Grāmatzīmes

ARGO

Citi nosaukumi: ARGO

Daudzas spēles mēģināt veidot nākotni, kas gaida mūsu pasauli pēc apokalipse. ARGO Spēle piedāvā redzēt pasauli caur prizmu burvju. Saskaņā ar izstrādātājiem, kas šajā versijā spēli, nākotne visuma nav bez burvju iejaukšanās, lai gan dažas pozīcijas šajā spēlē ir ultramodernu tehnoloģiju un atklājumi.

Tas ir par lielā sprādziena un mutācijas, kas izraisīja rašanos pasaulē, raugoties no diviem dīvaini cilvēku ...

No fantāzijas žanra likumiem, spēle ARGO piedāvā ļoti sliktu vēsturi. Tā būtība ir tāda, ka pēc katastrofas universālā mēroga cilvēces vienkārši beidza pastāvēt kā klasi un morphed citām rasēm. Šie ir divi galvenie veidi nākotnes iedzīvotāju Zemes. Pirmie iedzīvotāji - mierīgie gaismas būtnes, kas pielūdz dabas dāvanas un tās skaistumu, meklēt harmoniju un to vispār nav ļoti atzīt tehnoloģisko progresu. Šie dabas bērni kontrastēja ar otrajā braucienā. Te ir viss būvēts uz iekārtu, tehnoloģiju un nežēlīgo vajāšanu progresu. Šīs sacensības ir gājusi cauri universālo katastrofas seku novēršanā dzīļu planētas, lai meklējumi mūžīgo harmoniju sveša viņiem. Bet viņi pielūdz zinātniskās tehnoloģijas un tici tam, ko jūsu rokas un bez atbalsta dabas spēki radīs perfektu pasauli. Tāds ir konflikts stilā pasaulēm fiziķi pret dzejnieku, faktiski, piedāvā

Argo Online spēle. Kas no pasaules pritknete jums? Jo tagad jūsu kārta.

Jo ARGO Online reģistrācija nedos jums problēmu, ja vien jums ir piekļuve pasaules interneta un e-pasta adresi. Ievadiet vārdu attiecīgajā jomā jūsu nākotnes raksturu, paroles, e-pastu - tas ir viss, kas jums jautāt par spēli. Turklāt, tas liks jums to, ko darīt.

Sākt spēlēt spēli online ARGO, var būt viens no astoņiem amatniecību. Jūsu raksturs var būt drosmīgs aizstāvis, drosmīgie karavīri, gudriem Lietpratīgs Alķīmiķis gudrāks, bezbailīgs Tamer meistarīgs Medic, snaiperis, vai ir labi, kuru mērķis viltīgi sabotieri. Imunitātes un diezgan spēcīgs dūre izstrādātāji deva aizstāvjus, Warriors un, diemžēl, arī sabotieri. Bet, lai lietotu kaujas spējas, oddly pietiekami, apveltīts ārsti un tamers. Viņi katsti strādā ne tikai ar dažiem seskiem, bet ar reālu kaujas šķirņu dzīvniekiem. Savukārt, Snipers, cienītāju un alķīmiķi - lieli fani šāvienu cīņas un iesaistīties cīņā ar tām, bez pārāk daudz šajā gadījumā pieredzējuši spēlētāji neiesakām.

Jo ARGO var spēlēt ikviens, kam patīk pastāvīgi iekļūt nepatikšanās un cīnīties dažādos cīņas. Viņi, starp citu, var būt vairāki. Jūs varat doties reidos ar citiem spēlētājiem. Tātad jūs varat iepazīties ar visiem tiem, kuri, tāpat kā jūs, dzīvo miera Argo. Jūs varat apmeklēt dažādas izsoles. No turienes iet laimīgs tirgotājiem ar ļoti sliktu lomu, tas ir lielisks veids, kā papildināt savus krājumus nepieciešamajām lietām. Un spēle dod jums iespēju izvēlēties, teiksim, kolēģi spēle. Jā, mēs, protams, par nodaļās. Viņi var vienkārši izvēlēties - sver visas savas vēlmes, paņemt vienu, kas papildinās jūsu raksturs visu spēli.

Bet, ja jūs nozvejotas ienaidnieks, jūs saņemsiet kompensāciju formā piešķiršanas punktiem. Bet, ja nāve apdzīt savu raksturu, jums būs nepieciešams, lai atskaitīt šos punktus, kā sods. Diemžēl, tāda ir dzīve. Interesanti, Agro ir viens funny gājienu - viens pret vienu kaujas, kurā neviens nomirst. Tāpēc duelists nevar domāt par nāves soda maksu un cīnīties, piemēram, neko. Nepatika raksturs - duelis to!

Amatieru tehnokrātisku dzīvi un slāpes filozofiskā harmonijā ar dabu, ir divas karojošās starp klasi par riska attīstību, gan par spēli, nevar izmest kopā ar vārdu. Tātad, pat tad, ja jūs patiešām vēlaties, lai pateikt kaut ko nepatīkamu ienaidniekam, nestrādās: tie ir noteikumi.

Un visbeidzot uz grafiku. Tas ir ļoti interesanti un kontrastējošas. Ir izstrādātas daudzas vietās. Teiksim, jūs varat klejot pa alām ar vienaudžiem un dungeons, kas tur, jūs redzat, un jūs atradīsiet kaut ko noderīgu. Pazemes būvju ideoloģiskās izstrādātāji dārgumus, piemēram, spēļu naudu. Bet mēs vēlamies, lai jūs atradīsiet ne tikai in-spēle valūtā, bet arī atrast svarīgāko dārgumu - jautri spēle

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more