Grāmatzīmes

aquatico

Citi nosaukumi:

Aquatico ir pilsētas celtnieks, kurā jums ir jāpadara okeāna dibens apdzīvojams. Grafika laba, veidota reālistiskā stilā. Mūzika ir patīkama un nav kaitinoša.

Nākotnē cilvēces rīcība ir novedusi pie zemes ekosistēmas iznīcināšanas. Izdzīvojušie ir spiesti meklēt glābiņu okeāna dzīlēs.

Palīdziet izdzīvojušajiem sākt no jauna un atjaunot civilizāciju.

Vadības šeit nav sarežģītas, taču pat tad, ja jūs šīs spēles nespēlējat bieži, neliela apmācība spēles sākumā palīdzēs jums to izdomāt.

Pēc tam sāciet izdzīvot neviesmīlīgajos okeāna dziļumos.

Zemūdenes uzbūve ir grūts uzdevums, taču uzbūvēt visu pilsētu zem ūdens ir simtiem reižu grūtāk.

Labākais veids, kā spēlēt Aquatico, ir veltīt laiku un pārdomāt katru savu kustību.

  • Izpētiet dzīvībai svarīgos resursus
  • Ražošanas ēku celtniecība zem ūdens
  • Atbloķējiet un lietojiet pazaudētās tehnoloģijas
  • Uzceliet kopienas rezidenci, uzbūvējot kupolu

Protams, pašā sākumā jums būs tikai neliela zemūdens bāze ar cilvēkiem, kas saspiedušies ļoti šaurās ēkās. Lai situāciju uzlabotu, pirmais solis ir nosūtīt ekspedīcijas dzīļu izpētei un derīgo izrakteņu meklēšanai. Kad esat izveidojis nepieciešamo ieguvi, varat sākt pakāpeniski paplašināt bāzi. Okeāns ir unikāla vieta, atkarībā no dziļuma ir ļoti dažādi apstākļi un ūdens temperatūra. Labāk ir novietot iedzīvotājus zem kupoliem tuvāk virsmai, bet rūpnieciskos objektus būvēt dziļāk zem ūdens.

Būs nepieciešams uzbūvēt pietiekami daudz dronu un transportlīdzekļu, ko jūsu cilvēki varētu izmantot.

Jārūpējas arī par aizsardzību. Daudzas radības dzīvo jūras dzīlēs, un ne visas no tām būs apmierinātas ar cilvēku, un dažas būs apmierinātas ar bagātīgas pārtikas izskatu.

Papildus fosiliju atradņu izpētei ekspedīcijas var pētīt dziļumus, kontrolējot temperatūru. Apmetnei lieliski noderēs pionieru atrastie unikālie priekšmeti, kā arī retzemju elementi.

Jo lielāka kļūst jūsu pilsēta, jo dziļāk jums būs jāienirst okeānā, meklējot to, kas jums nepieciešams.

Mēģiniet netraucēt zemūdens dzīvi, pretējā gadījumā jūs izprovocēsit vietējos iedzīvotājus uz plaša mēroga uzbrukumiem.

Tehnoloģiju koks ir ļoti plašs un sazarots, atsevišķos posmos būs jāizdara izvēle starp dažādiem attīstības ceļiem. Nav labāka veida, tas viss ir atkarīgs no jūsu spēles stila.

Vēlākajos posmos būs jādomā par apdzīvotās vietas iedzīvotāju atpūtu. Atvērtas kafejnīcas, suši bāri un pat kinoteātri. Tas padarīs cilvēku dzīvi gaišāku un uzlabos dzīves apstākļus.

Ja spēsi izvēlēties pareizās prioritātes, tu noteikti spēsi attīstīt zemūdens civilizāciju līdz tādam stāvoklim, kurā dzīvība uz atstātās virsmas cilvēkos neradīs nostalģiju.

Aquatico lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties oficiālajā tīmekļa vietnē vai tirdzniecības vietās.

Sāciet spēlēt un uzziniet, kādi noslēpumi slēpjas plašajos pasaules okeāna dziļumos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more