Grāmatzīmes

Archlord 2

Citi nosaukumi: Archlord 2

Archlord 2 spēle, kas tiek uzskatīts jaunums un liels atklājumus savā žanrā. Šī spēle ir masveidā multiplayer online lomu spēlē spēli, kas tika izveidots fantasy vidē. Sižets Archlord 2 online - tas konfrontācijas orki un cilvēkiem.

Spēle Archlord 2 reģistrācija tiek veikta tikai pieaugušos lietotājus. Lai reģistrētos spēlē Archlord 2 ir jānorāda:

1) savu e-pasta adresi.

2) paroles.

Arch lord 2 spēle, kas aicina jūs izvēlēties sānu Cilvēkus vai Orcs, un novest to līdz uzvarai.

Archlord II spēle, salīdzinot ar citām spēlēm, kas žanru neizmanto rakstzīmju klases sistēmu. Sākat spēlēt to, ar par to pašu prasmju kopumu. Tikai spēli, jums būs iespēja attīstīt spējas savu raksturu. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai krājumi daudz pacietības.

Play Archlord 2 Jūs varat Konkrētās klases visā spēlē, prasmes, kas jums būs nepieciešams uzlabot. Taču daudz interesantāk spēlēt hibrīda klasi, kas ir dažādas prasmes un iemaņas.

Archlord 2 spēle Universe Online ir veidota tā, ka pat īsā pārgājienā uz tuvākajā apkārtnē būtu iznīcināšana ļoti daudz mobs.

Archhlord spēle 2 ir tā veidots, ka ienaidnieki tajā parādās uzreiz uz acīm. Tie var parādīties dažādos veidos:

1) tieši no gaisa;

2) līst ārā no zem zemes

3) kritums par manu galvu no kokiem.

Šajā gadījumā daudzi mobs nevar izturēt pat daži perforatori, kas saistīta ar grautiņiem, un tie, savukārt, jūs ātri garlaicīgi.

2 online spēle Archlord kārtoti ar PvP. Izstrādātāji ir sagatavojuši daudz dažādu veidu cīņas:

- Duel;

- Kaujas starp klaniem,

- DM;

- Pils aplenkums.

Parasti šajā spēlē Archlord Online 2 uzvarēt tiem, kas spēlē spēli ilgāk, un nevis tiem, kas spēlēja labāk. Tas ir, ja jūs iznīcināt vairāk monstriem, varēja iegādāties labāko apģērbs, un tādējādi var labāk aizsargāt sevi.

Jāatzīmē, ka spēle Archlord 2 ir turpinājums no pirmās daļas sižeta Archlord, un tā dzīvo līdz savu laiku.

Spēlē grafikas, gameplay, quests, krāšņs skatuvisks ainavas - tas viss ir par bumbu un ir pelnījis vislielāko atzinību.

Creation Archlord 2 ir viens no labākajiem spēles pasaulē, un spēļu izstrādātāji ir novērtējuši.

Iegremdēt sevi spēle pasaulē, kur katrs lietotājs var attīstīt savu raksturu, kā viņa sirds vēlas. Jūs nevarat stick ar klases un rases kadriem spēli. Tas ļaus jums sūknis, kā rezultātā šo unikālo raksturu, piemēram, hibrīda mags un slepkavu.

Piezīme PVP režīmu, uz kuru no spēles izstrādātāji ir strādājuši cītīgi. Šeit jūs atradīsiet daudz pasākumu, masu iespējas, sākot no duels un beidzot liela mēroga pils aplenkuma.

Ja Jūs interesē pasaulē Archlord 2, tad nav kavēšanās un reģistrēties uz vietas, kā arī spēles un nokļūt darbā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more