Grāmatzīmes

ARC Srvayvl Evolved

Citi nosaukumi: ARC Survayval Evolv

Game ARK Survival Evolved: Dinozauru ēra.

FYI: Studio Aizstājējs ( kā izdevējs ), Virtual Pagrabs LLC, Efecto Studios un Instinct spēles atklāja agrīnas piekļuvi spēli neparastu produktu sena, savvaļas pasaulē 3. 06. 2015. Piedzīvojumu spēle raksturo ARK Survival attīstījies Žanrs: Action, lomu spēles, indie projektu.

Tagad ikviens var ARK Izdzīvošanas Evolved lejupielādēt par nelielu samaksu, tā ka pagājušo laikā, lai palīdzētu izstrādātājiem, identificējot trūkumus.

Tā atbrīvošanu atbrīvošanu tur bija daži papildinājumi veidā dzīvnieku, ieročus, ēku un ciltis, bet šie atjauninājumi būs vēl lielāka, un, kad spēle ir beidzot izveidota, tā izmaksas palielinās, tā ka interese labāk steigā, lai lejupielādētu ARK Izdzīvošanas attīstījies par ērtu cenu.

Wild People & ndash; Savage tikumu.

Iedomājieties, cik tas & ndash; dzīvot bez ērtībām un cīnīties par tiesībām izdzīvot katru dienu. Tas sākas ar stāstu pludmali, kur jaunpienācēji pamostas spēlētāju visu tautību. No apģērbs, lai atbilstu tiem, tikai Adam, un pēc pašas pārbaudes un reljefa, tas ir labāk nevar uzturēties svaigā gaisā pārāk ilgi.

Around plēsonīgu, savvaļas pasaulē, kur dinozauri eksistē līdztekus valstības cilvēku ciltis. Apkārtnē ir abpusēji izdevīga, jo katrs dalībnieks kalpo citu pārtiku, bet tāpēc, ka jums pieder cilvēcei, viņa āda ir dārgāka, un tas būtu jāaizsargā.

aizvēsturiskos rāpuļi var pieradināja un pēc tam izmanto kravu pārvadāšanai, lai pārvietotos lielos attālumos, karā ar citām tautām. Vairāk nekā 70 dinozauri ar savām īpatnībām turpina pieaugt sugām ar parādīšanos spēles add-ons, bet tagad pietiekami daudz no tiem lidot, samaisa ūdens, zemes un pazemē. Turklāt, jūs varat iegūt milzīgu rāpuļi ar skorpioniem, mudinot tos sēžot uz bruņas klāts atpakaļ zem pārkares briesmīgo dzelt asti.

Bet, lai tas būtu iespējams, ir nepieciešams apvienot & ndash; viens tādā skarbu pasauli nebūs izdzīvot. Nākamais, jums ir nepieciešams, lai attīstītu savu cilts, lai palielinātu savu potenciālu. Jebkurā brīdī viņi var uzbrukt jums, un mums ir jāsagatavo, lai atvairītu apņēmīgi uzbrukumu. Jums ir nepieciešams ieroci apsēts? Dzīvniekiem. Un tehnoloģijas attīstās, un drīz pie akmens cirvi, šķēpu un priekšgala būs šaujamieroča vietā teltis aug spēcīga mājās.

Sakārtot skrējiens cauri džungļiem, turpināt upuri un ienaidniekiem, lidot uz pterodaktils & nbsp; pa kalniem ar sniega cepures. Savākt resursus un pieredzi, attīstīt no primitīvas cilts ar moderno, pavairot savu teritoriju, un kļūt par spēcīgāko sacensības.

ARC Survayval Evolv piedāvā ir balss interfeisu un angļu, bet spēle ir skaidrs, intuitīva un nerada grūtības.^^11 OS: 64 bit; Windows Vista / 7 SP 1/8 ( 8.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more