Grāmatzīmes

APB Reloaded Online

Citi nosaukumi: APB Reloaded Online

APB Reloaded online - jaunu atkarību multiplayer spēle, stāstot par opozīcijas grupējumiem un policiju. Darbības spēle notiek mūsu laiku, un lietotājam tiek dota iespēja personīgi piedalīties demontāžu un ietekmēt to rezultātus.

Sākotnēji par nlayn spēle APB Reloaded reālā pasaulēm attīstītas, bet pēc Gamers Pirmkārt iegādi, tā ir ievērojami uzlabota, un cēla uz nākamo līmeni. Attīstībā spēlē piedalījās David Jones, kurš ir attīstītājs slavenā spēle GTA.

APB Reloaded online spēle ir šādas minimālās sistēmas prasības:

- Operētājsistēma: Windows XP;

- CPU: Core 2 Duo 2. 13 GHz

- RAM: 2 GB

- Video: 256 MB Radeon X1800;

- DirectX 9. 0s;

- Brīva vieta uz cietā diska: 5 GB

- Interneta pieslēguma ātrums: 512 kbit / s.

Praksē šie parametri viegli spēle var nebūt pietiekami. APB Reloaded online spēle , kas ir šādas ieteicamās prasībām:

- Operētājsistēma: Windows Vista / Windows 7;

- CPU: 2. 4 GHz Intel Core 2 Quad vai līdzvērtīgu;

- RAM: 4GB;

- Video karte: GeForce 8800 GT 512 MB vai ekvivalents;

- Platjoslas interneta pieslēgums.

Ja parametri atbilst datorspēles prasībām, tad var veikt p egistratsiya spēle APB Reloaded . APB Reloaded online reģistrācija aizņem ļoti maz laika un ir ērti. Šajā tiešsaistes spēli jums ir jāizvēlas "Download", tad tas lejupielādē failu "Zapuskatre." Pēc tam, kad fails tiek instalēta datorā, vienkārši palaist to un sekojiet instrukcijām. Šajā p egistratsiya APB Reloaded galus, un var doties tieši uz spēle.

Un gras APB Reloaded online ļauj lietotājam spēlēt par vienu no divām frakcijām: noziedzniekiem vai īstenotājiem .

Noziedzniekiem - šis grupējums bandītiem, viņi ir iniciatori noziegumiem San Paro. Bandits - šie ir puiši, kuri mierīgi labi, nedzīvo, un viņi pastāvīgi organizē dažādas slimības, nekā radīt vardarbīgu reakciju policiju. Stāv uz pusi no bandītiem, lietotājam būs jāveic divi galvenie uzdevumi noziedzīgu grupējumu no pilsētas. Pirmais darbs nebūs ļoti atbildīgs, būtībā viss tiks samazināts līdz carjacking un pēc tam piegādā pareizajā vietā, zīmēšanas grafiti, zādzību narkotiku, un tamlīdzīgi. Tā kā visus šos uzdevumus, iestāde spēlētāja pieaugs, un tas būs vairāk sarežģītu, atbildīgu un bīstamu darbu. Protams, tur būs augt un atlīdzību par paveikto darbu. Un grata online spēli APB Reloaded bandīti arī interesanti, jo daudzveidību un savdabību darbavietu iegūti. Piemēram, ja sākumā misijas tika likts darbs, tikai zagt un veikt automašīnu uz pareizo vietu, darbu, tad var ievērojami papildināt, atkarībā no situācijas, kur bija spēlētājs. Un, protams, šī situācija būs nepieciešams, lai uzzinātu, kas ne vienmēr ir viegli, bet vienmēr ir aizraujoši.

Īstenotājiem. Un grata online spēli APB Reloaded policija - tas nozīmē, lai aizsargātu un aizstāvētu pilsētu no krimināla. Policijas nozvejas noziedznieku pienākumi iekļauts, tas nav tik vienkārši. Ne visi iet efektīvi noķert noziedzniekus. Spēlē policijas, spēlētājs saņems uzdevumus no aģenta Prentiss tīģeriem un Praetorians. Policijas darbs ir ļoti vienkārša un nav bīstami. Piemēram, uzdevums piegādāt zeltu vai lielu naudas summu no punkta A uz punktu B, ir grūti un bīstami. Neskatoties uz bruņu auto un citiem pastiprinātajiem drošības pasākumiem, ir iespējams, ka dārgo krava tiks aizturēti. Protams bandīti jau zina par maršrutu un būs gatavi uzbrukt jebkurā brīdī. Var, protams, pārsteidzīgi skriešanās taisni uz vajadzīgo vietu, un naedyatsya ka bandīti nav laika, lai pienācīgi reaģētu, bet jūs varat nākt klajā ar citu maršrutu, tad uzbrucēji būs medības viņam noteikti ir daudz grūtāk.

Grafikas šajā spēlē augstākajā līmenī, kā tieši un nobriedis vadības sistēmu.

Kas APB Reloaded spēles izlemt lietotājiem. Vienīgais, ko mēs zinām, tieši to, ko play APB Reloaded būs interesanti nav svarīgi, kas jūs esat spēlē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more