Grāmatzīmes

Arcane Saga

Citi nosaukumi: Arcane Saga

Faktiski, spēle Arcane Saga pazīstams ar jums daudzus gadus. Tieši pirms viņas vārds izklausījās «Prius Online». Pēc kāda laika, projekts ar šādu nosaukumu tika slēgta, bet tagad NetMarble tika pieņemts lēmums par viņa augšāmcelšanās un atgriezties sērijā ir populārs tiešsaistes spēles. Protams, jaunais projekts, zināmā mērā atšķiras no tās priekštece, jo izstrādātāji nav tikai vēlreiz atbrīvošanu, tie noteica visas kļūdas, novērst, izteica savu korekcijas, īsi sakot, darīja visu, lai šo spēli, lai atbilstu visām prasībām mūsdienu interneta projektiem. Gandrīz dramatiski mainījusies un spēles mehānika - izstrādātāji mainījies nodarbības un kaujas sistēmu.

Šodien Mistiskā Saga Online ir pilnīgi jauna veida spēles. Starp citiem projektiem, tas izvēlas augstas kvalitātes grafikas un apdullināšanu video ieliktņi, un pēc tam radās spēles laikā. Neticami stāsts spējuši uzvarēt sirdis pat skeptiķiem.

Tā kā šī spēle tiešsaistē, tad, protams, jāsāk spēle Arcane Saga reģistrācija ir obligāta. Spēle vēl nav pielāgotas angliski runājošās lietotājiem. Bet jūs kā pieredzējis lietotājs, šis fakts nedrīkst sajaukt. Jūs varat viegli tikt galā ar visiem intuitīvu iezīmes, piemēram, visu spēli, un reģistrācijas procesu, jo īpaši.

Tradicionāli jums būs nepieciešams ievadīt savu lietotājvārdu un paroli, un norādīt adresi elektronisko pastkasti. Aizpildīt visus laukus formā, rūpīgi izlasiet mājienu sistēmu.

Tātad, jūs varat sākt spēlēt Arcane Saga, jums būs nepieciešams lejupielādēt speciālu spēli klientu.

Saskaņā ar spēlētājiem, kuri ir pazīstami ar iepriekšējām versijām spēli un atjaunināts, jaunais projekts, ir kļuvis daudz interesanta un daudzsološa attīstības ziņā. Tagad spēlēt spēles Mistiskā Saga kļuva daudz interesantāka sakarā ar to, ka viens spēlētājs būs nepieciešams, lai pārvaldītu vienlaicīgi trīs rakstzīmes:

Pašu varonis Adventor.

Viņa kolēģis Anima.

Algotņu gigas.

Kā jūs varat redzēt, garlaicīgi un atpūsties šajā spēlē nav. Katrs no burtiem atšķiras viens no otra. Jums ir darīt visu iespējamo, lai atrastu kopīgu valodu ar katru no tiem, un atkļūdošanas spēle.

Ikviens varēs spēlēt Arcane Saga brīvu pēc rakstura klasēm:

Hjūms.

Lon.

Ayin.

Berija.

Un vēl viens interesants fakts - visas rases atšķiras ne tikai prasmes un zināšanas, bet arī sociālo struktūru. Šī spēle ir paredzēta, lai sīkumiem.

Spēles laikā jūs sastopas dažādas kazemātos, kurus var iedalīt vairākos veidos. Pirmais veids - parasto vai tradicionālās Dungeon, otrais - izdzīvošanas Dungeon, un, treškārt, ļoti interesanti un bīstami - Dungeon, kas notiks laikā. Visi dungeons ir sarežģītības līmeni.

Ikdienas spēli jūs sagaida jaunus uzdevumus un viesiem. Jums ir redzēt sevi un dalīties ar saviem draugiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more