Grāmatzīmes

Dievi Arena

Citi nosaukumi: Dievi Arena

Gods Arena spēle, ka jūs varat spēlēt tiešsaistē šobrīd.

Šeit jūs tiksies ar pasaules gudros burvji, karavīri, ir ļoti viltīgs zagļiem. Jums ir uzvarēt visus pretiniekus, lai iegūtu atslēgu uz nemirstību.

Ja Jums ir taisnība, varonis, un nav bail no visa, tad šī spēle ir priekš jums, jo jums ir apstrīdēt dieviem, un tas spēks ir ne visiem.

In tiešsaistes spēli arēna Gods reģistrācija ir iespējama, izmantojot sociālo tīklu: Facebook, Vkontakte, klasesbiedriem un mana pasaule. Jūs varat arī reģistrēties caur mājas spēli. Lai reģistrētos, jums jānorāda:

1) e-pasta adresi.

2) nosaukumu, kas būs redzamas visiem spēlētājiem.

3) Ievadiet paroli.

Jo dievi Arena spēle spēlēt, jums būs izvēlēties rakstzīmi, kas jums ir, lai saņemtu meklējumi iesācējs. Ar šo kvestu jūs tiksies ar visiem spēles noteikumiem.

Arena dievu online spēle, kas ietver trīspusēju konfrontāciju. Jūs varat cīnīties tikai par sevi un pret divām citām pusēm.

Simulācijas Gods arēnā, ir sodāma ar naudas sodu. Jums ir pienākums, lai uzbruktu visiem ienaidniekiem dažādās pusēs, vai vismaz izmantot auto-kick. Ja bezdarbības varat arī uzbrukt ar zibens.

Ja viena puse nav vai warriors dažas personas nav bijuši pietiekami, lai cīnītos, tad viņi nevar piedalīties spēlē, bet cīņa notiek starp divām atlikušajām komandām.

Spēle Arena Bogov ir vairākas funkcijas:

1) kaujas laikā, katra no pusēm var būt vienlaicīgi ne vairāk kā 30 rakstzīmes.

2) Ja raksturs nomirst, tad tas var sākt jaunu rakstzīmju daļu.

3) Ja, lai sāktu spēli jums ir teicis, ka nav pieejami sēdekļi, jūs varat "get rindā" iepriekš iesniedzot lūgumu par īpašu iespēju. Kad jūs iesniedzat šo pieteikumu, jūs nevarēsiet atstāt spēli un vietu, kas gribēja cīnīties.

Spēle Arēna Gods vadība ir definēts šādi:

1) Pēc pusstundas katrā vietā pēc cīņas, ko nosaka "Leader" ir varonis, kurš var nodarīt vislielāko sitienu skaitu (kaitējumu), lai saviem pretiniekiem.

2) vadītājs var deleģēt jebkuru funkciju vadības raksturs, kurš ir viņa komanda. Ja vadītājs nomirst, pogu vadība automātiski nosūtīti uz nākamo rakstzīmi, kas izraisīja vislielāko kaitējuma apjomu.

3) Ar šo pogu, vadītājs var pārvietot savus spēlētājus, lai vajadzīga, lai viņš sniegtu, šajā gadījumā iespēju taktiskajiem manevriem kaujas.

No spēles līmeņiem Arēna Gods darbojas "peldošā Termiņš" dalībniekus.

Pirms katras arēnā izraisīja skaitu aktīvo rakstzīmju katrā vēlamajā līmenī atkarība. Šeit, no vismazākās skaita atņem noteiktu daļu, kas ir "cilvēka faktors" un skaitu nosaka maksimālo dalībnieku skaitu uz katru pusi no arēnas.

Maksimālais dalībnieku skaits var atrast konkrētā opciju spēli panelī.

Arēna Bogov - spēle īstiem varoņiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more