Grāmatzīmes

ArcheBlade

Citi nosaukumi: ArcheBlade

ArcheBlade spēle ir multiplayer spēle, kas tika izstrādāta ar Korejas eksperti. In ArcheBlade Tu spēlē trešajā personā.

Šajā spēlē ArcheBlade reģistrācija ir ātra. Reģistrēties spēles ArcheBlade, jums ir nepieciešams norādīt:

1. Jūsu lietotāja vārdu.

2. Rakstīt e-pasta adresi un paroli.

Play spēli ArcheBlade izvēlējāties uz pusi cīnās pret otru.

Spēle Archeblade sadaļā īpašas viltības un combo, ka jūs , lai atrastu spēle ar cīnās. Jūs piedalīsies arī komanda spēlē ar stratēģijas elementiem.

In tiešsaistes spēli varat spēlēt ArcheBlade viens no desmit burtiem pārstāvis:

1. Renoah Collintz - viņas neticami jauda telpas uztvere. Viņas specialitāte ir nogalināt, lai gan, kā skautu Renoah Collintz tas parāda sevi vairāk nekā ideāls.

2. Elika Bayer ir tumšs elfs. Tai pieder apdrošināšanas sabiedrība un citiem uzņēmumiem. Viņa ir apsūdzēts radīt universālu ieroci.

3. Gaspar la Velfanar - tas pieder pie klana dwarves. Tas pieder pie imperatores priverzhenikam Darkness. Šis raksturs varēja prognozēt savu nākotni.

4. Cezanne La Gatal - pirms viņš bija slepenas izmeklētājs. Viņam piemīt pilnvaras tumšās maģijas. Viņa īsto seju neviens nekad redzēt, jo viņš nolēmis mainīt savu izskatu. Viņš ir arī pakārtota imperatore of Darkness.

5. Elrath Nazaruth - viņa dzīvoja no Elves Karalisti, kas rada mīlestību un ziedošanos. Viņa ir spēcīga burvju un ir ienaidnieks imperatore of Darkness.

6. Dan Mei ir milzu karavīrs cilts. Viņš cīnās par pusi no imperatores Darkness, jo grūtos laikos viņa izglāba viņa cilts.

7. Tiac Thompson Jr Vecākais General ir septītais līga. Viņš vienmēr ievēro likumus un pieņemt racionālus lēmumus. Bet, neskatoties uz to, viņš bija ļoti rupji un nežēlīgi. Tiac Thompson Jr zina burvju un cīņas mākslas pieder.

8. Dick Megaton ir vecākais ģenerāldirektors Jean. Viņš piedzima ar asinīm nolādēts, bet, neskatoties uz to, solīja izveidot taisnību pasaulē.

9. Renny Rich'Lich ir vecākais General Odessa. Tai pieder burvju pilnvaras burvju un ir skolotājs Odesas akadēmijā. Tā arī uzskata, spiegu.

10. Valle Estrada Drako Emperatore ir liels-mazmeita General Dragons. Tiek uzskatīts priverzhenikom septīto līga. Tagad viņa shirif.

Visas šīs zīmes ir unikālas spējas.

Jūs varat spēlēt spēli ArcheBlade tiešsaistē, ja jūsu sistēma atbilst šādām prasībām:

1) Intel Core 2 Duo 1,86 GHz - procesors.

2) 2 GB - RAM.

3) 2.5 GB - HDD.

Kopā ar saviem draugiem tiešsaistes spēli reģistru ArcheBlade brīvi sniegt sagatavošanās laiku, kas ir vēl vairāk jautrības.

Ievērojiet visus mērķus augstā līmenī, un tādējādi nopelnīt panākumus spēlē ArcheBlade. Veiksmi jums šajā neticami un aizraujošu cīņas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more