēm un daudz artilērijas var pull ienaidniekiem. ^^9 kājnieku kaujas mašīnas lēnāk nekā iepazīšanās auto, bet aprīkots ar jaudīgāku ieročiem un var radīt problēmas pat tankus un bruņu vērā iepriekš minēto, var izturēt vairākas hits. ^^9 Tank Destroyer - ātruma mašīnu uz ​​riteņiem ar tievu bruņām un galvenais tanku ieročiem. Viņu klātbūtne ir nepieciešama shoot -and - palaist stratēģija cīņai slazds, bet kalpošanas laiks transportlīdzekļa ir ļoti īss. ^^9 Artilērija - cīnoties ugunsgrēki no aizmugures, apgaismojuma un dūmu raķetes.

Spēle Armored Warfare nopirkt paciņu puses beta, kas dos spēlētājam iespēju redzēt un spēlēt pirmais, rezervēt segvārdu, lai iegūtu zelta un piemaksu statusu atvēlētajā laikā, lai saņemtu unikālu apkalpes komandieris un kara mašīna celmlauzis. Feel stratēģis un varonis bruņu kara.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more