Grāmatzīmes

Apocalypse 2056

Citi nosaukumi: Apocalypse 2056

Apocalypse 2056 online - bezmaksas Gājienu stratēģijas spēle. 2056, Zemes satvert Pastardiena katastrofa katastrofa, cilvēki iet bojā, stiprs karstums nav rezerves nevienam nav. Antarktika - vieta, kur pārējie iedzīvotāji planētas vismaz, jo tas var izdzīvot bez ir gandrīz neko, lai dzīvotu. Kāds izvirza šaušanas trakot, un kurš mierīgi nodarbojas ar ieguves resursiem.

Un jūs? Es gribēju, lai pieredze pasaulē pēc globālās katastrofas?

Apocalypse 2056 spēle tiešsaistes spēle bez problēmām piedāvā šādas sistēmas prasības:

• vidusmēra datora iestatījumus;

• Intrenet tīkla savienojumu.

Ja tu jau nepanesams, un es gribu spēlēt Apocalypse 2056 jānokārto oficiālu spēli. Reģistrācija Apocalypse 2056 nebūs pēdējais, jo diezgan vienkārši un ātri. Galvenais pārbaudiet savu informāciju:

1. apmeklējiet oficiālo vietni spēles Apocalypse 2056;

2. atlasīt - reģistrāciju;

3. norādiet nosaukumu nākotnē jūsu raksturu,

4. izvēlieties grīdu;

5. piedāvāto nodarbību, lasīt par tiem informāciju ukazhaite, kurā vēlaties veidot,

6. Izvēlieties rase, kurā ieiet;

7. atzīmējiet, ja jūs esat izlasījis un piekrītu noteikumiem lietotāja līgumu,

8. pēc tam noklikšķiniet uz - zīmi.

Un tagad jūs esat šeit. Biedējoši redzes - nav par vāju sirds. Tagad jūsu uzdevums ir vienkāršs: izdzīvot šajā pasaulē vardarbības. Kā jau minēts Apocalypse 2056 spēles jūs varat spēlēt vienu no trim piedāvātajiem klasēm:

• karavīri

• Forward;

• Scout.

Soldier - universāls, precīza klasē cīnītājs lielas cīņas par vidējā distancē. Nodara mērenu kaitējumu. Izveicīgs ar ieročiem jebkura veida. Nav spēcīgs bruņas.

Assault - labs atnākšana tuvcīņa. Ir prasmju valdījumā naži. Izraisot smagus bojājumus. Ir spēcīgākā bruņas. Vājš pusē - neaizsargāti lielos attālumos no ienaidnieku, bet ir labs piedāvājums dzīvi.

Scout - derīgas tālvadības kaujas - ātrs un veikls. Desmitajā līmenī tur snaiperis šautene. Ir gaismas bruņas, bet ne spēcīga melee, bet vislabāk lielos attālumos.

Arī jūs Apocalypse 2056 Spēle piedāvā izvēlēties sacensību

• Homo;

• DOE;

• Eco.

Un, turklāt, ka jūs atbilstat uz vietas, ko vajadzētu lasīt: ražošanas, raksturs, prasmes, karti, komercija, klanus, tērzēšana, uzdevumi, ieročus, bruņas, implanti, monstriem, padomus un pasaules vēsturē.

Protams, pēc šāda notikuma pasaulē būs īpašas radības, kas noteikti traucē ikdienas dzīvi - monstriem.

Aizstāvot, cīņas un profesijas produkciju jums tiks dots uzdevums, lai īstenotu, kas saņems veicināšanu.

Un, starp citu, kas varētu iet kaujā, ir nepieciešams vai nu mest sev pieprasījumu vai ielūgumu saņemto citiem lietotājiem.

Play spēli online Apocalypse 2056 ir diezgan interesants. Un visi, pateicoties augstas kvalitātes, spilgti grafikas - reāliem burtiem, monstriem, un visu pasauli pēc katastrofas. Jums šķiet, kopā ar burtiem piedzīvo visu.

Jūs varat doties uz spēli procesu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more